کابل دستگاه جوش مورد اطمینان

کابل دستگاه جوش کابلی منحصر به فرد است؛ چرا که مخصوص همین کاربری، طراحی، تولید و عرضه میشود. با توجه به این که کابل دستگاه جوشکاری چگونه و از چه مواد اولیه ای ساخته شده، میتوان پیرامون مورد اطمینان بودن یا نبودنش اظهار نظر نمود.

اولین و مهم ترین موضوع در تولید هر نوع کابل، توجه به کاربری آن و شرایط محل استفاده از آن است. با دانستن این نکات، تولید کننده قادر خواهد بود محصولی مناسب و مورد اطمینان را طراحی و ارائه نماید. کابل جوش که در دستگاههای جوشکاری با قوس الکتریکی به کار میرود، بر مبنای همین اصل تولید و آماده فروش میشود.

کابل دستگاه جوش چیست؟

کابل دستگاه جوش

دستگاه های جوشکاری با قوس الکتریکی مدلهای متنوعی دارند. از ترانسهای جوش یا مولدهای کمپوند نقصانی گرفته تا رکتیفایرها و اینورترهای جوشکاری، همگی نیازمند کابلی هستند تا جریان الکتریکی لازم را به نقطه جوشکاری برساند. کابلی که بدین منظور مورد استفاده قرار میگیرد، کابل جوش، کابل جوشکاری یا کابل دستگاه جوش نامیده میشود.

کابل جوش مورد اطمینان چگونه کابلیست؟

  1. تولید کابل جوش مطابق با استانداردها باشد: IEC 60245، INSO 1926 و موارد مشابه دیگر
  2. در تولید رسانا یا هادی آن از مس انعطاف پذیر استفاده شده باشد.
  3. جنس روکش مناسب محیط و فضای بهره برداری از کابل باشد← آمیزه های لاستیکی
  4. سایز کابل متناسب با آمپراژ دستگاه جوشکاری و طول کابل انتخاب شود.

کابل جوش استاندارد، عمر مفید بیشتر و استحکام مناسبی در برابر کشش، سایش و اخگرهای (ذرات داغ) حاصل از جوشکاری دارد و جوابگوی آمپر متناسب با سایزش خواهد بود.

پیشنهاد نامیرا کابل

سایز کابل جوشکاری

نکات متعددی درباره خرید و تجربه بهترین خرید وجود دارد. در اینجا به چند مورد آن اشاره میکنیم؛ اما بیان این نکته خالی از لطف نیست که شما مخاطب گرامی میتوانید بدون نیاز به پرداخت مبلغی از امکان مشاوره خرید بهره مند شوید و سؤالات یا ابهامات خود را از کارشناس مربوطه بپرسید.

بهتر است بدانید که:

  1. کابل جوش با قیمتهای خیلی پایین، انتخابِ غیر مطمئنی هستند.
  2. استفاده از مواد اولیه غیر متعارف موجب کاهش طول عمر کابل و ایجاد خسارت برای کاربران خواهد شد.
  3. شما میتوانید تا قبل از نهایی شدن سفارش خود، خریدتان را لغو کنید.
  4. کابل جوش مورد نظرتان را از مرکز فروش کابل جوش معتبر تهیه فرمایید.