خانه / کابل خودنگهدار / فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط 20 کیلوولت

فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط 20 کیلوولت

سایزهای استاندارد کابل خودنگهدار 20 کیلوولت در لیست فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط قرار گرفته است. این کابلها برای استفاده در خطوط هوایی توزیع برق عرضه می شوند.
ولتاژ نامی یا ولتاژ اسمی از مهم ترین مشخصات فنی یک کابل برق است. نوع و ضخامت عایقی که در ساخت انواع کابل برق به کار می رود رابطه مستقیمی با سطح ولتاژ نامی آن دارد. مزیتهای فنی و اقتصادی کابل خودنگهدار باعث شده از آنها در شبکه های هوایی فشار متوسط نیز استفاده شود. مطابق آنچه گفته شد، طراحی و ساختار این کابلها با کابلهای خودنگهدار فشار ضعیف متفاوت خواهد بود.

کابل خودنگهدار فشار متوسط

کابل خودنگهدار فشار متوسط 20 کیلوولت

نقطه اشتراک کابل خودنگهدار فشار متوسط و ضعیف استفاده از رسانای آلومینیومی در آنهاست. بالا رفتن ولتاژ کاری، ما را بر آن می دارد که در طراحی بخش عایق تغییراتی ایجاد نموده و بر لایه های تشکیل دهنده کابل بیافزاییم. در سطح فشار ضعیف، کابل خودنگهدار متشکل از هادی و یک لایه عایق است؛ اما ساختار این کابل در سطوح ولتاژی فشار متوسط از جمله 20 کیلوولت به این شکل خواهد بود :

  1. رسانا : مفتولهای آلومینیومی
  2. اسکرین هادی : نیمه هادی اکسترود شده
  3. عایق : پلی اتیلن کراسلینک شده (XLPE)
  4. اسکرین عایق : نیمه هادی اکسترود شده
  5. شیلد : نوار یا مفتولهای مسی
  6. روکش : پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)
  7. مسنجر : مفتولهای فولادی گالوانیزه

بارگیری کابل فشار متوسط

فروش کابل خودنگهدار فشار متوسط

کابل خودنگهدار فشار متوسط به ویژه 20 کیلوولت که تقاضای بیشتری دارد، در سطح مقاطع استاندارد همانند 50، 70، 95، 120 و 150 میلی متر مربع ارائه می شود. کابلهایی که در فهرست فروش قرار می گیرند مطابق با استاندارد مرجع تولید شده اند و دارای تاییدیه هستند.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
کارشناس فروش : 09120471420

مطلب پیشنهادی

کابل NA2XSY فشار متوسط

کابل NA2XSY را از گروه کابلهای برق فشار متوسط آلومینیومی زمینی بدون آرمور خدمت شما …

Call Now Buttonمشاوره و خرید