سیم نسوز فایبرگلاس با رسانای قلع اندود

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساختار سیم نسوز فایبرگلاسکمی بیشتر درباره سیم نسوزاز تولید تا فروش سیم نسوز فایبرگلاس

سیم نسوز فایبرگلاس از استقامت حرارتی بیشتری نسبت به سیمهای تک روکش برخوردار است. سیمهای نسوز و مقاوم در برابر حرارت غالبا با رسانای قلع اندود و در سایزهای متنوع تولید می گردند.
ساختار یا اجزای تشکیل دهنده سیم و کابلها هم در تعیین کاربرد و نحوه عملکرد آنها نقش مهمی ایفا می کند و هم سبب تمایز در قیمت تمام شده تولیدشان می شود. زمانی که از سیم نسوز با روکش فایبرگلاس صحبت می کنیم و مقایسه ای میان ویژگی های آن و سیمهای نسوز تک روکش انجام می دهیم، همین دو نکته بر ما آشکار می شود.

سیم نسوز دو روکش ایرانی

ساختار سیم نسوز فایبرگلاس

ساختار متداول سیمهای نسوز فایبرگلاس که توسط این مجموعه در اختیار مشتریان قرار می گیرد، به این شکل است :

  1. رسانای قلع اندود : در تولید انواع سیم نسوز از هادی مسی افشان قلع اندود شده استفاده می گردد.
  2. عایق : سیلیکون رابر ماده عایقی رایج برای ساخت سیم نسوز است. این عایق به تنهایی می تواند پایداری حرارتی 180 تا 200 درجه سلسیوس را برای سیم ایجاد کند.
  3. روکش : استفاده از یک لایه بافت نسوز با عنوان فایبرگلاس چند مزیت را برای سیمهای نسوز به همراه دارد. مهم ترین این مزایا ارتقای دمای کاری سیم در محدوده 200 تا 300 درجه سلسیوس است.

سیلیکون HTV

کمی بیشتر درباره سیم نسوز

متریال اصلی برای تولید سیم نسوز، سیلیکون جامد (تصویر بالا) می باشد. سیلیکون نارسانای جریان برق است؛ پس اولین شرط استفاده در سیم و کابل برق را به عنوان عایق دارد. ویژگی هایی مانند پایداری در برابر حرارت و سرما، مقاومت نسبی خوب در مقابل روغن، الکل و چربی ها و کم دود و بدون هالوژن بودن سیلیکون سبب شده به یک گزینه خارق العاده در تولید سیم و کابل تبدیل گردد.

سیم نسوز با فایبرگلاس

از تولید تا فروش سیم نسوز فایبرگلاس

مجموعه نامیرا کابل با سابقه ای چندین ساله در عرصه تامین و توزیع انواع سیم و کابل، توانسته است علاوه بر توانمندی های درون سازمانی خود به شکل مطلوبی از قابلیتهای تولیدی شرکای تجاری خود بهره مند شود. ماحصل یک چنین همکاری، فروش انواع سیم نسوز به ویژه سیم نسوز فایبرگلاس با تنوع سایز و رنگ بندی روکش به صورت مستقیم از واحد تولید است.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ