کابل تلفن هوایی از 2 تا 100 زوج

کابل تلفن هوایی عنوانسیت که در معرفی گروهی از کابلهای مخابراتی به کار گرفته میشود. امروز درباره این محصول بیشتر با شما گفت و گو خواهیم داشت. البته پیشنهاد خوبی هم به منظور خرید کابل تلفن با تنوع سایز از 2 تا 100 زوج تقدیم مشتریان میشود.

در دنیای سیم و کابل، نامهایی که برای محصولات از سمت تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران انتخاب یا مورد استفاده قرار میگیرد، تابع نوع کاربری آنها محصول، ویژگی (های) برجسته آنها و گاهی حتی غیر مرتبط با مشخصات فنی محصولات میباشد. امروز سخن از کابل تلفن به میان آمده و بر این پایه خواهیم دید نوع هوایی آن چه تعاریف و قابلیتهایی دارد.

کابل تلفن هوایی چیست؟

کابل 2 زوج 0.6 مخابراتی مسی فویل دار

عبارت کابل تلفن هوائی در صنعت و بازار سیم و کابل ایران برای معرفی دو گروه از کابلهای تلفن استفاده میشود که عبارتند از:

  1. کابل تلفن داخل ساختمان که در اصل برای نصب هوایی بر روی تیر یا غیره طراحی نشده؛ اما در بازار به این کابل که از روکش پی وی سی طوسی رنگ برخوردار است و غالباً برای کابل کشی تلفن داخل ساختمانها و مراکز تلفن مورد استفاده قرار میگیرد، کابل هوایی تلفن میگویند.
  2. کابل بدون مهار هوایی که مناسب برای نصب روکار در فضای باز، روی دیوار و یا خطوط هوایی مخابراتی است و عنوان کابل هوایی بیشتر برازنده این محصول و کابلهای مشابه آن خواهد بود. معمولاً در این کابلها از عایق پلی اتیلن و روکش پلی اتیلن مشکی استفاده میشود.

سایز کابل تلفن هوایی

صرفنظر از این که منظور و مقصود از کابل هوایی تلفن کدامیک از دو مورد یاد شده در بالاست، سایزبندی آنها از قاعده یکسانی پیروی میکند. در بیان سایز کابل تلفن حتماً به دو نکته اشاره میشود:

  1. تعداد زوج رشته های کابل: برای کابل هوایی از 2 تا 100 زوج در برنامه روتین تولید قرار دارد. دیگر سایزها مطابق سفارش و با توجه به الزامات طراحی، قابل تولید خواهند بود.
  2. قطر هادیها : 0.4، 0.5 و 0.6 میلی متر قطر رایج برای کابلهای تلفن است که از آنها در گفت و گوهای میان فروشنده و خریدار به ترتیب با اسامی کابل صفر چهار، کابل صفر پنج و کابل صفر شش نیز یاد میشود.

کابل تلفن هوائی

خرید انواع کابل مخابراتی

برای تهیه و خرید انواع کابل مخابراتی هوایی و زمینی راهی آسان پیش روی مشتریان است:

  • درخواست خود را در برقراری ارتباط با دپارتمان فروش بیان و ثبت بفرمایید.
  • پیشنهاد فنی و مالی در زمان کوتاه به اطلاع شما خواهد رسید.
  • تاییدیه امور مالی دریافت میشود.
  • کابل تلفن مورد نظر شما آماده ارسال میگردد.