اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

قیمت کابل تلفن 100 زوج 0.6

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل تلفن 100 زوج 0.6پارامترهای موثر در پیشنهاد قیمت کابل تلفنخرید کابل تلفن 100 زوج

کابل تلفن 100 زوج مسی 0.6 با برندهای خوشنام و از تولیدات مرغوب ارائه میشود. مشتریان این سایز از کابل تلفن مسی در کوتاه ترین زمان از قیمت و مشخصات فنی محصول اطلاع یافته و خرید خود را نهایی میکنند.

کابل 100 زوج مخابراتی 0.6همان طور که اطلاع دارید، قیمت هر محصول صنعتی تابع عوامل گوناگونی است. یک نکته که در محصولات مختلف مشترک است، نقش مهم قیمت مواد اولیه در تعیین قیمت تمام شده محصول نهایی میباشد. برای کابلهای تلفن نیز همین نکته وجود دارد. مهمترین متریال و اثربخش ترین ماده اولیه در کابل تلفن، مس است. نرخ روز مفتول مس در قیمت گذاری همه سایزهای کابل تلفن از جمله کابل صد زوج، کلیدی ترین نقش را دارد.

کابل تلفن 100 زوج 0.6

این کابل تلفن همانگونه که از نامش پیداست، دارای 100 زوج رشته مس به قطر 0.6 میلی متر است. دو نوع پر فروش کابل تلفن 100 عبارتند از :

 1. کابل JY(St)J یا کابل داخل ساختمانی (Indoor) که در بازار به کابل هوایی یا کابل تلفن طوسی معروف است.کابل تلفن 100 زوج طوسی
 2. کابل A2Y(St)2Y یا کابل مشکی برای نصب خارج از ساختمان (Outdoor) که در میان مصرف کنندگان به کابل زمینی مشهور است.کابل 100 زوج مخابراتی A-2Y(St)2Y

این محصولات با هادی تمام مس و شیلد (فویل) آلومینیومی توسط مجموعه نامیرا کابل عرضه میشوند. در جدول زیر دیگر مشخصات فنی این کابلها را مشاهده میفرمایید.

مشخصات کابل تلفن 100 زوج

پارامترهای موثر در پیشنهاد قیمت کابل تلفن

در این بخش نگاهی می اندازیم بر فراسنجهایی که در پیشنهاد قیمت انواع کابل تلفن، به ویژه کابل 100 زوج نقش ایفا میکنند :

 1. قیمت هفتگی مفتول مس در بورس فلزات
 2. قیمت مواد اولیه تولید عایق و روکش
 3. نوع کابل
 4. سایز کابل
 5. برند کابل تلفن یا درجه کیفی آن
 6. متراژ و کمیت سفارش
 7. تخفیفهای ویژه
بیان این نکته خالی از لطف نیست که در تولید کابلهای تلفن علاوه بر مس، از هادیهای آلومینیوم با روکش مس (CCA) هم استفاده میشود که در نگاه اول قیمت کمتر آنها جلب توجه مینماید. اما نظر به این که به کارگیری هادیهای غیر مسی در کابلهای تلفن در استانداردهای مرجع مجاز قلمداد نشده است و تجربه کاربران از به کارگیری کابلهای CCA نشان دهنده عملکرد ضعیف آنهاست؛ نامیرا کابل همواره از ارائه کابلهای تلفن با این نوع هادی دوری کرده است و تنها کابل تلفن مس خالص را برای مشتریان تامین مینماید.

خرید کابل تلفن 100 زوج

قیمت کابل 100 زوج تلفن

شما مشتری ارجمند برای خرید کابل تلفن 100 زوج کار آسانی پیش رو خواهید داشت :

 1. تلفن خود را بردارید.
 2. با مشاوران فروش مجموعه تماس بگیرید.
 3. از مشخصات فنی و قیمت کابل مدنظر اطلاع یابید.
 4. محصول مناسب را انتخاب و سفارش خرید را ثبت کنید.
 5. کار تمام شد! موفق باشید…

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید