شنبه , اکتبر 31 2020
خانه / کابل سیلیکونی / عرضه کابل روکش سیلیکونی ضد آتش

عرضه کابل روکش سیلیکونی ضد آتش

انتظار می رود که کابل ضد آتش در مدت زمان معین و مطلوبی بتواند شرایط بروز آتش سوزی و مجاورت با حرارتهای بالا را تحمل نماید. هم اکنون کابل هایی با روکش ویژه سیلیکونی بدین منظور تولید و عرضه می گردند.

کابل نسوز

کابل ضد آتش با روکش سیلیکونی

گریدی ویژه از سیلیکون رابر در تولید کابلهای ضد آتش به کار می رود. این نوع از روکش سیلیکون زمانی که در معرض شعله آتش قرار می گیرد، حالت سرامیکی پیدا کرده و با حفظ خاصیت عایقی خود ادامه کار کابل را در زمان مطلوبی تضمین می کند. با استفاده از این نوع کابل های سیلیکونی قادر خواهیم بود جریان الکتریکی مورد نیاز تجهیزات مختلف و حساس را در شرایط اضطراری بروز آتش با قابلیت اطمینان بالا تامین نماییم.
به بیان دیگر کابل های ضد آتش معرفی شده هم به عنوان کابل برق و هم کابل کنترل یا دیتا می توانند طراحی، تولید و عرضه شوند. این کابلها را با عناوین دیگری مانند مقاوم در برابر آتش، ضد حریق و یا ترمواستب نیز می شناسند.

کابل روکش سیلیکونی

فیلم عملکرد کابل ضد آتش

در فابل ویدیویی کوتاه زیر عمکلرد یک نمونه کابل برق ترمو استب یا ضد آتش را مشاهده می فرمایید. این کابل با روکش سیلیکونی تولید شده و در فرآیند تولید در معرض دمای 750 درجه سانتیگراد به مدت 90 دقیقه قرار گرفته و تست می گردد. این تست که با نام Fire Resistance شناخته می شود، مطابق با استاندارد IEC 60331-11 انجام می گیرد.

همان طور که ملاحظه فرمودید، در اثر حرارت شعله فلز مقابل آن گداخته شده است؛ اما کابل همچنان در این دما به کار خود ادامه می دهد و جریان مورد نیاز برای روشن نگاه داشتن لامپ را تامین می کند.

فروش کابل ضد حریق سیلیکونی

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم که امکان تولید کابل ضد حریق یا ضد آتش معرفی شده فراهم گشته است و بر اساس سفارش شما، قادر به ارائه کابل در سایزهای مختلف و طی زمانبندی اعلام شده هستیم. در این کابلها از هادی مس قلع اندود استفاده می گردد و جنس عایق و روکش سیلیکون خواهد بود. اجزای حفاظتی دیگر مانند شیلد یا زره نیز مطابق سفارش قابل افزودن به کابل هستند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل روکش سیلیکونی

پخش کابل با روکش سیلیکونی

برنامه نامیرا کابل برای پخش انواع کابل با روکش سیلیکونی معرفی، تامین و افزایش سطح …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید