فروش کابل افشان به قیمت تولید

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

کابل افشان چیست؟تفاوت کابل افشان و مفتولیفروش کابل افشان
فروش کابل افشان

فروش کابل افشان به قیمت تولید به دلیل تنوع بالا در اشکال مختلف این دسته از کابل با کاربری های متفاوت و سطوح مقطع بسیار متنوع به یکی از مهم ترین اهداف نامیرا کابل در جهت تامین و عرضه کابل های افشان تبدیل شده است. اما آنچه که اهمیت دارد شناخت و بررسی اولیه کابل های افشان است که در ادامه به این مهم می پردازیم.

کابل افشان چیست؟

کابل افشان، کابل رشته ای، کابل با هادی انعطاف پذیر؛ همگی نام دسته ای از کابل هاست که دقیقا به شکل و ساختار رسانای به کار رفته در آن اشاره دارند. هادی این کابل ها متشکل از تارهای نسبتا نازک مس است که تعداد این تارها و قطرشان برابر با استاندارد ها بوده و به سایز کابل بستگی دارد. کابل های افشان را با توجه به کاربری آنها می توان به دو گروه به شکل زیر تقسیم بندی نمود:

  • کابل افشان سبک: کاربرد کابل به عنوان کابل ورودی و اتصال در وسایل برقی، لوازم منزل و دستگاه هایی با دو شاخه ای به شکل نصب کابل به صورت ثابت
  • کابل افشان قدرت: کاربرد در تامین انرژی الکتریکی در محیط های باز، زیر خاک، ساختمانها، کانال ها، نیروگاه ها، در مراکز توزیع و شبکه های مصرف و همینطور محیط هایی با کمترین میزان صدمات مکانیکی و فیزیکی به کابل

قیمت کابل افشان

[toggle title=”نحوه قرار گیری رشته ها در کابل های افشان انعطاف پذیر” state=”open”]

کابل گرد : رشته ها در آن به هم تابیده می شوند.

کابل تخت : رشته ها به صورت موازی قرار می گیرند.[/toggle]

تفاوت کابل افشان و مفتولی

در بررسی تفاوت کابل افشان و کابل مفتولی، مهم ترین تفاوتی که در نگاه اول به چشم می آید، انعطاف پذیری کابل است. ساختار هادی کابل افشان به گونه ای است که موجب انعطاف پذیری بیشتر آن نسبت به کابل مفتولی می شود. در مکانهایی که کابل متحرک است و یا به صورت مکرر پیچانده می شود واضح است که انتخاب کابل افشان مناسب تر خواهد بود و از سوی دیگر برای نصب ثابت و زمینی کابل مفتولی گزینه بهتری به نظر می آید.

مقاومت الکتریکی هادی کابل های افشان از کابل های مفتولی بیشتر است. هرچند این تفاوت در مقاومت کابل های افشان و مفتولی چشمگیر نیست اما در متراژهای بالا میتواند بر عملکرد کابل تاثیرگذار باشد.

فروش کابل افشان

فروش کابل افشان

انواع کابل های افشان عرضه شده شامل کابل های سبک، کابل های قدرت افشان و کابل های با روکش مقاوم در برابر حرارت، مطابق استانداردهای مرجع ملی و بین المللی تولید شده اند. فروش کابل افشان به دلیل کاربردهای فراوان و با توجه به سطوح مقطع متفاوت ساختار آنها در مجموعه نامیرا کابل به عنوان یکی از برنامه های مشخص و ویژه قرار گرفته است. قیمت کابل های افشان نیز با توجه به نیاز روزافزون مشتریان در زمینه خرید این نوع کابل، کاملا معقول بوده و همراه با مشاوره توسط همکاران ما در دپارتمان فروش نامیرا کابل ارائه می گردد.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon دفتر مرکزی : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید