طرح تضمین استاندارد کابل برق

استاندارد کابل برق

اجرای طرح تضمین استاندارد انواع کابل برق موجب شده است خریداران با خیالی آسوده دست به انتخاب محصول مورد نظرشان بزنند.

استاندارد برای کابل های برق یک ضرورت به شمار می آید؛ چرا که ایمنی کاربران و تجهیزات الکتریکی رابطه تنگاتنگی با نحوه عملکرد و کیفیت ساخت کابل برق دارد. از این روست که مجموعه ای از استانداردهای اجباری برای تولید انواع کابل برق تدوین شده اند که تولید کنندگان ملزم به رعایت مفاد آنها در کلیه فرآیندهای تولید کابل هستند.

احساس می شد که تعدد عناوین تجاری سبب شده است مشتریان نسبت به استاندارد بودن کابل برقی که به آنها پیشنهاد می شود دچار شک و تردید می شوند. از طرفی ممکن است یک شرکت تولید کننده برای تولید یک نوع کابل برق دارای گواهی استاندارد باشد؛ اما در مورد محصولی از گروه دیگر خیر. همچنین گواهی های استاندارد صادر شده دارای اعتبار زمانی هستند که باید در موعد تعیین شده تمدید شوند. همه این موارد کمی کار را برای خریداران پیچیده و زمانبر می ساخت.

در طرح تضمین استاندارد کابل برق، کلیه نکات یاد شده به وسیله همکاران واحد تامین مورد بازبینی قرار گرفته و اسناد مربوطه در اختیار مشتریان قرار می گیرد؛ در نتیجه محصولی که به خریداران ارجمند معرفی می گردد هیچ گونه مشکلی از دیدگاه استاندارد نخواهد داشت. امیدواریم این طرح نیز مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد و ضمن رعایت حقوق مصرف کنندگان و کاربران، از تولید کنندگان و همکاران متعهد و پر تلاش در تولید محصولات استاندارد و مرغوب حمایت شود.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon دفتر مرکزی : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید