مرکز کابل ایران کجاست؟

این پرسشیست که در ذهن بسیاری خریداران سیم و کابل در  ایران و کشورهای همسایه شکل میگیرد و ما به شما خواهیم گفت که مرکز کابل ایران کجاست.

در گذشته زندگی می کنید یا در امروز؟

مرکز فروش کابل

شاید از این پرسش تعجب کنید؛ اما برای آن که به پاسخ مناسبی برسیم برای سؤال اصلی مطرح شده که همان جست و جو برای مرکز فروش سیم و کابل در ایران بود، نخست بهتر است به این موضوع بیندیشیم که آیا از ابزارهای روز برای کسب و کارمان و انجام امور روزمره بهره میبریم یا خیر؟

همین که الان در حال مطالعه این متن در یک وبسایت اینترنتی هستید و به احتمال زیاد در نتیجه یک جست و جو به اینجا رسیده اید؛ یعنی از چند ابزار دنیای امروز استفاده کرده اید. یک کامپیوتر، لپ تاپ یا یک گوشی موبایل و یک امکان برای اتصال به شبکه جهانی اطلاعات و ارتباطات یا همان اینترنت. اینها ابزارهایی بودند که شما را به اینجا رساندند.

پس، همین طور که از ابزار و امکانات جدید برای این دست کارها استفاده میکنیم، باید بدانیم روشهای خرید و فروش نیز تغییر کرده است. اگر در گذشته باشیم و به روشهای چندین سال گذشته بخواهیم به پرسش اصلی پاسخ دهیم باید بگوییم: “شهر تهران مرکز اصلی خرید و فروش بسیاری از کالاهای صنعتی در ایران است و خیابان لاله زار در این شهر محلیست که عمده فروشان و خرده فروشان محصولات حوزه های مختلف الکتریکی و روشنایی از جمله سیم و کابل در آن حضور دارند. برای رسیدن به این خیابان حتی اگر در تهران باشید، ناچار خواهید بود ترافیک سنگین و تنفس هوای آلوده شهر را تحمل کنید و زمان زیادی را از دست بدهید.”

ولی اگر در زمان حال باشید به شما میگوییم: “مرکز کابل ایران همینجاست!” بله، همین وب سایت محل ورود شما به مرکز فروش کابل در ایران است. با ما باشید تا در ادامه به شما بگوییم دلیل این سخن چیست.

آداب قدیمی؛ ابزارهای نوین

تاجر خوش اخلاق امروز

صحبت پیرامون خرید و فروش سیم و کابل است. ما بر این باور هستیم که آداب و قواعد پایه برای تجارت همان آداب قدیمی هستند که بزرگان ما در تجارت به کار میبستند. هر مقدار که پایبندی ما به این آداب و رعایت آن بیشتر باشد، موفقیت ما در کسب و کارمان بیشتر خواهد بود.

پس، این که پیشنهاد میکنیم از روشهای جدید برای خرید و فروش بهره ببرید، مقصود ابزارهای به روزی هستند که توسط آنها یک خریدار:

 1. آسان به فروشنده میرسد.
 2. از مشخصات و قیمت کالای مدنظرش با خبر میشود.
 3. نقل و انتقال پول را انجام میدهد و کالایش را دریافت میکند.

همه این کارها را بدون آنکه نیاز باشد مشتری کیلومترها سفر کند و یا زمان زیادی را صرف این کار نماید، در محل کار یا زندگی خود انجام میدهد.

نامیرا کابل؛ مرکز کابل ایران

مرکز کابل ایران

سخنان قبلی، ما را به اینجا میرساند که وقتی بسیاری از محصولات مربوط به حوزه سیم و کابل را در اینترنت جست و جو مینمایید، به همین وبسایت نامیرا کابل میرسید. این یعنی نامیرا کابل یکی از مراکز اصلی و مهم خرید و فروش سیم و کابل در کشور ایران است و برای مشتریانش تفاوتی نخواهد داشت که به خیابان لاله زار تهران نزدیک باشند یا در اقصی نقاط این سرزمین صدها کیلومتر از تهران فاصله داشته باشند؛ زیرا با یک جست و جو در اینترنت به این مرکز میرسند و فاصله ها حذف شده و یا به حداقل رسیده اند.

نامیرا کابل با بهره مندی از ویژگیهای زیر در خدمت مشتریان گرامیست:

 1. اولین شرکت و مرکز فروش تخصصی سیم و کابل در ایران است که از فضای اینترنت برای دسترسی بهتر و ساده تر مشتریان به انواع محصولات این حوزه استفاده کرده است (از سال 1392).
 2. از تیم متخصص با تحصیلات آکادمیک مرتبط با برق، سابقه طولانی در صنعت برق و آموزش دیده در مهارتهای تجاری بهره مند است. مشتریان به طور مستقیم و تلفنی امکان صحبت با آنها را دارند.
 3. یک فروشگاه اینترنتی نیست؛ بلکه یک مرکز فروش عمده انواع سیم و کابل است که اینترنت یکی ابزارهای مورد استفاده او به منظور نزدیک بودن به مشتریان و مخاطبینش میباشد.
 4. برای محصولات درجه کیفی A عرضه شده اش، تضمین نامه کیفی ارائه مینماید.
 5. در قبال حقوق مصرف کنندگان و خریداران مسئولیت پذیر است.
 6. محصولات عرضه شده اش از تنوع مطلوبی برخوردارند.
 7. ارتباطات گسترده ای با تولید کنندگان و تجار در چند کشور دارد.

گفتنیست، مقصود از واژه ایران در این متن، صرفاً نام کشور است و اشاره ای به برند خاصی که این کلمه را در خود داشته باشد ندارد.

مشتریان این مرکز سیم و کابل کیستند؟

لیست بلند بالایی از سیم و کابلهای برق، کنترل و مخابراتی توسط نامیرا کابل به فروش میرسد. این محصولات در حوزه های گوناگون و پروژه های متنوع زیر به کار میروند:

 • پروژه های ساختمانی و عمران شهر و روستا
 • پروژه های تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریسیته
 • فعالیتهای کشاورزی و دامپروری
 • کارگاهها، کارخانه ها و مراکز کوچک و بزرگ صنعتی
 • تولید وسایل و تجهیزات الکتریکی خانگی و اداری
 • تجهیزات حمل و نقل زمینی، ریلی، دریایی و هوایی
 • مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی
 • شبکه های مخابراتی و ارتباطات
 • فعالیتهای حوزه معادن
 • پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی