تأمین کننده کابل شبکه ایرانی

به عنوان یک تامین کننده کابل شبکه در خدمت مشتریان ارجمند هستیم و در پیشنهادهایمان با در نظر گرفتن اصول فنی و کیفی و دیدگاه کارشناسان و خریداران حرفه ای، بهترین کابل شبکه ایرانی را معرفی و عرضه مینماییم.

زمانی برای انتخاب آگاهانه

صحبت در این بخش پیرامون کابل شبکه است. همان طور که میدانید، یکی از ساده ترین و ارزان ترین راههای ایجاد شبکه های کامپیوتری، به کار گیری همین کابلهای زوجی شبکه میباشد. از گذشته تا به امروز، سبد کابل شبکه در بازار سیم و کابل ایران پر بوده از نامها و مارکهای غیر ایرانی. مارکهایی که متعلق به شرکت های نامدار دنیای کابل هستند؛ اما اکثراً فقط مارک!

علاقه نداریم وقت شما را با مباحثی در رابطه با عدم اصالت یا اورجینال نبودن بیشتر این کابلها تلف کنیم؛ چون شما خود میدانید که اوضاع از چه قرار است. در اینجا قصد داریم پیشنهادی را خدمت شما ارائه نماییم تا در کنار هم انتخاب آگاهانه ای را تجربه کنیم.

چرا تامین کابل شبکه ایرانی؟

بهترین کابل شبکه ایرانی

همان طور که در ابتدای این متن بیان شد، پیشنهاد ما در زمینه خرید و تامین کابل شبکه، تولیدات مرغوب ایرانی خواهد بود. اما چرا این پیشنهاد مطرح شده است؟

 • قیمت کابل شبکه ایرانی در قیاس به سطح کیفی مطلوب آن، منطقی و متعادل است.
 • شما به تامین کننده کابل شبکه دسترسی مستقیم دارید؛ چرا که او در کشور شما مشغول تولید و تجارت است.
 • شما از اصالت کابل شبکه خریداری شده اطمینان دارید.
 • مدت زمان میان سفارش و تحویل این کابلهای شبکه بسیار کوتاه تر از کابلهای وارداتی خواهد بود.
 • محدودیت خاصی متوجه کمیت سفارش شما نیست.

بیان این نکته خالی از لطف نیست که در مقوله تامین کابل شبکه، صرفا به ایرانی بودن آن بسنده نمیکنیم. دارا بودن تاییدات کیفی از شروط اساسی ما در معرفی این محصولات خواهد بود. به بیان بهتر، این کابلها حائز شرایط زیر هستند:

 1. جنس هادی رشته های کابل مس خالص با قطر استاندارد است.
 2. عایق و روکش کابل از مواد اولیه مرغوب تولید شده اند.
 3. مقدار پیچش زوج رشته ها متناسب با نوع کابل و نتایج تست هاست.
 4. شیلد بافته شده و فویل آلومینیومی (در نوع فویل دار و شیلددار) با پوشش مناسب رشته های کابل موجب ارتقاء عملکرد آن میشوند.

تامین کننده کابل شبکه

تامین کننده کابل شبکه

حالا یک تامین کننده با پیش فرض بیان شده، قادر به تولید و تامین کدام نوع از کابلهای شبکه است؟ پاسخ را در ادامه ببینید:

 1. Cat5E
 2. کابل شبکه Cat6 ایرانی U/UTP
 3. Cat6 ایرانی SF/UTP
 4. کابل شبکه Cat6 ایرانی با روکش کم دود و بدون هالوژن (LSZH)
 5. کابل شبکه Outdoor : در دو نوع دبل جکت و آرموردار
 6. کابل Cat 6A SFTP و FFTP

همه این کابلها پس از اتمام فرآیند تولید، تست شده اند (تست فلوک) و با تضمین و تایید کیفیت عملکرد در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار میگیرند.

فروش کابل شبکه Cat6 ایرانی

کابل شبکه تولید داخل

با فروش و تامین کابل شبکه تولید داخل آماده دریافت سفارشهای شما هستیم. کابلهای Cat5E, Cat6A و Cat6 از گروه کابلهای LAN در بسته بندیهای 305 و 500 متری ارائه میگردند. متقاضیان گرامی میتوانند برای اطلاع از جزئیات فنی و قیمت مدلهای مختلف، سفارش خود را ثبت بفرمایند.

تماس با ما