کابل تلفن مسی یک انتخاب مطمئن

کابل تلفن مسی برای شمار قابل توجهی از کاربریهای ارتباطی نه تنها یک پیشنهاد، بلکه گاه یک ضرورت است. استفاده از کابلهای تلفن مرغوب، ضامن بهبود ارتباطات و تبادل اطلاعات خواهد بود.

استفاده از مس در خطوط و کابلهای تلفن سابقه ای به قدمت صنعت مخابرات دارد. برخی قابلیتهای خطوط مسی موجب گشته که همچنان از کابلهای با رسانای مس در تولید انواع کابل تلفن استفاده گردد. البته امروز کابلهای مخابراتی مسی در ایران هم به شکل مس خالص و هم به صورت آلومینیوم با روکش مس تولید میشوند. البته نوع دوم غیر استاندارد است و توصیه نمیشود.

چرا کابل تلفن مسی؟

بهترین کابل تلفن برای اینترنت

کابلهای تلفن مسی نصب راحت تری دارند و گسترش و انشعاب گیری از آنها ساده تر است. از نظر مکانیکی نیز در مقایسه با کابلهای نوری، حساسیت کمتری متوجه کابلهای مسی خواهد بود. همین چند نکته در کنار برخی مزایای دیگر، علت ادامه استفاده از کابلهای مسی علیرغم چربش فیبرهای نوری در برخی نکات است.

در کابلهای مسی، سیگنالها از طریق جریانهای الکتریکی انتقال مییابند. پس کابل تلفن تمام مس به دلیل هدایت الکتریکی بهتر از این منظر بر کابلهای دیگر مانند آلومینیوم با روکش مس ارجحیت دارد.

رمز انتخاب مطمئن کابل تلفن

انواع کابل ورودی تلفن ثابت

پارامترها و شاخصه های گوناگونی را میتوان برای معرفی یا شناسایی کابل تلفن خوب و قابل اطمینان بیان نمود. مشتریان و مخاطبان ما اِشراف خوبی نسبت به این نکات دارند؛ ولی برای یادآوری چند مورد از آنها را بیان میکنیم:

  1. در تولید کابل تلفن از مفتولهای مسی مرغوب و استاندارد استفاده شده باشد.
  2. جنس عایق و روکش استفاده شده در کابل با نوع کاربری آن تناسب داشته باشد.
  3. طول تاب زوج رشته های کابل مناسب باشد.
  4. کابل دارای اسکرین (فویل آلومینیومی) و ارت تخلیه باشد.
  5. تولید کننده، تأمین کننده و عرضه کننده کابل تلفن از خوشنامی و تخصص لازم برخوردار باشد.

یک مشاور خرید کابل در کنار شماست

مشاور خرید کابل تلفن

علاقه مندیم که مجموعه خود را پیش از هر چیز، با عنوان یک مشاور به مشتریانمان معرفی کنیم. تمام تلاش ما هم بر این اصل استوار گشته که از آگاهی کافی و اطلاعات فنی و تجاری به روز برای ارائه مشاوره بهره مند باشیم. پس از ارائه مشاوره، مشتریانمان مختار به انتخاب کابل مورد نظرشان هستند و ما برای تأمین محصولات مرغوب آماده دریافت سفارشیم.