کابل تلفن هوایی از 2 تا 100 زوج

کابل تلفن هوایی عنوانسیت که در معرفی گروهی از کابلهای مخابراتی به کار گرفته میشود. امروز درباره این محصول بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد. البته پیشنهاد خوبی هم به منظور تامین و خرید کابل تلفن با تنوع سایز از 2 تا 100 زوج تقدیم مشتریانمان میشود.

در دنیای سیم و کابل نامهایی که برای محصولات از سمت تولید کنندگان، فروشندگان و خریداران انتخاب یا مورد استفاده قرار میگیرد، تابع نوع کاربری آنها محصول، ویژگی (های) برجسته آنها و گاهی حتی غیر مرتبط با مشخصات فنی محصولات میباشد. امروز صحبت از کابل تلفن است و بر این پایه خواهیم دید نوع هوایی آن چه تعاریف و قابلیتهایی دارد.

کابل تلفن هوایی

کابل تلفن هوایی چیست؟

عبارت کابل تلفن هوائی در صنعت و بازار سیم و کابل ایران برای معرفی دو گروه از کابلهای تلفن استفاده میشود که عبارتند از:

کابل تلفن داخل ساختمان که در اصل برای نصب هوایی بر روی تیر یا غیره طراحی نشده؛ اما در بازار به این کابل که از روکش پی وی سی طوسی رنگ برخوردار است و غالبا برای کابل کشی تلفن داخل ساختمانها و مراکز تلفن مورد استفاده قرار میگیرد، کابل هوایی تلفن میگویند.

کابل تلفن طوسی

کابل مهاردار و بدون مهار هوایی که مناسب برای نصب در خطوط هوایی مخابراتی است و عنوان کابل هوایی بیشتر برازنده این محصول است. معمولا در این کابلها از عایق پلی اتیلن و روکش پلی اتیلن مشکی استفاده میشود.

کابل تلفن مهاردار و بدون مهار

سایز کابل تلفن هوایی

صرفنظر از این که منظور و مقصود از کابل هوایی تلفن کدامیک از دو مورد یاد شده در بالاست، سایزبندی آنها از قاعده یکسانی پیروی میکند. در بیان سایز کابل تلفن حتما به دو نکته اشاره میشود :

  1. تعداد زوج رشته های کابل: برای کابل هوایی از 2 تا 100 زوج در برنامه روتین تولید قرار دارد و دیگر سایزها مطابق سفارش و با توجه به الزامات طراحی، قابل تولید خواهد بود.
  2. قطر هادیها : 0.4، 0.5 و 0.6 میلی متر قطر رایج برای کابلهای تلفن است که از آنها در گفت و گوهای میان فروشنده و خریدار به ترتیب با اسامی کابل صفر چهار، کابل صفر پنج و کابل صفر شش یاد میشود.

کابل تلفن هوائی

خرید انواع کابل مخابراتی

برای تهیه و خرید انواع کابل مخابراتی هوایی و زمینی راهی آسان پیش روی مشتریان است:

  • سفارش خود را در برقراری ارتباط با دپارتمان فروش بیان و ثبت بفرمایید.
  • پیشنهاد فنی و مالی در زمان کوتاه به اطلاع شما خواهد رسید.
  • تاییدیه امور مالی دریافت میشود.
  • کابل تلفن مورد نظر شما آماده ارسال میگردد.

تماس با ما