خرید سیم نسوز افشان

ویژگیها و قابلیتهای جالب توجه سیمهای نسوز باعث شده است که کاربرد آنها نسبت به گذشته چه از نظر کمیت و چه از دیدگاه تنوع افزایش یابد و در نتیجه آن سفارشهای خرید سیم نسوز افشان هم بیشتر شود.

در گذر زمان، قابلیتهای افزونتری از یک محصول صنعتی مورد درخواست و انتظار کاربران آن قرار میگیرد. مثلاً شاید روزی تنها انتظار از اتومبیلها حرکت آنها با سرعت بیشتر از وسایل نقلیه غیر موتوری با ایمنی بود؛ اما امروز ایمنی بیشتر، رفاه و آسایش کامل، مصرف انرژی کمتر و امکانات ناوبری و کنترلی وسیع، برخی از انتظارات خریداران از اتومبیلها به شمار می آید.

سیم نسوز با روکش فایبرگلاس

برای سیم برق و در صنعت سیم و کابل هم یک چنین شرایطی وجود وجود دارد. طراحی سیمهای مقاوم در برابر حرارت و نسوز در نتیجه نیازها و کاربریهای جدید به وجود آمد؛ این در حالیست که در گذشته تنها عبور ایمن جریان الکتریسیته از سیم برق مورد انتظار بود.

سیمهای نسوز انعطاف پذیر

این محصول با برخورداری از عایق با بازه دمای کاری گسترده، ویژگی نسوز بودن را به کاربرانش اهدا میکند. سیم نسوز با جنس و ساختارهای متنوعی تولید میشود که در اینجا به محصولات قابل عرضه توسط نامیرا کابل اشاره خواهیم کرد :

  1. سیم نسوز با رسانای مس انعطاف پذیر قلع اندود و عایق سیلیکونی
  2. افشان با عایق سیلیکون رابر و روکش فایبرگلاس
  3. سیم جرقه زن با هادی مس قلع اندود و عایق نسوز

در جدول زیر برخی از ویژگیهای مهم سیم نسوز سیلیکونی آمده است که توجه شما را به آن جلب مینماییم:

ویژگیهای سیم نسوز سیلیکونی

 خرید سیم نسوز افشان

معمولاً بر اساس درخواست مشتری و ویژگیهای مورد نظر اوست که سیم نسوز مناسب پیشنهاد و ارائه میشود. گزینه هایی که برای خرید سیم نسوز در معرض انتخاب خریداران قرار میگیرند عبارتند از:

  • سیمهای نسوز افشان تک روکش در سطح مقاطع 0.25 تا 35 میلیمتر مربع
  • سیم نسوز دو روکش در سطح مقاطع 0.5 تا 10 میلیمتر مربع
  • سیم جرقه زن مطابق 10 تا 30 کیلوولت
  • سیمهای نسوز خاص بر اساس مشخصات سفارش ساخت و سایزهای غیر از موارد یاد شده