اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

فروش کابل برق مفتولی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کابل برق مفتولیفروش کابل برق مفتولی

فروش کابل برق مفتولی با پوشش کامل کابلهای سبک و زمینی در سایزهای متنوع انجام میشود. انواع کابل برق تک مفتولی و چند مفتولی (نیمه افشان) آماده عرضه از انبار مرکزی فروش هستند.

زمانی که از کابل برق مفتولی صحبت میشود، غالبا منظور کابلهای مسی مفتولی میباشد؛ هر چند کابلهای آلومینیومی نیز دارای ساختار چند مفتولی هستند. چه به آمار فروش کابلهای قدرت مسی نگاه بیاندازیم و چه سهم کابلهای به کار رفته در شبکه های زمینی و کانالی فشار ضعیف را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که در قیاس با کابل افشان، کفه ترازو به سمت گروه کابلهای مفتولی سنگینی میکند.

کابل سبک مفتولی

انواع کابل برق مفتولی

یک نکته مهم که در خرید و فروش کابل برق مفتولی مطرح میشود، انواع این کابل است. هم اکنون از چند منظر به دسته بندی کابل مفتولی میپردازیم :

از دیدگاه ولتاژ نامی :

  1. کابل تک مفتولی و چند مفتولی با ولتاژ نامی 300/500 ولت
  2. کابل تک مفتولی یا نیمه افشان با ولتاژ اسمی 600/1000 ولت

از نظر محل نصب :

  1. سبک یا معمولی NYM : که برای کاربردهای سبک و نصب زیر یا روی گچ و روی دیوار مناسب است. این کابل برای نصب به صورت مستقیم در زیر خاک مناسب نیست.
  2. زمینی یا NYY : که از ضخامت فیلر و روکش بیشتری نسبت به نوع قبلی برخوردار است و میتوان آن را در زیر خاک نصب نمود.

از نظر ساختار هادی :

  1. تک مفتولی
  2. چند مفتولی یا استرند شده

از دیدگاه شکل مقطع هادی :

  1. گرد
  2. مثلثی یا سکتور

کابل مفتولی 4 در 10

فروش کابل برق مفتولی

در فروش کابل برق مفتولی فرآیند و ساختاری طراحی شده که مشتریان از مرحله انتخاب کابل تا تحویل آن، از هزینه های اضافی به دور باشند. انواع کابلهای تک سیمه و چند سیمه مفتولی با گوناگونی سطح مقطع و درجه کیفی آماده عرضه هستند.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید