چهارشنبه , اکتبر 28 2020
خانه / کابل فرمان / فروش انواع کابل فرمان

فروش انواع کابل فرمان

انواع کابل فرمان یا کنترل شامل کابلهای ساده، شیلد دار و یا مجهز به عایق و روکش مقاوم در برابر حرارت، آماده فروش و عرضه در بازارهای مصرف است.
نکات متنوعی وجود دارند که سبب تمایز کابلها در یک گروه می شوند؛ به گونه ای که می توان از آنها برای دسته بندی استفاده نمود و واژه انواع را در معرفی کابلها به کار برد. انواع کابل فرمان یا انواع کابل کنترل می تواند به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد :
رسانا یا هادی کابل فرمان : هادی مسی افشان پر کاربردترین نوع رسانا در تولید کابل فرمان است. البته از مس نیمه افشان و مفتولی نیز بدین منظور استفاده می گردد. همچنین در برخی از کابلهای کنترل ممکن است هادی به شکل قلع اندود ساخته شود.
سایز رسانای کابل : تعداد رشته های کابل فرمان و سطح مقطع یا سایز هریک از آنها که بسته به نوع کاربری انتخاب می شود، یکی دیگر از وجوه تمایز این محصولات است.
عایق و روکش کابل فرمان : در این مورد نیز شرایط محل نصب کابل رابطه ای مستقیم با انتخاب جنس عایق و روکش خواهد داشت. در کاربریهای رایج از کابل کنترل با عایق و روکش PVC استفاده می شود. PE، XLPE و سیلیکون رابر هم از دیگر مواد عایقی به کار رفته در تولید کابل فرمان هستند.
حفاظت کابل : به کارگیری شیلد، فویل آلومینیومی و یا زره از گزینه های حفاظت الکترومغناطیسی و مکانیکی کابل محسوب می شوند.

نکات تنوع بخش یاد شده در فروش کابل فرمان بسیار اهمیت دارند. از این روست که در معرفی و عرضه این نکات مورد توجه قرار می گیرند تا محصول مناسب ارائه گردد.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

انواع کابل فرمان ساده و شیلد دار

انواع کابل فرمان چه به صورت ساده و چه به شکل شیلد دار، دارای ساختار …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید