دوشنبه , اکتبر 19 2020
خانه / سیم سیلیکونی / تولید کننده وایر شمع سیلیکونی خودرو

تولید کننده وایر شمع سیلیکونی خودرو

ویژگیهای قابل توجه عایق سیلیکون رابر ما را بر آن داشت تا از آن در تولید وایر شمع خودرو استفاده نماییم. هم اکنون به عنوان یک تولید کننده وایر شمع سیلیکونی آماده تامین نیازهای صنعت اتومبیل سازی در داخل و خارج از ایران به این محصول هستیم.

تولید کننده وایر شمع خودرو

وایر شمع خودرو

در وایر شمع خودرو از خاصیت اندوکتیویته یک سیم پیچ (سلف اندوکتیو) برای تولید جرقه استفاده می گردد. ممکن است وایر شمع با نام سیم جرقه (Ignition wire) یا کابل جرقه زن بوبینی نیز معرفی شود که عنوان دومی بهتر به ویژگی این محصول اشاره می کند. ترکیب سیم پیچ و هسته فریت موجب می شود با ولتاژ ورودی در حد 12 ولت، یک ولتاژ تخلیه در حد کیلو ولت در انتهای وایر شمع برای ایجاد جرقه ایجاد گردد.

شمع خودرو

می توان از مواد مختلفی در ساخت عایق و روکش وایر شمع استفاده نمود. با توجه به پایداری حرارتی بالای سیلیکون و استحکام مناسب در برابر مواد سوختی، ما این ماده را برای تولید وایر شمع برگزیدیم.

وایر شمع سیلیکونی

ساختار وایر شمع سیلیکونی مطابق شکل زیر است :

وایر شمع سیلیکونی

  1. فایبرگلاس
  2. مغزی نیمه هادی (فریت)
  3. سیم پیچ از جنس آلیاژ آلومینیوم – کروم
  4. عایق سیلیکون
  5. بافت فایبرگلاس
  6. روکش سیلیکونی

استفاده از عایق و روکش سیلیکونی در این محصول موجب شده مجموعه وایر شمع مقاوم در برابر حرارت باشد و تا دمای 200 سانتیگراد را تحمل کند. همچنین وایر شمع سیلیکونی کم دود، فاقد هالوژن و مقاوم در برابر انتشار شعله می باشد.

جدول زیر نیز شماری دیگر از مشخصات این محصول را نشان می دهد :

مشخصات وایر شمع سیلیکونی

تولید کننده وایر شمع اتومبیل

هم اکنون خط تولید وایر شمع نسوز در حال فعالیت است و این محصول با کیفیت ساخت مطلوب تولید و در قرقره های 1250 متری بسته بندی می گردد. روکش این کابل معمولا به رنگ مشکی یا قرمز و یا مطابق سفارش مشتری خواهد بود. شرکتهای تولید کننده اتومبیل در ایران و خارج از ایران مشتری اصلی وایر شمع سیلیکونی به شمار می آیند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
شماره موبایل: 09120471420
شماره تلفن: 02128423767
پست الکترونیکی: info@namiracables.com
Call Now Buttonتماس بگیرید