فروش کابل آیفون تصویری

در این مرکز فروش کابل آیفون تصویری به شما خواهیم گفت که مشخصات مناسبترین و بهترین کابل برای آیفون تصویری چیست و چگونه میتوانید به آسانی این کابل را در اختیار داشته باشید.

از کلون و کوبه تا آیفون تصویری

ادب حکم میکند که برای ورود به یک خانه یا ساختمان، از درب آن وارد شد و پیش از ورود از صاحبخانه یا ساکنان ساختمان، اجازه گرفت. برای رعایت این آداب بود که از گذشته ابزاری به نام کوبه یا کلون بر روی درب خانه ها نصب میشد تا به وسیله آن دَقُّ الباب شود و ساکنین درون خانه با خبر گردند.

از کلون تا آیفون تصویری

با گذشت زمان و به کارگیری فناوریهای جدید، کم کم کوبه ها جای خود را به زنگ اِخبار برقی داند. مدتی بعد وسیله ای که در ایران به آیفون یا اف اف شهرت یافت، رایج شد. این ابزار، امکان مکالمه و باز کردن درب ورودی را بدون نیاز به حضور در کنار درب فراهم کرد. نهایتاً چند سالیست که با ساخت آیفون تصویری، دیدن ظاهر شخص پشت درب هم از درون ساختمان ممکن شده است.

یک کابل دو رشته یا 2 رشته سیم ساده برای زنگ اخبار کافی بود و کابلی چند رشته جوابگوی آیفون صوتی و درب باز کن آن؛ اما به اقتضای امکانات گسترده تر آیفون تصویری، باید از کابل مناسب و کاملتری برای بهره مندی بهتر از آن استفاده نمود که موضوع این نوشتار است.

کابل مورد نیاز برای آیفون تصویری

آیفون تصویری

برای آن که صدا و تصویر مناسب را از مهمان یا مراجعه کننده پشتِ در داشته باشیم، مطمئناً باید مسیری مطمئن برای عبور سیگنالهای صوتی و تصویری از ورودی ساختمان تا داخل منزل یا دفتر کار فراهم شود. یک روش ساده برای این کار استفاده از کابل است.

کابلی که مناسب چنین کاربردیست و در این مرکز فروش کابل آیفون تصویری بهترین نوع آن ارائه میگردد، کابل چند کُر مسی فویل دار یا شیلد دار است. این کابل مناسب انتقال صوت و تصویر با کمترین افت و تأثیر نپذیرفتن از نویزهای محیطی میباشد. در ادامه راجع به مشخصات این کابل بیشتر خواهید دانست.

مشخصات فنی کابل آیفون تصویری

 1. استاندارد تولید:
  VDE 0815 و IEC 60189
 2. جنس هادی: مس نرم مفتولی خالص
 3. قطر هادیها: 0.6 میلی متر
 4. جنس عایق: پلی اتیلن با چگالی بالا یا پی وی سی
 5. شیلد: یک نوار پلی استر + یک فویل آلومینیومی + یک سیم ارت (تخلیه) مس قلع اندود
 6. شناسایی سیمها: سیم ها دو به دو با رنگ بندی مطابق استاندارد از یکدیگر متمایز میگردند
 7. جنس روکش نهایی: PVC طوسی رنگ

وجود شیلد یا فویل آلومینیومی در این کابل موجب حفاظت سیگنالهای عبوری از کابل در برابر تداخلات و نویزهای حاصل از امواج یا میدانهای الکترومغناطیسی میگردد.

برابر با استانداردهای مزبور، جنس هادی این کابلها باید مس خالص باشد. به کارگیری فلزات غیر مجاز سبب افت کیفیت عملکرد و کاهش دوام و عمر کابل خواهد شد.

کابل آیفون تصویری چند رشته است؟

این که از چه تعداد رشته یا زوج رشته برای کابل آیفون تصویری استفاده کنیم، بستگی به تعداد واحدها، مدل آیفون و روش کابل کشی دارد. یک طراح یا تکنسین ماهر میتواند گزینه مناسب را برای هر ساختمان انتخاب نماید. کابلهای 4 زوج، 6 زوج، 10 زوج، 15 زوج و 20 زوج از مقدار تقاضای نسبی بیشتری برای این کاربرد برخوردار هستند. تعداد رشته های بالاتر نیز قابل ارائه است.

کابل خوب چه ویژگیهایی دارد؟

در بیان مشخصات کابل آیفون تصویری، به ویژگیهای یک کابل مرغوب اشاره شد؛ اما حالا فهرستوار مختصات یک کابل خوب را بر میشماریم:

 1. تولید کابل سازگار با استانداردهای رسمی جهانیست.
 2. تمامی مواد اولیه ساخت کابل از منابع مطمئن انتخاب میگردند.
 3. سایز هادیهای کابل واقعی میباشد.
 4. شیلد کابل پوشش کاملی را بر روی تمامی رشته های آن فراهم کرده است.
 5. تجربه کاربری مشتریان قبلی از کابل پیشنهادی مثبت و مطلوب بوده است.

فروش کابل مخصوص آیفون تصویری

فروش کابل آیفون تصویری

برای خرید کابل آیفون تصویری مرغوب، کار سختی نخواهید داشت. دانش، تجربه و امکانات ما در خدمت شماست تا به سادگی کابل آیفون تصویری مورد نیاز خود را در سایزهای گوناگون خریداری کنید. این در حالیست که تضمینهای کافی برای کیفیت ساخت کابل نیز دریافت مینمایید.