صادرات سیم و کابل به عمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقاصد صادراتی ایرانقابلیتهای تامین سیم و کابلصادرات سیم و کابل به عمان

تجربه همکاری با مشتریان از کشورهای مختلف و آشنایی با قوانین و سلایق آنها، ما را در ارائه پیشنهادهای مناسب به منظور تامین انواع سیم و کابل یاری نموده است. صادرات سیم و کابل به عمان نیز با همین برنامه پیش می رود.

مسقط - عمان

مقاصد صادراتی ایران

یکی از دوستان ما که از فعالان بازارهای بین المللی است، بسیار علاقه مند به مطالعه آماری رویدادها من جمله رخدادهای تجاری است. امروز هم که ما قصد داریم از صادرات سیم و کابل به عمان بگوییم، با شیوه این دوست آغاز می کنیم بحث را. نخست به اتفاق شما مهم ترین بازارهای هدف کالای ایرانی را طی سال 1397 هجری شمسی در قالب یک جدول تماشا می کنیم :

مقاصد صادراتی ایران در سال 1397

بسیار خوب! با نگاه به این آمارها متوجه شدیم که کشور عمان یکی از 10 کشور نخست وارد کننده کالا از ایران است؛ یا به بیان بهتر عمان از مقاصد مهم صادراتی ایران به شمار می آید.
حالا نمودار دیگری وجود دارد به روایت سازمان تجارت جهانی که ترکیب نوع کالاهای وارداتی عمان را از کشورهای گوناگون در سال 2015 میلادی نشان می دهد؛ همین نمودار پایین :

واردات عمان در سال 2015

سهم قابل توجه محصولات صنعتی را در واردات عمان مشاهده نمودیم. حالا با توجه به جدول و نمودار و روابط خوب میان دو کشور ایران و عمان، اگر بخواهیم یک تحلیل مقدماتی داشته باشیم باید بگوییم برنامه ای که ما برای صادرات سیم و کابل به عمان طرح ریزی کرده بودیم؛ برنامه درستی به نظر می رسد.

قابلیتهای تامین سیم و کابل

یک مشتری عمانی یا یک همکار ما در عرصه تجاری، حتما علاقه مند خواهد بود با محصولات قابل تامین از سوی مجموعه ما آشنا شود. از این رو تیتر وار نگاهی می اندازیم بر انواع سیم و کابل با راهبرد صادراتی :

 1. سیم های برق ساختمانی و سیم ارت
 2. هادی های هوایی آلومینیومی (AAAC و ACSR)
 3. کابل برق فشار ضعیف مسی و آلومینیومی؛ Up to 1 kv
 4. کابل قدرت فشار متوسط با رسانای آلومینیوم و مس؛ بیش از 1 تا 35 کیلو ولت
 5. کابل قدرت فشار قوی و فوق فشار قوی؛ بیش از 35 تا 400 کیلو ولت
 6. کابلهای کنترل افشان و مفتولی
 7. کابلهای کنترل شیلد دار و زره دار
 8. کابل اعلان حریق و نسوز
 9. کابلهای لاستیکی و جوشکاری
 10. انواع کابل ابزار دقیق
 11. کابل KNX
 12. انواع کابل تلفن
 13. کابل های کواکسیال

صادرات سیم و کابل به عمان

صادرات سیم و کابل به عمان

کوتاه و مفید نگاهی داشتیم بر این موضوع که کشور عمان به دلیل نزدیکی به ایران و موقعیت مناسب جغرافیایی، از مقاصد کالاهای صادراتی ایران بوده و هست. تخصص ما در زمینه تجارت سیم و کابل است و بر این اساس بیان کردیم که چه توانمندیهایی در زمینه تامین انواع سیم و کابل داریم.

هم اکنون بسیار علاقه مند هستیم آمادگی خود را برای همکاری با پیمانکاران، صنعتگران، بازرگانان و دوستان عمانی و ایرانی خود اعلام نماییم و اطلاعات بیشتری را در این باره به اشتراک بگذاریم. ما همیشه آماده همکاری و تجربه های جدید در دنیای سیم و کابل هستیم.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز پاسخگویی: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ