فروش کابل کنترل با تنوع سایز و ساختار

در برنامه فروش کابل کنترل و فرمان به خواسته ها و دغدغه های صنعتگران توجه ویژه ای شده است. ایجاد تنوع در سایز و ساختار کابلهای عرضه شده یکی از چندین اقدام انجام شده در این راستاست.

موضوع این بخش، پیرامون یکی از جذابترین و مهمترین محصولات صنعت سیم و کابل است. جذاب از این نظر که طراحی و تولید این کابلها ویژگیهای خاص خود را دارد و مهم به خاطر نقش آنها در صنایع و دیگر کاربردها. با ما همراه باشید تا از کابلهای کنترل به شما بگوییم.

کابل کنترل چست؟

کابل کنترل زره دار

هر نوع کابلی را که برای مقاصد کنترل، ارسال فرمانها یا پایش تجهیزات گوناگون به کار میگیرد و مطابق چنین کاربردی طراحی و تولید میشود، میتوان کابل کنترل نامید. ممکن است واژه های دیگری همانند کابل فرمان یا کابل سیگنال هم در معرفی این کابلها استفاده شود.

انواع کابل کنترل یا فرمان

بر پایه معیارها و فراسنجهای مختلفی میتوان کابلهای کنترل یا فرمان را دسته بندی نمود. این شاخصه ها بیشتر متوجه ساختار و اجزای و تشکیل دهنده کابل است که در اینجا از چند زاویه به این موضوع مینگریم.

نوع هادی کابل:

 1. افشان
 2. نیمه افشان
 3. مفتولی

جنس عایق و روکش:

 1. پی وی سی
 2. لاستیک
 3. پلی اتیلن کراسلینک شده
 4. سیلیکون رابر

حفاظت مکانیکی و الکترومغناطیسی:

 1. بدون زره و شیلد
 2. زره دار (آرمور دار)
 3. شیلد دار
 4. شیلد و فویل دار
 5. شیلد و زره دار

سایز کابل:

 1. سطح مقطع رشته های کابل کنترل
 2. تعداد رشته ها

انواع کابل کنترل

انتخاب کابل فرمان

اگر به تنوع کابل کنترل که درباره آن گفته شد دقت بفرمایید، متوجه خواهید شد که بیشتر آنها به سبب گوناگونی کاربردها ایجاد شده است. به بیان دیگر، نیازها و سفارشهای کاربران و اقتضای شرایط نصب و بهره برداری از کابل کنترل، دلیل تولید نمونه های مختلف این محصول میباشد.

بر همین اساس و با توجه به مشخصات الکتریکی، مکانیکی، شیمیایی و حرارتی میتوان نوع مناسب کابل کنترل را انتخاب یا پیشنهاد نمود. کیفیت ساخت کابل کنترل هم نکته مهمیست که پیشنهاد میشود در انتخاب این محصولات حتماً مورد توجه قرار بگیرد.

فروش کابل کنترل

کابل کنترل برای نصب در ترانشه

دسترسی آسان به تأمین کننده، وجود ساز و کاری برای مقایسه و انتخاب محصول، اطمینان از اصالت و کیفیت ساخت کابل و وجود تناسب در قیمت از خواسته های مهم مشتریان هستند که در گفت و گوهایشان با ما بیان نموده اند.

هنگامی که برنامه فروش کابل کنترل را تدوین یا بازطراحی میکنیم، حتماً این نکات مورد توجه ما قرار میگیرد. ما اینجاییم تا با ارائه کابلهای مناسب کاری کنیم که سیگنالهای کنترل و حفاظت به بهترین شکل انتقال یابند.