قیمت کابل برق فشار قوی

انواع کابل فشار قوی

هر چند تعیین قیمت کابل فشار قوی دارای نقاط مشترک با دیگر انواع کابل برق است؛ اما شرایط ویژه ای هم برای این محصولات وجود دارد که موجب تمایز خواهد شد.
منظور از نقاط مشترک بیشتر انواع کابل برق در تعیین قیمت، تاثیر نرخ متریالهایی است که در تولید این محصولات به کار گرفته می شوند. برای مثال تغییرات قیمت جهانی یا داخلی مس و آلومینیوم تاثیری عمده بر قیمت گذاری کابلهای برق بر جای می گذارد. تاثیر قیمت دیگر مواد تشکیل دهنده کابل برق مانند عایق نیز قابل توجه خواهد بود.
نکته مهمی که سبب تمایز شرایط قیمت گذاری یا پیشنهاد قیمت برای کابل فشار قوی می شود، غالبا ناشی از تفاوتی است که از منظر ساختار این کابلها و نحوه تولید آنها وجود دارد. مستحضرید اجزای تشکیل دهنده یک کابل فشار قوی بیشتر از کابلی با همان سایز در سطح فشار ضعیف است. از طرفی تولید هادی یا عایق برای کابلهای فشار قوی حاوی نکات فنی متعددی خواهد بود. کنار هم قرار گرفتن این نکات منجر به تفاوت در ساز و کار قیمت گذاری می گردد.
به هر روی موضوع مهم تری که در این رابطه مورد توجه است، وجود فرآیندی آشکار برای دریافت سفارش و ارائه پیشنهادهای فنی و مالی برای انواع کابل فشار قوی می باشد.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon مرکز تماس : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید