کابل خودنگهدار 95 تأییدیه دار

کابل خودنگهدار 95 با بهترین قیمت در اختیار خریداران قرار میگیرد. کابلهای خودنگهدار عرضه شده برحسب درخواست مشتریان از تولیدات تأییدیه دار که در وندور لیست شرکتهای برق یا سازمانهای دیگر قرار دارند، خواهند بود.

فرآیند استعلام و خرید آسان

قیمت پیشنهاد شده از سوی شرکتها و مراکز عرضه و تأمین عمده کابل، غالباً بر مبنای کم و کیف سفارشها و شرایط روز بازار میباشد. از طرفی با به کارگیری ساز و کار جدید، امکان اعلام سریع قیمت به مشتریان ایجاد شده است. در این صورت متقاضیان انواع سیم و کابل به ویژه کابل خودنگهدار، میتوانند بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف، درخواست خود را ثبت نمایند.

مشخصات کابل خودنگهدار 95

کابل خودنگهدار سه فاز

کابل خودنگهدار سایز 95 چنانچه از نوع فشار ضعیف باشد (0.6/1 KV) در دو نوع 5 رشته و 6 رشته تولید میگردد. مشخصات این کابلها از به شکل زیر است:

کابل پنج سیمه

  • جنس هادی فاز و روشنایی معابر (فاز شب) : آلومینیوم خالص تابیده شده کلاس دو
  • سرشت هادی نول/نگهدارنده: آلومینیوم آلیاژی
  • جنس عایق: پلی اتیلن کراسلینک شده به رنگ مشکی
  • سایز رشته ها : 70+25+90*3
  • حداکثر جریان مجاز: 258 آمپر در دمای 30+ سانتیگراد و سرعت باد 0.6 متر/ثانیه
  • شاخص افت ولتاژ: 0.67 V/A.Km

شش سیمه

  1. سرشت هادی فاز، روشنایی و نول: آلومینیوم استرند شده کلاس 2
  2. جنس نگهدارنده: فولاد پر کربن گالوانیزه
  3. سرشت عایق: XLPE مشکی رنگ
  4. سایز رشته ها: 25+25+95+95*3

قیمت کابل خودنگهدار تأییدیه دار

کابل خودنگهدار 95

از آنجایی که اکثراً کابلهای خودنگهدار در شبکه های عمومی توزیع برق مورد استفاده قرار میگیرند، میبایست در لیست تأییدیه شرکت توانیر یا شرکتهای توزیع برق باشند. به همین دلیل در پیشنهاد قیمت و فروش کابل خودنگهدار با توجه به شهر و ناحیه مورد نظر مشتریان، کابل دارای تأییدیه معرفی خواهد شد. برای سفارشهای خارج از ایران نیز تطابق مشخصات فنی کابل با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی تضمین میگردد.

همان طور که در ابتدا بیان شد، به منظور ایجاد تناسب میان سفارش و قیمت اعلام شده، نرخ کابل خودنگهدار به صورت اختصاصی به اطلاع خریداران گرامی میرسد.