خانه / سیم سیلیکونی / پخش سیم سیلیکونی تک روکش

پخش سیم سیلیکونی تک روکش

پخش سیم سیلیکونی یک بحث است و این که چه محصولاتی، با چه سطحی از کیفیت ساخت و تناسب قیمت در برنامه پخش سیم سیلیکونی تک روکش قرار می گیرند نکته بسیار مهم دیگریست.

عایق سیم و کابل

دانش و فن عایق سازی یکی از ارکان تولید سیم و کابل مرغوب و مطابق با نیازهای تعریف شده خواهد بود. اصولا نیازهایی که در پی تدوین استانداردهای جدید یا ظهور کاربریهای نو ایجاد می گردد، تولید کنندگان سیم و کابل را بر آن می دارد محصولاتی با قابلیتهای ویژه و به روز طراحی و ارائه نمایند.

عایق سیلیکونی سیم و کابل

این روزها یکی از سیم هایی که به منظور دست یابی به استحکام بالا در برابر گرما، حرارت و آتش به کار گرفته می شود، سیم سیلیکونی است. نمونه ای از این سیم با یک بخش عایق یا روکش ساخته می شود که به سیم تک روکش معروف است. ویژگی ترکیب سیلیکونی که در ساخت سیم تک روکش استفاده می گردد مهم ترین نقش را در تعیین محدوده دمای کاری آن سیم دارد.

پخش سیم سیلیکونی

پخش سیم سیلیکونی

عرضه محصولات مرغوب با قیمت مناسب از اهداف مجموعه نامیرا کابل است که در برنامه پخش سیم سیلیکونی تک روکش هم مورد توجه قرار گرفته است. تنوع سایز و رنگ بندی از دیگر نکات حائز اهمیت در این رابطه به شمار می رود. مشخصات فنی و پیشنهادهای مالی در زمان کوتاه ارائه می گردد تا فرآیند انتخاب و خرید محصول بهتر و سریع تر انجام پذیرد.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره تماس : 09120471420
پیامک : ارسال پیام
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

استاندارد سیم و کابل برق

سیم و کابل برق با کد 10 رقمی استاندارد

انتخاب و استفاده از سیم و کابل استاندارد برای حفظ ایمنی و سرمایه های جانی …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید