اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

کابل هوشمند سازی ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل هوشمند سازی ساختمانپشتیبانی از پروژه های BMS با کابل مرغوبخرید آسان کابل هوشمند سازی

برای برقراری ارتباط میان تجهیزات در ساختمان و خانه های هوشمند، از کابلهایی با عنوان کابل هوشمند سازی استفاده میگردد. در این بخش به معرفی کابل KNX/EIB یا همان کابل BMS و مسیر آسان خرید آن میپردازیم.

کابل هوشمند سازی ساختمان

واژه هوشمند و هوشمند سازی چندین سال است که در پسوند معرفی تجهیزات و امکانات شخصی، عمومی و صنعتی به کار میرود. از موبایل هوشمند گرفته تا ساختمانها و خانه هوشمند. پیشرفت فناوری این امکان را به ما داده است که بتوانیم مدیریت یکپارچه، جامع و آسانی بر روی وسایل اطرافمان داشته باشیم و یا مطابق برنامه ریزی آنها را به صورت خودکار کنترل نماییم.

هوشمند سازی ساختمان ها نیز پیرو همین موضوع رایج شده و سیستمهایی بدین منظور طراحی گشته اند. Building Management System یا به اختصار BMS، کنترل آسان و برنامه پذیر تجهیزات روشنایی، سرمایشی، گرمایشی، صوتی/ تصویری و … را در ساختمانها فراهم نموده است. در نوع کابلی این سامانه ها، از کابلهای مخصوصی استفاده میگردد که یکی از موارد مطلوب آنها، کابل کی ان ایکس است که گاه عنوان کابل هوشمند سازی نیز در معرفی آن به کار میرود.

کابل هوشمند سازی ساختمان

کابل کی ان ایکس

از کابل های متفاوتی برای هوشمند سازی ساختمانهای اداری، مسکونی، تجاری و آموزشی می توان استفاده نمود؛ اما کابل های KNX گزینه مطلوب و قابل اطمینانی به شمار میروند. این کابلها ساختاری به این شکل دارند :

  1. چهار رشته سیم مسی به قطر 0.8 میلیمتر با عایق پی وی سی به صورت زوجی یا همان کابل 2 زوج
  2. استفاده از فویل آلومینیوم/ پلی استر به عنوان شیلد به همراه سیم تخلیه به منظور محافظت از سیگنالهای کنترلی در برابر تداخلهای ناشی از نویزها
  3. روکش مقاوم PVC

کابل KNX/EIB سازگار با استانداردهای BS EN 50090 و IEC 60669-2-1 طراحی، تولید و تست میگردد.

پشتیبانی از پروژه های BMS با کابل مرغوب

خانه هوشمند

تبادل ایمن، مطمئن و پایدار سیگنالها در سامانه های هوشمند سازی ساختمان به شاخصه های متنوعی وابسته است که یک مورد از آنها انتخاب و استفاده از کابلهای مرغوب و متناسب میباشد. تیم ما به طور تخصصی تامین کابل KNX مطلوب را برای پروژه های هوشمند سازی ساختمانها بر عهده گرفته و الحمدلله توفیقات فراوانی در این زمینه به دست آورده است. مرغوبیت و سازگاری محصول با مشخصات فنی کابل KNX تضمین میگردند تا مشتریان با اطمینان انتخاب و خرید نمایند.

نمونه هایی از کاربرد کابل KNX :

  1. سامانه مدیریت یکپارچه و کاهش مصرف انرژی در خانه های سبز
  2. هوشمند سازی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی
  3. هوشمند سازی و کنترل تردد در ساختمانهای اداری و تجاری
  4. کنترل جامع مصرف انرژی در انواع ساختمان
  5. کنترل از راه دور و مدیریت تجهیزات امنیتی ساختمانها

خرید آسان کابل هوشمند سازی

مشتریان و شرکتهای طراح سامانه های هوشمند سازی ساختمانها به راحتی و بدون نیاز به ترک محل زندگی و کار خود میتوانند کابل KNX مورد نیاز پروژه های خود را خریداری نمایند. یک تماس تلفنی با واحد فروش کافیست تا بهترین کابل کی ان ایکس در اختیار شما باشد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید