خانه / کابل آلومینیومی / قیمت کابل آلومینیومی فشار ضعیف

قیمت کابل آلومینیومی فشار ضعیف

هر چند قیمت مناسب جذاب ترین ویژگی کابل های آلومینیومی به ویژه در سطح ولتاژ فشار ضعیف به شمار می آید؛ اما نکات حائز اهمیت دیگری هم در مورد این محصولات وجود دارد.

زمانی که یک محصول با قیمت مناسب تولید و عرضه می شود، علاوه بر خریداران برای فروشندگان هم یک مزیت محسوب می گردد. به بیان دیگر یک مرکز فروش کابل برق علاقه مند خواهد بود آمار فروش خود را بالا ببرد و قیمت یکی از اهرمها و نکات مهم در این زمینه خواهد بود. اساسا تولید و فروش کابلهای آلومینیومی قدرت به ویژه در رده فشار ضعیف با همین اصل آغاز شده و پیگیری می گردد.

نکته دیگری که در مورد کابلهای برق، خاصه کابل آلومینیومی وجود دارد، توجه به مرغوبیت محصول است. در میان کابلهای آلومینیومی فشار ضعیف هم تفاوت و تمایز قیمت مشاهده می گردد. باید دید که ریشه اصلی این تفاوت در قیمت چیست تا از ضرر و تجربه خرید محصول نامناسب به دور ماند.

می توان بحث مطرح شده را این گونه جمع بندی نمود که اگر پیشنهاد کابل آلومینیومی فشار ضعیف با قیمت مناسب در کنار تضمین استاندارد و مرغوبیت بوده و تناسبی از این حیث وجود داشته باشد، پیشنهادی قابل اطمینان و جذاب تر خواهد بود. دیدگاه شما چیست؟

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

کابلهای زمینی مسی و آلومینیومی

قیمت کابل 35+70*3 مسی و آلومینیومی

با اطلاعاتی که درباره کابل زمینی سه در 70 به اضافه 35 ارائه می شود، …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید