صادرات کابل برق فشار قوی

صادرات کابل برق فشار قوی

دپارتمان صادرات و بازاریابی فرامرزی برنامه های مدونی را در زمینه معرفی انواع کابل برق فشار قوی و تامین آن برای مشتریان خارج از مرزهای ایران اجرا نموده و پیگیری می کند.
همان طور که در معرفی مجموعه نامیرا کابل آمده یکی از اصول کاری تعریف شده، همکاری است و همواره از همکاری و هم افزایی حمایت شده و بر آن تاکید گردیده است. بر این عقیده ایم که در زمینه صادرات نیز همین اصل بسیار راهگشا بوده و خواهد بود. نظر به توانمندی هایی که از شرکتهای همکار در عرصه تولید کابل های برق فشار قوی سراغ داشته و همین طور باوری که به قابلیتهای نیروی انسانی خود داریم، با قدرت گام در وادی بازارهای بین المللی گذاشته و پله پله به پیش خواهیم رفت.
در طراحی بازاریابی فرامرزی که به وسیله دپارتمان صادرات اجرا می شود، سه ضلع مهم کاری دیده شده است. یک ضلع توانمندی تولید کابل فشار قوی و بازاریابی آن است، ضلع بعدی جامعه هدف و بازار کابل برق فشار قوی بوده و نهایتا ضلع سوم نامیرا کابل است. بدین ترتیب شما مخاطب گرامی که این مطلب را مطالعه می فرمایید به احتمال زیاد یکی از اضلاع اول یا دوم هستید. در مورد ضلع اول تجربه های شیرینی برای ما رقم خورده است و با استقبال خوبی از سوی همکاران رو به رو شده ایم و برای همکاری توافق های خوبی صورت گرفته است.
اما ضلع مهم دوم، مشتریان ما در فراسوی مرزهای ایران هستند. نامیرا کابل با پیش بینی امکانات فیزیکی و سایبری سعی در گسترش ارتباط خود با مشتریانش داشته تا با شناخت بهتر نیازها و دغدغه های آنها، بتواند خدمات بهتری را ارائه نماید. در آینده نزدیک گزارشهای مستند از فعالیتهای صورت گرفته در حوزه صادرات و بازاریابی کابل برق فشار قوی در اختیار مخاطبان ارجمند قرار خواهد گرفت. پیشنهادهای ما حتما ارزش یک بار درنگ، تحلیل و مقایسه را دارند.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon دفتر مرکزی : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید