کابل هوشمند سازی ساختمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابل هوشمند سازی ساختمانپشتیبانی از پروژه های BMS با کابل مرغوبخرید آسان کابل هوشمند سازی
فروش کابل KNX

برای برقراری ارتباط میان تجهیزات در ساختمان و خانه های هوشمند، از کابلهایی با عنوان کابل هوشمند سازی استفاده می گردد. در این بخش به معرفی کابل KNX/EIB یا همان کابل BMS و مسیر آسان خرید آن می پردازیم.

کابل هوشمند سازی ساختمان

واژه هوشمند و هوشمند سازی چندین سال است که در پسوند معرفی تجهیزات و امکانات شخصی، عمومی و صنعتی به کار می رود. از موبایل هوشمند گرفته تا ساختمان ها و خانه هوشمند. پیشرفت فناوری این امکان را به ما داده است که بتوانیم مدیریت یکپارچه، جامع و آسانی بر روی وسایل اطرافمان داشته باشیم و یا مطابق برنامه ریزی آنها را به صورت خودکار کنترل نماییم.

هوشمند سازی ساختمان ها نیز پیرو همین موضوع رایج شده و سیستم هایی بدین منظور طراحی گشته اند. Building Management System یا به اختصار BMS، کنترل آسان و برنامه پذیر تجهیزات روشنایی، سرمایشی، گرمایشی، صوتی و تصویری و … را در ساختمان ها فراهم نموده است. در نوع کابلی این سامانه ها از کابل های مخصوصی استفاده می گردد که یکی از موارد مطلوب آنها، کابل کی ان ایکس است که گاه عنوان کابل هوشمند سازی نیز در معرفی آن به کار می رود.

کابل هوشمند سازی ساختمان

کابل کی ان ایکس

از کابل های متفاوتی برای هوشمند سازی ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و آموزشی می توان استفاده نمود؛ اما کابل های KNX گزینه مطلوب و قابل اطمینانی به شمار می روند. این کابل ها ساختاری به این شکل دارند :

  1. چهار رشته سیم مسی به قطر 0.8 میلیمتر با عایق پی وی سی به صورت زوجی یا همان کابل 2 زوج
  2. استفاده از فویل آلومینیوم – پلی استر به عنوان شیلد به همراه سیم تخلیه به منظور محافظت از سیگنالهای کنترلی در برابر تداخلهای ناشی از نویزها
  3. روکش مقاوم PVC

کابل KNX/EIB سازگار با استانداردهای BS EN 50090 و IEC 60669-2-1 طراحی، تولید و تست می گردد.

پشتیبانی از پروژه های BMS با کابل مرغوب

خانه هوشمند

تبادل ایمن، مطمئن و پایدار سیگنالها در سامانه های هوشمند سازی ساختمان به شاخصه های متنوعی وابسته است که یک مورد از آنها انتخاب و استفاده از کابل های مرغوب و متناسب می باشد. تیم ما به طور تخصصی تامین کابل KNX مطلوب را برای پروژه های هوشمند سازی ساختمان ها بر عهده گرفته و الحمدلله توفیقات فراوانی در این زمینه به دست آورده است. مرغوبیت و سازگاری محصول با مشخصات فنی کابل KNX تضمین می گردند تا مشتریان با اطمینان انتخاب و خرید نمایند.

نمونه هایی از کاربرد کابل KNX :

  1. سامانه مدیریت یکپارچه و کاهش مصرف انرژی در خانه های سبز
  2. هوشمند سازی مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی
  3. هوشمند سازی و کنترل تردد در ساختمان های اداری و تجاری
  4. کنترل جامع مصرف انرژی در انواع ساختمان
  5. کنترل از راه دور از طریق مدیریت تجهیزات امنیتی ساختمان ها

خرید آسان کابل هوشمند سازی

مشتریان و شرکت های طراح سامانه های هوشمند سازی ساختمان ها به راحتی و بدون نیاز به ترک محل زندگی و کار خود می توانند کابل KNX مورد نیاز پروژه های خود را خریداری نمایند. یک تماس تلفنی با واحد فروش کافیست تا بهترین کابل کی ان ایکس در اختیار شما باشد.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز پاسخگویی: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ