فروش کابل آیفون تصویری

آنچه در این مقاله می خوانید...

از کلون و کوبه تا آیفون تصویری!کابل مورد نیاز برای آیفون تصویریمشخصات فنی کابل آیفون تصویریکابل آیفون تصویری چند رشته است؟کابل خوب چه ویژگی هایی دارد؟فروش کابل آیفون تصویری

در این مرکز فروش کابل آیفون تصویری به شما خواهیم گفت که مشخصات مناسب ترین و بهترین کابل برای آیفون تصویری چیست و چگونه می توانید به آسانی این کابل را در اختیار داشته باشید.

از کلون و کوبه تا آیفون تصویری!

از کلون تا آیفون تصویری

ادب حکم می کند که برای ورود به یک خانه یا ساختمان، از درب آن وارد شد و پیش از ورود از صاحبخانه یا ساکنان ساختمان اجازه گرفت. برای رعایت این آداب بود که از گذشته ابزاری به نام کوبه یا کلون بر روی درب خانه ها نصب می شد تا به وسیله آن دقُ الباب شود و ساکنین درون خانه با خبر گردند.

با گذشت زمان و به کارگیری فناوریهای جدید کم کم کوبه ها جای خود را به زنگ اخبار برقی داند، مدتی بعد وسیله ای که در ایران به آیفون شهرت یافت ساخته شده که امکان صحبت و باز کردن درب ورودی را بدون نیاز به حضور در کنار درب فراهم کرد و نهایتا چند سالیست که با ساخت آیفون تصویری، دیدن ظاهر شخص پشت درب هم از درون ساختمان ممکن شده است.

یک کابل دو رشته یا 2 رشته سیم ساده برای زنگ اخبار کافی بود و کابلی چند رشته جوابگوی آیفون صوتی و درب باز کن آن؛ اما به اقتضای امکانات گسترده تر آیفون تصویری، باید از کابل مناسب و کاملتری برای بهره مندی بهتر از آن استفاده نمود که موضوع صحبت ما در این بخش است.

کابل مورد نیاز برای آیفون تصویری

آیفون تصویری

برای آن که صدا و تصویر مناسب را از مهمان پشتِ در داشته باشیم، مطمئنا باید مسیری مطمئن برای عبور سیگنالهای صوتی و تصویری از ورودی ساختمان تا داخل منزل فراهم شود. یک روش ساده برای این کار استفاده از کابل است.

کابلی که مناسب چنین کاربردیست و در این مرکز فروش کابل آیفون تصویری بهترین انواع آن ارائه می گردد، کابل چند رشته مسی فویل دار یا شیلد دار است. این کابل مناسب انتقال صوت و تصویر با کمترین افت و تاثیر نپذیرفتن از نویزهای محیطی می باشد. در ادامه راجع به مشخصات این کابل بیشتر خواهیم دانست.

مشخصات فنی کابل آیفون تصویری

کابل مناسب آیفون تصویری

 1. استاندارد تولید : VDE 0816 و IEC 60189
 2. جنس هادی : مس نرم مفتولی خالص
 3. قطر رشته ها : 0.6 میلی متر
 4. جنس عایق : پلی اتیلن با چگالی بالا یا پی وی سی
 5. شیلد : یک لایه نوار پلی استر + یک لایه فویل آلومینیومی + یک رشته سیم ارت (تخیله) مس قلع اندود
 6. شناسایی رشته ها : رشته ها دو به دو با رنگ بندی مطابق استاندارد از یکدیگر متمایز می گردند
 7. رنگ بندی رشته ها تا 10 زوج : سفید و آبی، سفید و نارنجی، سفید و سبز، سفید و قهوه ای، سفید و طوسی، قرمز و آبی، قرمز و نارنجی، قرمز و سبز، قرمز و قهوه ای و قرمز و طوسی
 8. جنس روکش نهایی : PVC طوسی رنگ
 9. کد مشخصه کابل : J-Y(St)Y یا J-2Y(St)Y

وجود شیلد یا فویل آلومینیومی در این کابل موجب حفاظت سیگنالهای عبوری از کابل در برابر نویزها و تداخلات ناشی از امواج یا میدانهای الکترومغناطیسی می گردد.

برابر با استاندارد، جنس هادی این کابلها باید مس خالص باشد و به کارگیری آلیاژهای غیر مجاز سبب افت کیفیت عملکرد و کاهش دوام و عمر کابل خواهد شد.

اگر موقعیت ساختمان به گونه ایست که کابل آیفون در فضای آزاد نصب می شود، می توان از کابل با روکش پلی اتیلن مشکی رنگ استفاده نمود.

کابل آیفون تصویری چند رشته است؟

این که از چه تعداد رشته یا زوج رشته برای کابل آیفون تصویری استفاده کنیم، بستگی به تعداد واحدها و شیوه کابل کشی دارد و تکنسین ماهر می تواند گزینه مناسب را برای هر ساختمان انتخاب نماید. کابل های 2 زوج، 4 زوج، 6 زوج و 10 زوج از مقدار تقاضای نسبی بیشتری برای این کاربرد برخوردار هستند.

کابل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در بیان مشخصات کابل آیفون تصویری، به ویژگی های یک کابل مرغوب اشاره شد؛ اما حالا فهرست وار ویژگی های یک کابل خوب را بر می شماریم :

 1. کابل مو به مو سازگار با استانداردهای معتبر جهانی تولید شده است.
 2. تمامی مواد اولیه ساخت کابل از منابع مطمئن و تست شده انتخاب گشته اند.
 3. مشخصات و سایز بیان شده برای کابل واقعی می باشد.
 4. فویل آلومینیومی پوشش نسبتا کاملی را بر روی تمامی رشته های کابل فراهم کرده است.
 5. تجربه کاربری مشتریان حرفه ای و عادی قبلی از کابل پیشنهاد شده مثبت و مطلوب بوده است.

فروش کابل آیفون تصویری

فروش کابل آیفون تصویری

برای خرید کابل آیفون تصویری مرغوب، کار سختی نخواهید داشت. دانش و تجربه ما در خدمت شماست تا با یک تماس ساده، کابل آیفون تصویری مورد نیاز خود را در سایزهای گوناگون خریداری کنید در حالی که تضمین های کافی را از کیفیت ساخت کابل نیز دریافت می نمایید.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ