دوشنبه , اکتبر 19 2020
خانه / کابل فشار ضعیف / تامین انواع کابل فشار ضعیف

تامین انواع کابل فشار ضعیف

اگر بخواهیم کابلهای برق را از منظر سطح ولتاژ دسته بندی کنیم؛ آن گاه گسترده ترین بازار و عمومی ترین تقاضا مربوط به انواع کابل فشار ضعیف خواهد بود و به همین دلیل تامین آنها اهمیت ویژه ای می یابد.
گروه بندی انواع کابل برق بر پایه هر پارامتری که انجام شود، علاوه بر دسته های اصلی با زیر گروه های متعددی نیز سر و کار خواهیم داشت. از این روست زمانی که گروهی را با عنوان فشار ضعیف (LV) متمایز می کنیم باز هم با تنوع رو به رو می شویم و از لفظ انواع استفاده می کنیم. در جدول زیر نخست دسته بندی ولتاژی کابل های برق را مرور می کنیم:

اکنون می توانیم در مورد انواع کابل فشار ضعیف صحبت کنیم. این کابلها با توجه به جنس مواد تشکیل دهنده، نوع کاربری و دیگر فراسنجهای فنی الکتریکی و فیزیکی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. کابلهای فشار ضعیف زمینی هم با هادی مسی و هم آلومینیومی تولید می گردند. از PVC، XLPE، لاستیک و سیلیکون رابر برای ساخت عایق این کابلها استفاده می گردد. تعداد رشته ها و سطح مقطع آنها بسیار متنوع است. دسته ای از کابلها برای مصارف سبک و معمولی تولید می شوند، گروهی دیگر را می توان زیر خاک دفن نمود و برخی دیگر ویژه خطوط هوایی هستند. محافظ های الکترومغناطیسی و مکانیکی مانند شیلد و زره به فراخور کاربری کابل در ساختار آن به کار گرفته می شوند و مواردی از این قبیل که موجب تنوع بخشی به کابل فشار ضعیف می گردند.
تامین مطمئن و آسان انواع کابل فشار ضعیف تخصص مجموعه نامیرا کابل است و اعتماد و اطمینان مشتریان دلگرم کننده ما در ادامه مسیر ارائه خدمت خواهد بود.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

انواع کابل قدرت فشار ضعیف

عرضه انواع کابل قدرت فشار ضعیف

کابل قدرت فشار ضعیف دارای تنوع و تعدد تقاضاست. حجم قابل توجهی از برنامه کاری …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید