عرضه کابل روکش سیلیکونی ضد آتش

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل نسوزکابل ضد آتش با روکش سیلیکونیفیلم عملکرد کابل ضد آتشفروش کابل ضد حریق سیلیکونی

انتظار می رود که کابل ضد آتش در مدت زمان معین و مطلوبی بتواند شرایط بروز آتش سوزی و مجاورت با حرارتهای بالا را تحمل نماید. هم اکنون کابل هایی با روکش ویژه سیلیکونی بدین منظور تولید و عرضه می گردند.

کابل نسوز

کابل ضد آتش با روکش سیلیکونی

گریدی ویژه از سیلیکون رابر در تولید کابلهای ضد آتش به کار می رود. این نوع از روکش سیلیکون زمانی که در معرض شعله آتش قرار می گیرد، حالت سرامیکی پیدا کرده و با حفظ خاصیت عایقی خود ادامه کار کابل را در زمان مطلوبی تضمین می کند. با استفاده از این نوع کابل های سیلیکونی قادر خواهیم بود جریان الکتریکی مورد نیاز تجهیزات مختلف و حساس را در شرایط اضطراری بروز آتش با قابلیت اطمینان بالا تامین نماییم.
به بیان دیگر کابل های ضد آتش معرفی شده هم به عنوان کابل برق و هم کابل کنترل یا دیتا می توانند طراحی، تولید و عرضه شوند. این کابلها را با عناوین دیگری مانند مقاوم در برابر آتش، ضد حریق و یا ترمواستب نیز می شناسند.

کابل روکش سیلیکونی

فیلم عملکرد کابل ضد آتش

در فابل ویدیویی کوتاه زیر عمکلرد یک نمونه کابل برق ترمو استب یا ضد آتش را مشاهده می فرمایید. این کابل با روکش سیلیکونی تولید شده و در فرآیند تولید در معرض دمای 750 درجه سانتیگراد به مدت 90 دقیقه قرار گرفته و تست می گردد. این تست که با نام Fire Resistance شناخته می شود، مطابق با استاندارد IEC 60331-11 انجام می گیرد.

همان طور که ملاحظه فرمودید، در اثر حرارت شعله فلز مقابل آن گداخته شده است؛ اما کابل همچنان در این دما به کار خود ادامه می دهد و جریان مورد نیاز برای روشن نگاه داشتن لامپ را تامین می کند.

فروش کابل ضد حریق سیلیکونی

به اطلاع مشتریان گرامی می رسانیم که امکان تولید کابل ضد حریق یا ضد آتش معرفی شده فراهم گشته است و بر اساس سفارش شما، قادر به ارائه کابل در سایزهای مختلف و طی زمانبندی اعلام شده هستیم. در این کابلها از هادی مس قلع اندود استفاده می گردد و جنس عایق و روکش سیلیکون خواهد بود. اجزای حفاظتی دیگر مانند شیلد یا زره نیز مطابق سفارش قابل افزودن به کابل هستند.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام
تماس تلفنی
واتس اپ