خرید کابل 6*4 افشان و مفتولی

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

کابل 6*4 افشانکابل 6*4 مفتولیکابل افشان یا مفتولی ؟خرید کابل 4 در 6
کابل 4 در 6

کابل 6*4 هم با هادی افشان تولید می شود و هم مفتولی. در نوع مفتولی یا خشک نیز دو گزینه کابل NYM و NYY (زمینی) پیش روی مشتریان برای انتخاب و خرید خواهد بود.
معمولا اولین نکته یا پارامتر در خرید و انتخاب کابل برق تعیین نوع آن است. یعنی کابل در کجا نصب خواهد شد و چه انتظاراتی از آن وجود دارد. پس از این شاخصه نوبت به سایز کابل برق می رسد. سایز هم که تابع ساختار شبکه ای که کابل به آن متصل خواهد شد و نیز مقدار توان یا آمپری که از آن عبور خواهد کرد، می باشد. البته در مسافتهای زیاد حتما باید به افت ولتاژ هم توجه شود.

[toggle title=”مشاوره رایگان خرید کابل برق” state=”open”]هر زمان که دچار تردید شدید یا در انتخاب کابل برق به مشاوره نیاز داشتید؛ می توانید روی ما حساب کنید.[/toggle]

کابل 6*4 افشان

کابل 6*4 یا همان 4 در 6 کابلیست چهار رشته که سطح مقطع هر کدام از رشته ها یا سیمهای آن 6 میلیمتر مربع است. زمانی که از رسانای افشان در ساخت این کابل استفاده می شود، مزیت عمده کابل انعطاف پذیری آن خواهد بود. کابل افشان 6*4 برای تغذیه تجهیزات سه فاز یا کابل رابط ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل برق افشان

کابل 6*4 مفتولی

کابلهای مفتولی یا توجه به سایزشان در دو شکل کلی تک مفتولی یا نیمه افشان تولید می شوند. با توجه به ضخامت فیلر و روکش این کابلها و نیز ولتاژ نامی آنها، مجددا با دو گروه کابل سبک (NYM) و کابل زمینی (NYY) رو به رو خواهیم بود. همه این چهار گروه برای کابل 6*4 مفتولی نیز وجود داشته و قابل عرضه خواهد بود.

کابل مفتولی مسی

کابل افشان یا مفتولی ؟

در مورد تفاوتهای کابل برق افشان و مفتولی چندین نکته قابل بیان است. در اینجا باز هم مروری می کنیم بر چند ویژگی مهم این کابلها تا برای انتخاب و خرید راهگشا باشد.

  • اگر کابل در مسیر کابل کشی با زوایای تند مواجه خواهد بود، کابل افشان گزینه مناسب تری است.
  • چنانچه کابل همراه با دستگاه متصل به آن در حرکت خواهد بود، نوع افشان پیشنهاد می شود.
  • برای نصب ثابت در زمین یا کانال، کابل مفتولی زمینی گزینه بهتری به نظر می رسد.
  • چنانچه درباره مقاومت الکتریکی کابل بسیار حساس هستیم، بهتر است بدانیم نوع مفتولی مقاومت اهمی کمتری در سطح مقطع یکسان دارد.

ارسال و تحویل کابل

خرید کابل 4 در 6

با توجه به نکاتی که در اینجا بیان شد و نیز شرایطی که بر پروژه شما حاکم است، هر کدام از انواع کابل 4 در 6 مفتولی یا افشان را که انتخاب کنید برای تامین آن نگران نباشید. ما اینجا هستیم برای پیشنهاد بهترین انواع کابل برق و فراهم کردن شرایط خرید آسان برای مشتریان.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon مرکز تماس : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید