اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

فروش انواع کابل فرمان

انواع کابل فرمان یا کنترل شامل کابلهای ساده، شیلد دار و یا مجهز به عایق و روکش مقاوم در برابر حرارت، آماده فروش و عرضه در بازارهای مصرف است.

نکات متنوعی وجود دارند که سبب تمایز کابلها در یک گروه میشوند؛ به گونه ای که میتوان از آنها برای دسته بندی استفاده نمود و واژه انواع را در معرفی کابلها به کار برد. انواع کابل فرمان یا انواع کابل کنترل میتواند به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد :

  1. رسانا یا هادی کابل فرمان : هادی مسی افشان پر کاربردترین نوع رسانا در تولید کابل فرمان است. البته از مس نیمه افشان و مفتولی نیز بدین منظور استفاده میگردد. همچنین در برخی از کابلهای کنترل ممکن است هادی به شکل قلع اندود ساخته شود.
  2. سایز رسانای کابل : تعداد رشته های کابل فرمان و سطح مقطع یا سایز هریک از آنها که بسته به نوع کاربری انتخاب میشود، یکی دیگر از وجوه تمایز این محصولات است.
  3. عایق و روکش کابل فرمان : در این مورد نیز شرایط محل نصب کابل رابطه ای مستقیم با انتخاب جنس عایق و روکش خواهد داشت. در کاربریهای رایج از کابل کنترل با عایق و روکش PVC استفاده میشود. PE، XLPE و سیلیکون رابر هم از دیگر مواد عایقی به کار رفته در تولید کابل فرمان هستند.
  4. حفاظت کابل : به کارگیری شیلد بافته شده مسی، فویل آلومینیومی و یا زره از گزینه های حفاظت الکترومغناطیسی و مکانیکی کابل محسوب میشوند.

نکات تنوع بخش یاد شده در فروش انواع کابل فرمان بسیار اهمیت دارند. از این روست که در معرفی و عرضه این نکات مورد توجه قرار می گیرند تا محصول مناسب ارائه گردد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید