جمعه , اکتبر 30 2020
خانه / کابل آلومینیومی / قیمت کابل آلومینیومی استاندارد

قیمت کابل آلومینیومی استاندارد

قیمت کابل آلومینیومی می تواند علاوه بر شاخصه ای در تصمیم گیری برای خرید، نشانه هایی از کیفیت ساخت کابل را به همراه داشته باشد. استاندارد بودن کابل های برق یک الزام فنی و ایمنی است و تفاوتی از این منظر میان کابلهای مسی و آلومینیومی وجود ندارد. البته این موضوع رابطه جالبی با قیمت کابل هم خواهد داشت.

کابل آلومینیومی تک رشته و چند رشته
کابلهای آلومینیومی در انواع زمینی و هوایی به محصولاتی پر فروش و پر تقاضا در بازارهای امروز سیم و کابل برق تبدیل شده اند. ناگفته معلوم است که قیمت مناسب کابل آلومینیومی مهم ترین علت چنین استقبالی است. نمودار سالانه قیمتهای LME مس و آلومینیوم که در ادامه می بینید هم این تفاوت و مزیت را نشان می دهد.

قیمت مس قیمت آلومینیوم

قیمت کابل آلومینیومی و رابطه آن با کیفیت ساخت

قیمت می تواند نشانگری مناسب برای سطح مرغوبیت یک محصول هم به شمار آید. هر چند قیمت در این مورد معیار دقیقی نیست؛ اما معمولا نکات فراوانی را بیان می کند. امروز در بازار و مراکز عرضه کابل آلومینیومی و دیگر کابلهای برق شاهد تفاوت قیمت گاه شدیدی هستیم. طبیعی است این تفاوت موجب سردرگمی مشتریان و خریداران کابل گردد. البته نمی توانیم به مشتریانمان بگوییم که بهترین کابل آلومینیومی الزاما گران ترین آنهاست؛ اما می توانیم یک نقطه بهینه از حیث قیمت و مرغوبیت برای آنها ترسیم نماییم.
با توجه به حجم گسترده کاری مجموعه در زمینه تامین انواع کابل آلومینیومی و حساسیتی که نسبت به استاندارد بودن محصولات عرضه شده وجود دارد؛ پیشنهاد قیمت مناسب و ارائه کابل مرغوب به طور همزمان، رویداد دور از ذهنی نیست و نخواهد بود.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل برق 3 فاز زره دار

قیمت کابل برق 3 فاز آلومینیومی و مسی

می توان با مقایسه قیمت کابل برق 3 فاز آلومینیومی و مسی و در نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید