دوشنبه , اکتبر 19 2020
خانه / کابل برق / قیمت کابل برق هالوژن فری

قیمت کابل برق هالوژن فری

قیمت کابل برق و ویژگی های آن غالبا دارای رابطه هستند. شرایط فضا و محیط نصب برخی از انواع کابل برق ایجاب می نماید که مواد به کار رفته در آنها هالوژن فری باشند. البته تغییر قیمت کابل با این ویژگی بدیهی است.

چرا کابل هالوژن فری؟

معمولا مواد عایقی به کار رفته در کابلهای برق رایج به گونه ای هستند که در هنگام آتش سوزی، گازهای اسیدی از آنها متصاعد می گردد. این گازها برای موجودات زنده، به ویژه انسانها بسیار خطرناک هستند. همچنین دود حاصل از سوختن این مواد عایقی ضمن تاثیرات مخرب بر تنفس، سبب کاهش شدید قدرت دید شده و خروج افراد و کمک رسانی به آنها را دچار اختلال می نماید.
سالهاست که با تولید و به کارگیری موادی ویژه در ساخت عایق و روکش، اشکال یاد شده برطرف شده است. دسته ای خاص از این کابلها را با نام کابل هالوژن فری و کم دود (LSHF) می شناسند.

کابل هالوژن فری

کابل هالوژن فری و قیمت آن

یکی از موادی که دارای ویژگی بدون هالوژن می باشد، عایق سیلیکون رابر است. کابل برق با عایق و روکش سیلیکونی ضمن عاری از هالوژن و کم دود بودن، از امتیازات دیگری مانند مقاومت در برابر حرارت، انعطاف پذیری مناسب و استحکام در برابر مواد هیدروکربنی برخوردار است.
قیمت کابل برق هالوژن فری با توجه به تفاوت متریالهای به کار رفته در آن و نیز کمیت سفارش تعیین و به اطلاع مشتریان و متقاضیان ارجمند می رسد.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل برق تک فاز

قیمت روز کابل برق تک فاز

قیمت کابل برق تک فاز با توجه به نرخهای به روز و بیشترین تناسب با …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید