کابل تلفن هوایی از 2 تا 100 زوج

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل تلفن هوایی چیست ؟سایز کابل تلفن هواییخرید انواع کابل تلفن

کابل تلفن هوایی عنوانسیت که در معرفی گروهی از کابلهای مخابراتی به کار گرفته می شود. امروز درباره این محصول بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد. البته پیشنهاد خوبی هم به منظور تامین و خرید کابل تلفن با تنوع سایز از 2 تا 100 زوج تقدیم مشتریانمان می شود.
در دنیای سیم و کابل نامهایی که برای محصولات از سمت تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران انتخاب یا مورد استفاه قرار می گیرد، تابع نوع کاربری آنها محصول، ویژگی (های) برجسته آنها و گاه حتی غیر مرتبط با مشخصات فنی محصولات می باشد. امروز صحبت از کابل تلفن است و بر این پایه خواهیم دید نوع هوایی آن چه تعاریف و قابلیتهایی دارد.

کابل تلفن هوایی

کابل تلفن هوایی چیست ؟

عبارت کابل تلفن هوائی در صنعت و بازار سیم و کابل ایران برای معرفی دو گروه از کابلهای تلفن استفاده می شود که عبارتند از :

کابل تلفن داخل ساختمان که در اصل برای نصب هوایی بر روی تیر یا غیره طراحی نشده؛ اما در بازار به این کابل که از روکش پی وی سی طوسی رنگ برخوردار است و غالبا برای کابل کشی تلفن داخل ساختمانها و مراکز تلفن مورد استفاده قرار می گیرد، کابل هوایی تلفن می گویند.

کابل تلفن طوسی

کابل تلفن مهاردار و بدون مهار هوایی که مناسب برای نصب در خطوط هوایی مخابراتی است و عنوان کابل هوایی بیشتر برازنده این محصول است. معمولا در این کابلها از عایق پلی اتیلن و روکش پلی اتیلن مشکی استفاده می شود.

کابل تلفن مهاردار و بدون مهار

سایز کابل تلفن هوایی

صرفنظر از این که منظور و مقصود ما از کابل هوایی تلفن کدامیک از دو مورد یاد شده در بالاست، سایزبندی آنها از قاعده یکسانی پیروی می کند. در بیان سایز کابل تلفن حتما به دو نکته اشاره می شود :

  1. تعداد زوج رشته های کابل : برای کابل هوایی از 2 تا 100 زوج در برنامه روتین تولید قرار دارد و دیگر سایزها مطابق سفارش و با توجه به الزامات طراحی، قابل تولید خواهد بود.
  2. قطر هادیها : 0.4، 0.5 و 0.6 میلی متر قطر رایج برای کابلهای تلفن است که از آنها در گفت و گوهای میان فروشنده و خریدار به ترتیب با اسامی کابل صفر چهار، کابل صفر پنج و کابل صفر شش یاد می شود.

کابل تلفن هوائی

خرید انواع کابل تلفن

برای تهیه و خرید انواع کابل تلفن هوایی و زمینی راهی آسان پیش روی مشتریان است :

  • سفارش خود را در برقراری ارتباط با دپارتمان فروش بیان و ثبت بفرمایید
  • پیشنهاد فنی و مالی در زمان کوتاه به اطلاع شما خواهد رسید
  • تاییدیه امور مالی دریافت می شود
  • کابل تلفن مورد نظر شما آماده تحویل می گردد

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ