خرید کابل زره دار فشار ضعیف

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کابل زره دارکابل زره دار فشار ضعیف

خرید کابل زره دار فشار ضعیف سریع تر از آنچه که تا کنون دیده اید امکان پذیر شده است. شما فهرست کابلهای مورد نظرتان را به واحد فروش می دهید و مابقی کارها توسط این واحد پیگیری و اطلاع رسانی می گردد.
یک فراسنج دیگر برای دسته بندی کابلها، توجه به ساختارهای حفاظت مکانیکی آنهاست. با توجه به مکانی که کابل در آن نصب می شود، گاه نیاز خواهد بود که به نحوی از کابل در برابر تنشها و نیروهای مکانیکی حفاظت به عمل آید. یک روش متداول برای این کار به کار گیری زره یا آرمور است. می توان کابلهای فشار ضعیف و فشار متوسط را از دیدگاه حفاظت فیزیکی به دو دسته کلی بدون زره و زره دار تقسیم بندی نمود.

کابل زره دار فشار ضعیف

خرید کابل زره دار

همان طور که در ابتدای این متن اشاره شد، شما متقاضی و مشتری ارجمند برای ثبت سفارش خرید کابل زره دار مسیری مستقیم و ساده را پیش رو دارید که از این قرار است :

  1. مشخصات فنی و متراژ کابل یا کابلهای زره دار مورد نظرتان را از طریق مسیرهای ارتباطی معرفی شده به واحد فروش اعلام بفرمایید.
  2. پیشنهاد فنی و مالی توسط واحد فروش به اطلاع شما می رسد.
  3. پس از تایید پیشنهادها توسط شما، سفارش رسما ثبت می شود و زمانبندی تحویل کابلها اعلام می گردد.
  4. تایید واحد مالی گرفته شده و کابلها در محل توافق شده تحویل شما خواهد شد.
چند راه ارتباطی معرفی شده تا شما خریدار محترم در نحوه برقراری ارتباط با واحد فروش نیز قدرت انتخاب بالایی داشته باشید و آسان خرید نمایید.

کابل با بافت استیل آرمور

کابل زره دار فشار ضعیف

کابلهای زره دار فشار ضعیف کابلهایی هستند که غالبا با ولتاژ اسمی 600/1000 ولت طراحی و تولید می شوند. این کابلها از نظر سایز (تعداد رشته و سطح مقطع) دارای تنوع می باشند. زره در کابل برق سه شکل معمول زیر را دارد :

  • مفتول یا سیم
  • نوار
  • بافت

کابل با زره مفتولی رایج ترین نوع کابل زره دار در رده فشار ضعیف است. از زره نواری و بافتهای فولادی نیز برای آرموردار کردن کابلها استفاده می شود.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ