کابل 10 رشته فرمان استاندارد

کابل 10 رشته فرمان که از مواد اولیه مرغوب و مطابق با استاندارد تولید شده است، آماده عرضه میباشد. کابل کنترل ده رشته از دیدگاه سطح مقطع و جنس روکش دارای تنوع است.

همان طور که مستحضرید، کابل فرمان یا کابل کنترل معمولاً تعداد رشته های بیشتری نسبت به کابل برق دارد. برای کاربردهای متنوع در صنایع، کابلهای فرمان از 2 تا 40 رشته و حتی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. تعداد رشته ها با توجه به تجهیزات و دستگاههایی که به کابل متصل خواهند بود تعیین و انتخاب میشود. یکی از انواع کابل فرمان، کابل ده رشته است.

کابل 10 رشته فرمان

کابل 10 رشته

همان گونه که در ابتدا اشاره شد، کابل 10 رشته فرمان میتواند از تنوع نسبی بالایی برخوردار باشد. در اینجا و با بیان اجزای تشکیل دهنده کابل فرمان، به همین نکته میپردازیم:

  1. رسانا: مس افشان با سایزهای 0.5*10، 0.75*10، 1*10، 1.5*10 و 2.5*10
  2. عایق: پی وی سی، رابر یا سیلیکون
  3. اجزای حفاظتی: این کابل قابل ارائه با شیلد بافته شده مسی میباشد.
  4. روکش نهایی : PVC، رابر یا سیلیکون

کابل ده رشته افشان مسی با عایق و روکش پی وی سی، رایجترین و پر کاربردترین نمونه از میان محصولات این گروه است. این کابل سازگار با استاندارد جهانی IEC 60227-7 و استاندارد ملی 7-607 طراحی و تولید شده است. کابل فرمان افشان بدون شیلد با شناسه H05VV-F یا NYSLY شناخته میشود. کد مشخصه نوع شیلددار این کابل هم H05VC4V-F یا YSLCY خواهد بود.

فروش کابل فرمان ده رشته

کابل 10 رشته شیلد دار

برنامه ما در فروش انواع کابل کنترل و فرمان بر حول این نکته میچرخد که پاسخگویی ما به مشتریان، جامع و کامل باشد. بر این اساس و با به کارگیری توانمندیهای درون سازمانی و امکانات شرکای تجاریمان، کابل مورد نظر مشتریان را با تطبیق استاندارد ارائه مینماییم.

نحوه خرید کابل فرمان

راه ارتباطی ساده ای پیش بینی شده است تا مشتریان به آسانترین شکل، درخواست خود را ثبت نمایند. واحد فروش، اطلاعات تکمیلی را ارائه خواهد نمود. نکاتی که خرید کابل فرمان مهم هستند عبارتند از:

  • سایز کابل: یعنی تعداد رشته ها و سطح مقطع آنها؛ مثلاً کابل 10 رشته نمره 1.5
  • شیلد دار بودن یا نبودن آن
  • جنس روکش مورد نظر یا بیان محیط نصب و بهره برداری از کابل
  • متراژ مورد نیاز