سیم نسوز فایبرگلاس با رسانای قلع اندود

سیم نسوز فایبرگلاس از استقامت حرارتی و فیزیکی بیشتری نسبت به سیمهای تک روکش برخوردار است. سیمهای نسوز و مقاوم در برابر حرارت غالبا با رسانای قلع اندود و در سایزهای متنوع تولید میگردند.

ساختار یا اجزای تشکیل دهنده سیم و کابلها هم در تعیین کاربرد و نحوه عملکرد آنها نقش مهمی ایفا میکند و هم سبب تمایز در قیمت تمام شده تولیدشان میشود. زمانی که از سیم نسوز با روکش فایبرگلاس صحبت میکنیم و مقایسه ای میان ویژگیهای آن و سیمهای نسوز تک روکش انجام میدهیم، همین دو نکته بر ما آشکار میشود.

ساختار سیم نسوز فایبرگلاس

سیم نسوز دو روکش ایرانی

ساختار متداول سیمهای نسوز فایبرگلاس که توسط این مجموعه در اختیار مشتریان قرار میگیرد، به این شکل است:

  1. رسانای قلع اندود : در تولید انواع سیم نسوز از هادی مسی افشان قلع اندود شده استفاده میگردد.
  2. عایق : سیلیکون رابر ماده عایقی رایج برای ساخت سیم نسوز است. این عایق به تنهایی میتواند پایداری حرارتی 180 تا 200 درجه سلسیوس را برای سیم ایجاد کند.
  3. روکش : استفاده از یک لایه بافت نسوز با عنوان فایبرگلاس

کمی بیشتر درباره سیم نسوز

سیلیکون HTV

متریال اصلی برای تولید سیم نسوز، سیلیکون جامد (تصویر بالا) میباشد. سیلیکون نارسانای جریان برق است؛ پس اولین شرط استفاده در سیم و کابل برق را به عنوان عایق دارد. ویژگیهایی مانند پایداری در برابر حرارت و سرما، مقاومت نسبی خوب در مقابل روغن، الکل و چربیها و کم دود و بدون هالوژن بودن سیلیکون سبب شده به یک گزینه خارق العاده در تولید سیم و کابل تبدیل گردد.

از تولید تا فروش سیم نسوز فایبرگلاس

سیم نسوز با فایبرگلاس

مجموعه نامیرا کابل با سابقه ای چندین ساله در عرصه تامین و توزیع انواع سیم و کابل، توانسته است علاوه بر توانمندیهای درون سازمانی خود، به شکل مطلوبی از قابلیتهای تولیدی شرکای تجاری خود بهره مند شود. ماحصل یک چنین همکاری، فروش انواع سیم نسوز به ویژه سیم نسوز فایبرگلاس با تنوع سایز و رنگ بندی روکش به صورت مستقیم از واحد تولید است.

تماس با ما