بهترین کابل برای اینترنت

آنچه در این مقاله می خوانید...

اینترنت کابلی و کابلی برای اینترنتکابل مخابراتی مناسب ADSLکابل تلفن ضد نویز داخل ساختمانخرید بهترین کابل برای اینترنت

مناسب ترین و بهترین کابل برای اینترنت چه نوع کابلیست؟ مشخصات این کابل چیست؟ چگونه می توانم این کابل را تهیه کنم؟ پاسخ این پرسشها را اینجا خواهید دانست.

امروزه بسیاری از کارهای ما توسط اینترنت انجام می پذیرد. از مطالعه روزانه تا تحقیق های علمی، خرید و فروش های آنلاین، پیدا کردن نشانی یک مکان خاص و حتی گرفتن یک تاکسی هم وابسته به اینترنت شده است. در این حالت وجود یک ارتباط مطمئن و پایدار در اتصال به شبکه ارتباطات جهانی یک ضرورت به شمار می رود.

اینترنت کابلی و کابلی برای اینترنت

کابل اینترنت

یکی از روشهای رایج اتصال به اینترنت استفاده از کابل است. معمولا این کابلها در دو بخش به کار می روند. نخست کابلیست که از تابلو توزیع مخابرات به محل ساختمان ما اعم از مسکونی، ادارای، تجاری، آموزشی و رفاهی می آید. پس از آن نیازمند کابلی هستیم تا از طریق آن خطوط ارتباطی داخل ساختمان را برقرار نماییم.

تمامی این کابلها را می توان در زیر مجموعه درخواستهای کابل اینترنت جای داد. ما قصد داریم بهترین کابل برای اینترنت را در ادامه به تفکیک محل کاربرد معرفی نماییم.

کابل مخابراتی مناسب ADSL

بهترین کابل تلفن برای اینترنت

برای آن که به اینترنتی بدون قطع شدن های مکرر و با سرعت مناسب دسترسی داشته باشیم، یکی از الزامات آن فراهم بودن زیر ساخت های مخابراتیست. تا قبل از تابلوی توزیع مخابرات نزدیک ساختمان ما، غالبا خارج از اختیار ماست و نمی توانیم تغییرات خاصی در آن اعمال کنیم؛ اما بعد از تابلو مشترکین تا محل ساختمان را می توانیم با استفاده از کابل مناسب اینترنت، تاثیر مهمی در ارتقاء کیفیت ارتباطات داشته باشیم.

کابل مخابراتی مناسب اینترنت یا ADSL باید دارای ویژگی های زیر باشد :

  1. هادی های آن از مس خالص ساخته شده باشد؛ کابل مخابراتی با هادی آلومینیوم یا CCA و CCAM باعث تضعیف سیگنالها و کاهش ظرفیت خط مخابراتی خواهد شد.
  2. قطر هادیهای کابل مناسب و واقعی باشد.
  3. وجود فویل آلومینیوم/پلی استر و سیم ارت (سیم تخلیه) متصل به آن از کابل در برابر امواج الکترومغناطیسی و تداخلات ناشی از آنها حفاظت می کند و اصطلاحا کابل تلفن ضد نویز خواهیم داشت.
  4. عایق و روکش نهایی کابل از مواد مرغوب مطابق استانداردها ساخته شده باشد تا تاثیرپذیری کابل از عوامل محیطی به حداقل برسد.

کابل مخابراتی 2 زوج 0.6 مسی فویل دار با روکش پلی اتیلن مشکی (عکس بالا) از پر فروش ترین کابلهای مخابراتی برای اینترنت ساختمانهای تک یا دو واحدی محسوب می شود. کابلهای با تعداد زوج رشته بالاتر، از 4 زوج تا 100 زوج و قطر 0.6 mm نیز تولید و عرضه می گردند.

اگر شبکه مخابراتی منطقه شما توسط کابلهای فیبر نوری برقرار شده باشد؛ می توانید از خطوط اینترنتی بر بستر فیبر نوری نیز استفاده بفرمایید. کابل FTTH برای چنین ارتباطی طراحی و ارائه می شود. افزایش ظرفیت و سرعت انتقال داده و اطلاعات و تاثیرناپذیری از نویزها مهم ترین ویژگی های کابلهای نوری هستند.

کابل تلفن ضد نویز داخل ساختمان

کابل 0.6 فویلدار داخل ساختمانی

برای کابل کشی داخل ساختمان و فضای سر پوشیده نیز می توانیم از کابل تلفنی بهره ببریم که سیگنالهای ارتباطی را با قدرت و به دور از نویزها منتقل کند. این کابل نیز دارای مشخصات مشابه کابل مخابراتی پاراگراف قبل است و تفاوت آن مربوط به جنس و رنگ روکش می باشد که از پی وی سی طوسی رنگ ساخته می شود (تصویر بالا). این کابل نیز با تعداد زوج رشته های مسی متنوع از دو زوج تا صد زوج با قطر رشته های مسی 0.6 میلیمتر ارائه می گردد.

در فضای داخل ساختمان از کابل شبکه هم می توان برای عملکرد بهتر استفاده نمود. کابل شبکه Cat6 UTP و SF/UTP مناسب چنین کاربردی هستند. این کابها را می توانید همراه با گزارش تست فلوک از نامیرا کابل خریداری نمایید.

خرید بهترین کابل برای اینترنت

قیمت کابل شبکه Cat6 UTP

تمامی انواع کابلهای مناسب اینترنت که در این بخش معرفی شدند، از سوی نامیرا کابل تامین و تحویل می شوند. نامیرا کابل این کابلها را با مشخصات یاد شده و تضمین کیفیت ساخت ارائه می کند و تطابق آنها را با استانداردهای جهانی و مخابرات ایران اعلام می دارد.

افزون بر فروش عمده کابلهای مخابراتی و اینترنت و تحویل آن به شرکتها و همکاران فروشنده در نقاط مختلف کشور، خرسندیم که در خدمت مصرف کنندگان محترم نهایی نیز هستیم و امکان خرید متراژ پایین را تنها با یک تماس تلفنی ایجاد کرده ایم. در سبد فروش کابل مناسب برای اینترنت، گوناگونی محصولات زیر مشاهده می گردد :

  1. سیم رانژه به منظور برقراری اتصالات و مناسب سازی خطوط برای اینترنت در مراکز مخابراتی
  2. کابل مخابراتی مسی فویل دار Outdoor با کد A-2Y(St)2Y از 2 زوج تا 100 زوج (کابل مشترکین)
  3. کابل تلفن داخل ساختمانی 0.6 از دو زوج تا صد زوج
  4. فیبر نوری برای اینترنت بر اساس سفارش مشتریان
  5. کابل شبکه Cat6 U/UTP مسی با تاییدیه تست فلوک در بسته بندی کارتنی 305 متری

به این نکته توجه بفرمایید که متاسفانه به دلیل حجم بالای سیم و کابلهای نامرغوب و غیر استاندارد در بازار، انتخاب محصول مرغوب بسیار سخت شده است؛ اما مشتریان نامیرا کابل از این دشواری به دور هستند و محصولات مناسب را با اطمینان از این مرکز خریداری می نمایند.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ