قیمت کابل آلومینیومی استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کابل آلومینیومی و رابطه آن با کیفیت ساخت

قیمت کابل آلومینیومی می تواند علاوه بر شاخصه ای در تصمیم گیری برای خرید، نشانه هایی از کیفیت ساخت کابل را به همراه داشته باشد. استاندارد بودن کابل های برق یک الزام فنی و ایمنی است و تفاوتی از این منظر میان کابلهای مسی و آلومینیومی وجود ندارد. البته این موضوع رابطه جالبی با قیمت کابل هم خواهد داشت.

کابل آلومینیومی تک رشته و چند رشته
کابلهای آلومینیومی در انواع زمینی و هوایی به محصولاتی پر فروش و پر تقاضا در بازارهای امروز سیم و کابل برق تبدیل شده اند. ناگفته معلوم است که قیمت مناسب کابل آلومینیومی مهم ترین علت چنین استقبالی است. نمودار سالانه قیمتهای LME مس و آلومینیوم که در ادامه می بینید هم این تفاوت و مزیت را نشان می دهد.

قیمت مس قیمت آلومینیوم

قیمت کابل آلومینیومی و رابطه آن با کیفیت ساخت

قیمت می تواند نشانگری مناسب برای سطح مرغوبیت یک محصول هم به شمار آید. هر چند قیمت در این مورد معیار دقیقی نیست؛ اما معمولا نکات فراوانی را بیان می کند. امروز در بازار و مراکز عرضه کابل آلومینیومی و دیگر کابلهای برق شاهد تفاوت قیمت گاه شدیدی هستیم. طبیعی است این تفاوت موجب سردرگمی مشتریان و خریداران کابل گردد. البته نمی توانیم به مشتریانمان بگوییم که بهترین کابل آلومینیومی الزاما گران ترین آنهاست؛ اما می توانیم یک نقطه بهینه از حیث قیمت و مرغوبیت برای آنها ترسیم نماییم.
با توجه به حجم گسترده کاری مجموعه در زمینه تامین انواع کابل آلومینیومی و حساسیتی که نسبت به استاندارد بودن محصولات عرضه شده وجود دارد؛ پیشنهاد قیمت مناسب و ارائه کابل مرغوب به طور همزمان، رویداد دور از ذهنی نیست و نخواهد بود.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ