اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

صادرات کابل برق فشار قوی

دپارتمان صادرات و بازاریابی فرامرزی برنامه های مدونی را در زمینه معرفی انواع کابل برق فشار قوی و تامین آن برای مشتریان خارج از مرزهای ایران اجرا نموده و پیگیری میکند.

همان طور که در معرفی مجموعه نامیرا کابل آمده یکی از اصول کاری تعریف شده، همکاری است و همواره از همکاری و هم افزایی حمایت شده و بر آن تاکید گردیده است. بر این عقیده ایم که در زمینه صادرات نیز همین اصل بسیار راهگشا بوده و خواهد بود. نظر به توانمندیهایی که از شرکتهای همکار در عرصه تولید کابلهای برق فشار قوی سراغ داشته و همین طور باوری که به قابلیتهای نیروی انسانی خود داریم، با قدرت گام در وادی بازارهای بین المللی گذاشته و پله پله به پیش خواهیم رفت.

در طراحی بازاریابی فرامرزی که به وسیله دپارتمان صادرات اجرا میشود، سه ضلع مهم کاری دیده شده است. یک ضلع توانمندی تولید کابل فشار قوی است، ضلع بعدی جامعه هدف و بازار کابل برق فشار قوی بوده و نهایتا ضلع سوم نامیرا کابل است. بدین ترتیب شما مخاطب گرامی که این مطلب را مطالعه میفرمایید به احتمال زیاد یکی از اضلاع اول یا دوم هستید. در مورد ضلع اول تجربه های شیرینی برای ما رقم خورده است و با استقبال خوبی از سوی همکاران رو به رو شده ایم و برای همکاری توافقهای خوبی صورت گرفته است.

اما ضلع مهم دوم، مشتریان ما در فراسوی مرزهای ایران هستند. نامیرا کابل با پیش بینی امکانات فیزیکی و سایبری سعی در گسترش ارتباط خود با مشتریانش داشته تا با شناخت بهتر نیازها و دغدغه های آنها، بتواند خدمات بهتری را ارائه نماید. با نگاهی به جغرافیای تجاری ما از فعالیتهای صورت گرفته در حوزه صادرات و بازاریابی کابل مطلع خواهید شد. پیشنهادهای ما حتما ارزش یک بار درنگ و تحلیل را دارند.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید