فروش کابل های سبز رنگ

در این مرکز فروش، با کابل های سبز رنگ آشنا خواهید شد و امکان خرید آسان این محصولات برای شما فراهم گشته است. با ما باشید تا به شما بگوییم که از رنگ سبز در تولید روکش چه نوع کابلهایی استفاده میگردد.

کابلها و رنگها

زمانی که از رنگِ کابلها میگوییم، منظور ما رنگ روکش نهایی آنهاست. در استانداردها، معمولاً برای عایق رشته های انواع کابل، رنگهای خاصی تعریف گشته است. این موضوع برای کابلهای برق، تلفن و شبکه وجود دارد. اما اغلب رنگ خاصی برای روکش نهایی کابلها بیان نشده است.

انتخاب رنگ سبز برای کابلها، به دو دلیل اصلی صورت میگیرد. دلیل نخست، عرف میان تولید کنندگان در ساخت برخی از این کابلهاست. علت دوم نیز تنوع بخشی به رنگ روکش شماری از کابلها به منظور پاسخگویی به درخواستها، نیازها یا سلایق مشتریان است.

کابل هایی به رنگ سبز

کابل سبز رنگ

حالیا نگاهی خواهیم داشت بر نمونه های متداول کابلهایی که رنگ سبز برای غلاف آنها انتخابی رایج یا یکی از گزینه ها میباشد:

  • کابلهای پروفی نت برای سامانه های فیلدباس در صنایع
  • کابل KNX برای سامانه مدیریت ساختمان (BMS) و هوشمند سازی
  • کابلهای شبکه برای برقراری اترنتها مانند LAN

رنگ سبز برای روکش کابلهای ردیف اول و دوم، رایجترین رنگ در تولیدات بسیاری از شرکتها در سراسر دنیاست. برای ردیف سوم، رنگ سبز یکی از انتخابهای پیش روی مشتریان خواهد بود و امکان ارائه کابلهای شبکه با این رنگ روکش توسط برخی از تولید کنندگان ایجاد شده است.

گفتنیست که افزون بر کابلها، از رنگ سبز در ساخت عایق سیمها نیز استفاده میشود. رنگ سبز یا ترکیب رنگهای سبز و زرد، نمایانگر سیم ارت در سیستمهای الکترونیکی، ابزار دقیق و قدرت هستند.

فروش کابلهای سبز

فروش کابل های سبز

مجموعه نامیرا کابل هم اکنون از میان کابل های سبز رنگ اعلام شده، محصولات زیر را ارائه مینماید:

  1. کابل دو زوج KNX با شیلد زوجی و کلی و روکش PVC
  2. کابل شبکه Cat 6 U/UTP با روکش پی وی سی یا LSZH
  3. کابل شبکه Cat 6 SF/UTP با روکش PVC یا کم دود و هالوژن صفر

توجه مستمر به کیفیت ساخت محصولات عرضه شده، درباره این کابلها نیز رعایت میگردد. عملکرد صحیح و دقیق و انتقال داده ها با سرعت مطلوب، انتظارات به جا از کابلهای BUS و شبکه هستند.

📞