صادرات کابل فوق فشار قوی

کابل فوق فشار قوی در چندین رده ولتاژی و سایزهای گوناگون مطابق با استانداردهای بین المللی تولید و برای صادرات به کشورهای مختلف آماده میگردد.

آنچه در این صفحه میخوانید:

چندین رده بندی برای کابلهای برق از نظر ولتاژ نامی وجود دارد. برای این شیوه دسته بندی کابلهاست که واژه هایی مثل فشار ضعیف، فشار متوسط، فشار قوی و فوق فشار قوی به کار گرفته میشود. جدول زیر که مطابق با استاندارد IEC 60038 میباشد دقیقاً به همین موضوع اشاره کرده است:

رده بندی ولتاژی کابل برق

مطابق جدول بالا رده ولتاژی EHV یا همان فوق فشار قوی، کابلهایی را شامل میشود که ولتاژ اسمی آنها بیش از 230 کیلو ولت و کمتر یا مساوی 800 کیلو ولت باشد.

کابل فوق فشار قوی

مجموعه نامیرا کابل با همکاری شرکای تجاری خود در صنعت، توانایی تأمین، فروش و صادرات رنجهای متنوع کابل فوق فشار قوی را داراست. در تصویر زیر یک نمونه از کابلهای فوق فشار قوی را مشاهده میفرمایید:

کابل فوق فشار قوی

پارامترهای مهم کابل نشان داده شده در تصویر بالا عبارتست از:

  1. استاندارد: IEC 60840
  2. ولتاژ نامی: 230/400 کیلو ولت
  3. عایق: XLPE
  4. روکش نهایی: HDPE

کابل فوق فشار قوی با رسانای مسی و آلومینیومی تا سطح مقطع 2000 میلیمتر مربع قابل تولید و عرضه خواهد بود. معمولاً برای سطح مقاطع بالای 1000 میلیمتر مربع، هادی به شکل قطاعی طراحی میشود (عکس پایین). لایه ضد آب و حفاظتهای مکانیکی از دیگر اجزای قابل پیش بینی در ساختار این کابلها به شمار میروند.

صادرات کابل HV و EHV

صادرات کابل فوق فشار قوی

نامیرا کابل با تجربه به دست آمده از تعامل با طیفهای متنوع مشتریان از یک سو و ارتباطات هماهنگ و منسجم با شرکای تجاری از سمتی دیگر، آمادگی خود را برای تأمین و صادرات انواع کابل فشار قوی و فوق فشار قوی اعلام میکند. برای رسیدن به نقطه مطلوب، همه آنچه که مشتریان در نظر دارند فراهم شده است:

  1. ارائه مستندات فنی و گزارش آزمونهای به عمل آمده از کابلهای تولید شده به مشتریان بر حسب درخواست آنها
  2. ارائه مشاوره فنی برای انتخاب مناسب نوع کابل با توجه به مشخصات پروژه ها
  3. امکان برگزاری جلسات مجازی یا حضوری با مشتریان