فروش سیم نسوز قلع اندود دو و تک روکش

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا سیم نسوز قلع اندود ؟سیم نسوز تک روکشسیم نسوز دو روکشفروش سیم نسوز قلع اندود

سیم نسوز قلع اندود یک محصول از گروه سیم و کابلهای خاص است. فروش سیم های قلع اندود مجهز به عایق نسوز و در دو حالت تک روکش و دو روکش، جزئی از برنامه رایج مجموعه به شمار می رود.
عرضه محصولات خاص در بازار سیم و کابل نسبت به گذشته بیشتر شده است. افزایش نیاز به این دست از محصولات یکی از مهم ترین دلایل این رخداد می باشد. مراکز عرضه سیم نسوز هم در قیاس با گذشته بیشتر شده اند. البته میان تنوع سیمهای قابل عرضه تحت این عنوان و نیز سطح مرغوبیت این سیمها، تفاوتهایی وجود دارد.

سیم قلع اندود

چرا سیم نسوز قلع اندود ؟

دلیل استفاده از سیم نسوز یا سیمهای با پایداری حرارتی بالا بر مخاطبان ما پوشیده نیست. ممکن است این پرسش مطرح شود که چرا هادی این سیمها مس قلع اندود است؟ ویژگی های متعددی با قلع اندود نمودن مس به هادی کابل و سیم نسوز اضافه می شود. سیم نسوز قلع اندود کارکرد حرارتی بهتری نسبت به سیم غیر قلع اندود دارد. از طرفی پوشش قلع بر روی مس موجب افزایش استقامت در برابر سایش، خوردگی و اکسیداسیون می شود.

سیم سیلیکونی تک روکش

سیم نسوز تک روکش

در ساخت این سیم از رسانای مس نرم شده افشان و قلع اندود استفاده شده است. یک عایق یا روکش سیلیکونی در سیم نسوز تک روکش توانسته است دمای کاری مداوم سیم را تا 180 درجه سلسیوس ارتقا دهد. با تغییر در نوع سیلیکون به کار رفته می توان پایداری حرارتی بالاتری را هم بر حسب نیاز ایجاد نمود.

سیم نسوز دو روکش

این سیم در جنس و شکل هادی و عایق مشابه سیم تک روکش است؛ اما یک روکش اضافه در آن تعبیه شده است. روکش دوم غالبا به شکل بافت فایبرگلاس (ابریشمی شکل) است و می تواند استقامت گرمایی سیم را تا 300 درجه سلسیوس افزایش بدهد.

سیم نسوز قلع اندود

فروش سیم نسوز قلع اندود

به صورت پیش فرض همه انواع سیمهای نسوز در سایزها و سطح مقاطع گوناگون، با رسانای مس قلع اندود تولید و آماده تحویل می شوند. در تعامل میان دپارتمان فروش و واحدهای آزمایشگاه و تولید به این نتیجه رسیدیم که از بهترین نوع رسانای مسی قلع اندود شده در ساخت سیمهای نسوز استفاده کنیم؛ بدین شکل که تارهای تشکیل دهنده هر سایز به صورت مجزا قلع اندود می شوند. هادی این سیمها تمامی تستها به ویژه آزمون مقاومت اهمی را پاس نموده اند.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ