تراول کابل تولید ایران

تراول کابل تولید ایران هم از قیمت مناسبی برخوردار است و هم کیفیت ساخت مطلوبی دارد. کابلهای فرمان یا کنترل ایرانی مرغوب مطابق با استانداردهای بین المللی تولید میگردند.

تراول کابل چیست؟

تراول یک کلمه انگلیسی است که می توان آن را سفر، مسافرت، سیر و حرکت ترجمه کرد. واژه آخر یعنی حرکت، به مفهومی که ما از به کار بردن کلمه تراول در ذهن داریم نزدیک تر است. حرکت مهمترین ویژگی یک آسانسور یا بالابر است و کابلی که برای این تجهیزات طراحی میشود نیز باید با جا به جایی سازگار باشد.

پس تراول کابل یا به شکل کاملتر Elevator traveling cable کابل کنترل متحرک آسانسور است و وظیفه تبادل فرمان را میان تابلوی کنترل و کابین آسانسور بر عهده دارد.

تراول کابل تولید ایران

تراول کابل ایرانی

تراول کابلها در بازار با مارکهای مختلفی دیده میشوند. برخی از این کابلها تولیدات غیر ایرانی میباشند و گروهی دیگر تراول کابل ایرانی هستند. امروز ما قصد داریم شما را با تراول کابل تولید ایران آشنا کنیم و از مزایای آن به شما بگوییم. با این اطلاعات شما قادر خواهید بود انتخاب بهتری داشته باشید.

درست است که پیشنهاد ما به مشتریان انتخاب تراول کابل ایرانی است؛ اما نه هر کابل ایرانی! مقصود و منظور ما، کابلهای استاندارد، درجه یک، اصل و تولید و تست شده در شرکت های معتبر ایرانی میباشد.

چرا تراول کابل ایرانی؟

 1. کابل فرمان آسانسور ایرانی برابر با استاندارد معتبر و بین المللی IEC 60227-6 تولید شده است و امکان استفاده در بسیاری از کشورها برای آن وجود خواهد داشت.
 2. کیفیت ساخت تراول کابل ایرانی مورد تایید مشتریان حرفه ای میباشد.
 3. برای کاربران ایرانی دسترسی به تراول کابل تولید ایران بسیار آسان است.
 4. با توجه به سطح کیفی کابل کنترل ایرانی، قیمت آن مناسب میباشد.
 5. خرید تراول کابل آسانسور ایرانی راحت تر از نمونه های دیگر است.

مشخصات فنی کابل کنترل تخت

کابل تخت بالابر

همان طور که میدانید، تراول کابلها جزئی از گروه کابل کنترل تخت و کابلهای افشان به شمار می آیند که مشخصات فنی آنها عبارت است از:

 • ساختار لایه های کابل : Cu/PVC/PVC
 • ولتاژ کار : 300/500 ولت (کابلهای با مقطع 1 و کمتر از 1 میلیمتر مربع)
 • هادی : مس افشان برابر با استاندارد IEC 600228  و ISIRI 3084
 • عایق : پی وی سی نوع D مخصوص کابلهای انعطاف پذیر با بیشینه دمای کاری 70+ سانتیگراد
 • روکش : PVC نوع ST5 ویژه کابلهای قابل انعطاف
 • نحوه قرار گیری رشته ها : موازی
 • رنگ روکش : مشکی
 • شناسایی رشته ها : با شماره گذاری و رنگ سبز و زرد برای رشته مخصوص ارت
 • کد کابل : H05VVH6-F

خرید تراول کابل آسانسور

برای خرید و اطلاع از قیمت تراول کابل آسانسور ایرانی استاندارد، کار بسیار آسانی خواهید داشت. از طریق تماس با واحد فروش میتوانید اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید و کابل مورد نظر را با تضمین کیفیت ساخت در اختیار داشته باشید.

تماس با ما