صادرات سیم و کابل به عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سیم و کابل، یک فرصت و یک چالش دوست داشتنیمحصولات حاضر در سبد صادرات سیم و کابل به عراقشرکای تجاری ما در صادرات انواع سیم و کابل
صادرات کابل به عراق

همکاری نزدیک با شرکای تجاریمان در ایران و عراق موجب شده است در ارائه پیشنهاد و تامین ملزومات پروژه های صنعتی و تامین انرژی کشور عراق توفیقات چشمگیری به دست آوریم و در مبحث صادرات سیم و کابل به عراق حرفهایی برای گفتن داشته باشیم.

صادرات یک مقوله چندوجهی است که موفقیت یا عدم توفیق در آن متاثر از چندین فراسنج خواهد بود. شاید بتوان گفت صادرات زیر مجموعه ای از فروش و بازاریابی است و تنها جامعه هدف و بازار (های) مدنظر دچار تغییر یا توسعه شده اند. رفتار شرکتها در قبال این تغییرات از عوامل تعیین کننده پیروزی در امر صادرات به شمار می رود.

صادرات سیم و کابل، یک فرصت و یک چالش دوست داشتنی

انبار فروش کابل خودنگهدار

صرفنظر از این که محصول صادراتی چیست و مبدا و مقصد صادرات کجاست، خود موضوع صادرات یک فعالیت چالش برانگیز و پر هیجان برای مجموعه های فعال در این امر است. نکات زیر در این چالش تجاری خودنمایی می کنند :

 1. رقابت گسترده : هنگامی که یک محصول مانند سیم و کابل قرار است در بازارهای بین المللی معرفی و عرضه شود، رقبای بسیار بیشتری وجود خواهند داشت و ماندن و پیروز شدن در چنین رقابتی مستلزم هدفمند و برنامه محور کار کردن است.
 2. توانمندی در تولید و تامین : بدیهی است که برای صادرات سیم و کابل باید از توانمندی در مقوله تولید یا تامین محصولات این حوزه بهره مند باشیم. توانمندی تشکیل گروه های تجاری و صنعتی در این زمینه برگ برنده ما خواهد بود.
 3. شناسایی بازار هدف : هدف ما در این مبحث صادرات انواع سیم و کابل به عراق است؛ پس بدیهی خواهد بود که شناسایی نیازهای بازار عراق به انواع سیم و کابل نکته مهمی باشد.
 4. راهبردهای بازاریابی صادراتی : این نکته در آخر بیان شد نه از این جهت که اهمیت کمتری دارد؛ بلکه بالعکس، مهم ترین رکن موفقیت در صادرات همین موضوع است و وجه تمایز شرکتها در دستیابی به اهداف صادراتی هم ناشی از همین پارامتر خواهد بود.

محصولات حاضر در سبد صادرات سیم و کابل به عراق

انواع کابل برق صنعتی

با توجه به آخرین نیازسنجی ها و مطالعات موردی مذاکرات انجام شده با مشتریان عراقی، محصولاتی که در ادامه معرفی می شوند در صدر برنامه صادرات سیم و کابل به کشور عراق قرار دارند :

 1. کابل برق فشار ضعیف مسی و آلومینیومی تک رشته و چند رشته
 2. کابل برق فشار متوسط زمینی آلومینیومی و مسی آرموردار و بدون آرمور
 3. کابلهای فشار قوی و فوق فشار قوی زمینی
 4. کابل خودنگهدار و کابلهای هوایی توزیع برق
 5. سیم و کابل برق ساختمانی
 6. کابل نسوز برای سامانه های اعلان حریق
 7. کابلهای هالوژن فری
 8. انواع کابل کنترل و فرمان ساده، شیلد دار و زره دار
 9. کابلهای مخابراتی Indoor و Outdoor

شرکای تجاری ما در صادرات انواع سیم و کابل

صادرات سیم و کابل به عراق

نگاه مجموعه نامیرا کابل به صادرات نگاهی فراگیر و گسترده است؛ پس موفقیت در این زمینه حتما نیازمند همکاریهای نزدیک مابین شرکای تجاری ایرانی و عراقیست. می توان در یک دسته بندی مجموعه های همکار را این گونه معرفی نمود :

 1. سازمانها و شرکتهای کارفرما در پروژه های انرژی و صنعتی کشور عراق
 2. تجار، شرکتهای صنعتی و پیمانکاران عراقی
 3. بازرگانان و شرکتهای پیمانکار ایرانی فعال در پروژه های کشور عراق
 4. تولید کنندگان ایرانی انواع سیم و کابل

شما مخاطب گرامی چنانچه فعالیت شرکت خود را در یکی از این گروه های معرفی شده می بینید، مجموعه نامیرا کابل پیشنهادهای همکاری قابل توجهی برای شما خواهد داشت؛ پس با ما باشید…

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز پاسخگویی: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ