قیمت کابل آلومینیومی استاندارد

قیمت کابل آلومینیومی میتواند علاوه بر شاخصه ای در تصمیم گیری برای خرید، نشانه هایی از کیفیت ساخت کابل را به همراه داشته باشد. استاندارد بودن کابلهای برق یک الزام فنی و ایمنی است و تفاوتی از این منظر میان کابلهای مسی و آلومینیومی وجود ندارد. البته این موضوع رابطه جالبی با قیمت کابل هم خواهد داشت.

قیمت کابل برق آلومینیومی زمینی
کابلهای آلومینیومی در انواع زمینی و هوایی به محصولاتی پر فروش و پر تقاضا در بازارهای امروز سیم و کابل برق تبدیل شده اند. ناگفته معلوم است که قیمت مناسب کابل آلومینیومی مهم ترین علت چنین استقبالی است. نمودار سالانه قیمتهای LME مس و آلومینیوم که در ادامه میبینید هم این تفاوت و مزیت را نشان میدهد.

قیمت مس قیمت آلومینیوم

قیمت کابل آلومینیومی و رابطه آن با کیفیت ساخت

قیمت میتواند نشانگری مناسب برای سطح مرغوبیت یک محصول هم به شمار آید. هر چند قیمت در این مورد معیار دقیقی نیست؛ اما معمولا نکات فراوانی را بیان میکند. امروز در بازار و مراکز عرضه کابل آلومینیومی و دیگر کابلهای برق شاهد تفاوت قیمت گاه شدیدی هستیم.

طبیعی است این تفاوت موجب سردرگمی مشتریان و خریداران کابل گردد. البته نمیتوانیم به مشتریانمان بگوییم که بهترین کابل آلومینیومی الزاما گران ترین آنهاست؛ اما میتوانیم یک نقطه بهینه از حیث قیمت و مرغوبیت برای آنها ترسیم نماییم.

با توجه به حجم گسترده کاری مجموعه در زمینه تامین انواع کابل آلومینیومی و حساسیتی که نسبت به استاندارد بودن محصولات عرضه شده وجود دارد؛ پیشنهاد قیمت مناسب و ارائه کابل مرغوب به طور همزمان، رویداد دور از ذهنی نیست و نخواهد بود.

تماس با ما