اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

صادرات سیم و کابل به عمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاصد صادراتی ایرانقابلیتهای تامین سیم و کابلصادرات سیم و کابل به عمان

تجربه همکاری با مشتریان از کشورهای مختلف و آشنایی با قوانین و سلایق آنها، ما را در ارائه پیشنهادهای مناسب به منظور تامین انواع سیم و کابل یاری نموده است. صادرات سیم و کابل به عمان نیز با همین برنامه پیش میرود.

مسقط - عمان

مقاصد صادراتی ایران

یکی از دوستان ما که از فعالان بازارهای بین المللی است، بسیار علاقه مند به مطالعه آماری رویدادها من جمله رخدادهای تجاری است. امروز هم که ما قصد داریم از صادرات سیم و کابل به عمان بگوییم، با شیوه این دوست آغاز میکنیم بحث را. نخست به اتفاق شما مهمترین بازارهای هدف کالای ایرانی را طی سال 1397 هجری شمسی در قالب یک جدول تماشا میکنیم :

مقاصد صادراتی ایران در سال 1397

بسیار خوب! با نگاه به این آمارها متوجه شدیم که کشور عمان یکی از 10 کشور نخست وارد کننده کالا از ایران است؛ یا به بیان بهتر عمان از مقاصد مهم صادراتی ایران به شمار می آید.

حالا نمودار دیگری وجود دارد به روایت سازمان تجارت جهانی که ترکیب نوع کالاهای وارداتی عمان را از کشورهای گوناگون در سال 2015 میلادی نشان می هد؛ همین نمودار پایین :

واردات عمان در سال 2015

سهم قابل توجه محصولات صنعتی را در واردات عمان مشاهده نمودیم. حالا با توجه به جدول و نمودار و روابط خوب میان دو کشور ایران و عمان، اگر بخواهیم یک تحلیل مقدماتی داشته باشیم باید بگوییم برنامه ای که ما برای صادرات سیم و کابل به عمان طرح ریزی کرده بودیم؛ برنامه درستی به نظر میرسد.

قابلیتهای تامین سیم و کابل

یک مشتری عمانی یا یک همکار ما در عرصه تجاری، حتما علاقه مند خواهد بود با محصولات قابل تامین از سوی مجموعه ما آشنا شود. از این رو تیتر وار نگاهی می اندازیم بر انواع سیم و کابل با راهبرد صادراتی :

 1. سیمهای برق ساختمانی و سیم ارت
 2. هادیهای هوایی آلومینیومی (AAAC و ACSR)
 3. کابل برق فشار ضعیف مسی و آلومینیومی؛ Up to 1 Kv
 4. کابل قدرت فشار متوسط با رسانای آلومینیوم و مس؛ بیش از 1 تا 35 کیلو ولت
 5. قدرت فشار قوی و فوق فشار قوی؛ بیش از 35 تا 400 کیلو ولت
 6. کابلهای کنترل افشان و مفتولی
 7. کنترل شیلد دار و زره دار
 8. کابل اعلان حریق و نسوز
 9. کابلهای لاستیکی و جوشکاری
 10. انواع کابل ابزار دقیق
 11. کابل KNX
 12. انواع کابل تلفن
 13. کابلهای کواکسیال

صادرات سیم و کابل به عمان

صادرات سیم و کابل به عمان

کوتاه و مفید نگاهی داشتیم بر این موضوع که کشور عمان به دلیل نزدیکی به ایران و موقعیت مناسب جغرافیایی، از مقاصد کالاهای صادراتی ایران بوده و هست. تخصص ما در زمینه تجارت سیم و کابل است و بر این اساس بیان کردیم که چه توانمندیهایی در زمینه تامین انواع سیم و کابل داریم.

هم اکنون بسیار علاقه مند هستیم آمادگی خود را برای همکاری با پیمانکاران، صنعتگران، بازرگانان و دوستان عمانی و ایرانی خود اعلام نماییم و اطلاعات بیشتری را در این باره به اشتراک بگذاریم. ما همیشه آماده همکاری و تجربه های جدید در دنیای سیم و کابل هستیم.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید