انواع کابل افشان ساختمانی

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

کابل برق ساختمانیانواع کابل افشان ساختمانیانتخاب کابل ساختمانی
کابل افشان ساختمانی

انواع کابل افشان کدامند، سهم کابلهای برق ساختمانی در این مورد چه قدر است و معیار و ملاک انتخاب و خرید این محصول چیست؟ اینها پرسشهایی هستند که در این مطلب به آنها پاسخ داده می شود.

کابل برق ساختمانی

بخش قابل توجهی از بازار مصرف سیم و کابل برق مربوط به ساختمانهاست. تقریبا تصور هر ساختمان بدون برق دیگر بسیار دور از ذهن است و حضور انرژی الکتریسیته امری لازم و ضروریست. حال ممکن است ساختمانها کاربریهای متفاوتی داشته باشند، مثلا مسکونی، آموزشی، تجاری، اداری، تفریحی و ده ها مورد دیگر؛ اما در همه اینها کابلهای برق مسیری برای تامین و توزیع الکتریسیته هستند. با این تفاسیر پر بیراه نیست که گروهی از کابلهای برق با عنوان ساختمانی معرفی شوند.
کابل برق ساختمانی

انواع کابل افشان ساختمانی

وقتی که به زیر گروه کابل ساختمانی نگاه دقیق تری می اندازیم، متوجه می شویم که اکثریت قریب به اتفاق آنها از نوع افشان هستند. همان کابلهای آشنا با انعطاف پذیری مناسب. البته همین کابل افشان نیز می تواند انواع گوناگونی داشته باشد. از کابلهای سبک (NYLHY – H03VV-F) گرفته تا کابلهای چند رشته معمولی (NYMHY – H05VV-F) که با سطح مقاطع مختلف در تامین برق اصلی ساختمانها به شکل تکفاز و سه فاز، تامین برق آسانسورها و موتورخانه ها و موارد مشابه، برق رسانی به تمامی واحدهای ساختمان و دیگر مصرف کننده های خاص ساختمانی نقش دارند.
انواع کابل افشان

انتخاب کابل ساختمانی

توجه به میزان جریانی که از کابل عبور خواهد نمود، نوع کاربری و ویژگی های محل نصب از مهم ترین ملاکها جهت انتخاب نوع مناسب کابل ساختمانی به شمار می آیند. مورد بعدی توجه به استاندارد بودن کابل و مرغوبیت آن است. نامرغوب یا غیر استاندارد بودن کابل ساختمانی، ایمنی کل ساختمان و ساکنان آن را مورد تهدید قرار داده و در تامین مطمئن برق نا کارآمد خواهد بود.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد دلگری

راه های ارتباطی:

phone icon مشاور شما : 09120471420

phone icon دفتر مرکزی : 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید