کابل کنترل شیلددار با بهترین کیفیت

کابل کنترل شیلددار با هادیهای افشان مسی تولید میشود. با توجه به سطح کیفی کابلهای عرضه شده، قیمت آنها متناسب بوده و بهترین محصول مطابق با سفارش مشتری پیشنهاد میگردد.

هنگامی که میان آن چه مشتری به دنبال آن است و محصولی که پیشنهاد میشود تناسب و تطابق وجود داشته باشد، نکات باقی مانده به سادگی قابل حل خواهند بود. سخن از بهترین قیمت هم بر همین اصل استوار است. تلاش بر این است که قیمت کابل کنترل پیشنهادی یک قیمت منطقی باشد. کمیت سفارش نیز از نکات مؤثر بر قیمت است و در پله های تعریف شده با افزایش متراژ کابل، شاهد کاهش قیمت برای خریدار خواهیم بود.

کابل کنترل شیلددار

کابل 3 رشته شیلد

شیلد در کابل کنترل شیلددار اغلب به شکل بافتی از مس ساده یا مس قلع اندود است. دلیل اصلی استفاده از شیلد در کابل کنترل، محافظت از آن در برابر امواج و میدانهای مغناطیسی میباشد. پس هر جا که شدت میدانهای مغناطیسی قابل توجه است یا کابل کنترل در مجاورت کابلهای برق است، استفاده از نوع شیلد دار توصیه میگردد.

همان طور که میدانید، امواج الکترومغناطیسی میتوانند موجب تداخل، تضعیف یا تحریف سیگنالهای عبوری از کابلهای کنترل شوند.

ساختار کابل کنترل شیلد دار

  1. رسانا: مس نرم شده افشان یا کلاس 5 برابر با استاندارد IEC 60228
  2. جنس عایق: PVC یا SIR
  3. جنس روکش میانی: پی وی سی، سیلیکون رابر یا نوار پلی استر
  4. شیلد: بافت مسی
  5. جنس روکش نهایی: پی وی سی یا روکشهای بدون هالوژن و نسوز
  6. ولتاژ نامی: 300/500 ولت

جنس و تعداد رشته های شیلد در کابلهای شیلد دار، تقش تعیین کننده ای در کیفیت عملکردشان خواهد داشت. هر چه قدر سطح یا درصد پوشش شیلد بالاتر باشد، درست است که قیمت کابل افزایش خواهد یافت؛ اما در تستها و در پروژه، نتایج بهتری ارائه میدهد.

تضمین اصالت و تناسب قیمت

کابل کنترل شیلد دار

کار اصلی ما به عنوان یک مجموعه عرضه کننده کننده کابل، فراهم نمودن فضا و شرایطیست که خریداران بتوانند کابل مورد نظر خود را با اطمینان انتخاب و تهیه نمایند. در همین راستا با تضمین اصالت نام تجاری کابل کنترل شیلددار عرضه شده و تناسب قیمت با سطح کیفی کابل، در خدمت مشتریان هستیم.