اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

مرکز کابل ایران کجاست؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

در گذشته زندگی می کنید یا در امروز؟آداب قدیمی؛ ابزارهای نویننامیرا کابل؛ مرکز کابل ایرانچه سیم و کابلهایی در این مرکز عرضه می شوند؟چرا از نامیرا کابل خرید کنیم؟

این پرسشیست که در ذهن بسیاری خریداران سیم و کابل در  ایران و کشورهای همسایه شکل می گیرد و ما به شما خواهیم گفت که مرکز کابل ایران کجاست.

در گذشته زندگی می کنید یا در امروز؟

مرکز فروش کابل

شاید از این سوال تعجب کنید؛ اما برای آن که به پاسخ مناسبی برای پرسش اصلی مطرح شده که همانا جست و جو برای مرکز فروش سیم و کابل در ایران بود برسیم، نخست بهتر است به این موضوع بیاندیشیم که آیا از ابزارهای روز برای کسب و کارمان و انجام امور روزمره بهره می بریم یا خیر؟

همین که الان در حال مطالعه این متن در یک وبسایت اینترنتی هستید و به احتمال زیاد در نتیجه یک جست و جو به اینجا رسیده اید؛ یعنی از چند ابزار دنیای امروز استفاده کرده اید. یک کامپیوتر، لپ تاپ یا یک گوشی موبایل و یک امکان برای اتصال به شبکه جهانی اطلاعات و ارتباطات یا همان اینترنت، ابزارهایی بودند که شما را به اینجا رساندند.

پس همین طور که از ابزار و امکانات جدید برای این دست کارها استفاده می کنیم باید بدانیم روشهای خرید و فروش نیز تغییر کرده است. اگر در گذشته باشیم و به روشهای چندین سال گذشته بخواهیم به پرسش اصلی پاسخ دهیم باید بگوییم : “شهر تهران مرکز اصلی خرید و فروش بسیاری از کالاهای صنعتی در ایران است و خیابان لاله زار در این شهر محلیست که عمده فروشان و عرضه کنندگان محصولات حوزه های مختلف الکتریکی از جمله سیم و کابل در آن حضور دارند. برای رسیدن به این خیابان حتی اگر در تهران باشید، ناچار خواهید بود ترافیک سنگین و تنفس هوای آلوده شهر را تحمل کنید و زمان زیادی را از دست بدهید.”

ولی اگر در زمان حال باشید به شما می گوییم : “مرکز کابل ایران همینجاست!” بله، همین وب سایت محل ورود شما به مرکز فروش کابل در ایران است. با ما باشید تا در ادامه به شما بگوییم دلیل این سخن چیست.

آداب قدیمی؛ ابزارهای نوین

تاجر خوش اخلاق امروز

صحبت پیرامون خرید و فروش سیم و کابل است. ما بر این باور هستیم که آداب و قواعد پایه برای تجارت همان آداب قدیمی هستند که بزرگان ما در تجارت به کار می بستند. هر مقدار که پایبندی ما به این آداب و رعایت آن بیشتر باشد، موفقیت ما در کسب و کارمان بیشتر خواهد بود.

پس این که پیشنهاد می دهیم از روشهای جدید برای خرید و فروش بهره ببرید، مقصود ابزارهای به روزی هستند که به وسیله آنها یک خریدار :

 1. به آسانی به فروشنده می رسد.
 2. از کم و کیف کالای مدنظرش با خبر می شود.
 3. نقل و انتقال پول را انجام می دهد و کالایش را دریافت می کند.

همه این کارها را بدون آنکه نیاز باشد مشتری کیلومترها سفر کند و یا زمان زیادی را صرف این کار نماید، در محل کار یا زندگی خود انجام می دهد.

نامیرا کابل؛ مرکز کابل ایران

مرکز کابل ایران

سخنان قبلی ما را به اینجا می رساند که وقتی بسیاری از محصولات مربوط به حوزه سیم و کابل را در اینترنت جست و و می نمایید، به همین وب سایت یعنی سایت نامیرا کابل می رسید. این یعنی نامیرا کابل یکی از مراکز اصلی و مهم خرید و فروش سیم و کابل در کشور ایران است و برای مشتریانش تفاوتی نخواهد داشت که به خیابان لاله زار تهران نزدیک باشند یا در اقصی نقاط این سرزمین صدها کیلومتر از تهران فاصله داشته باشند؛ زیرا با یک جست و جو در اینترنت به این مرکز می رسند و فاصله ها حذف شده و یا به حداقل رسیده اند.

مقصود از واژه ایران در این متن، صرفا نام کشور است و اشاره ای به برند خاصی که این کلمه را در خود داشته باشد ندارد.

چه سیم و کابلهایی در این مرکز عرضه می شوند؟

لیست بلند بالایی از محصولات صنعت سیم و کابل از دیدگاه نوع و سایز توسط نامیرا کابل به فروش می رسد. این محصولات در حوزه های گوناگون و پروژه های متنوع زیر به کار می روند :

 1. پروژه های ساختمانی و عمران شهر و روستا
 2. پروژه های تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریسیته
 3. فعالیت های کشاورزی و دامپروری
 4. کارگاه ها، کارخانه ها و مراکز کوچک و بزرگ صنعتی
 5. تولید وسایل و تجهیزات الکتریکی خانگی و اداری
 6. تجهیزات حمل و نقل زمینی، ریلی، دریایی و هوایی
 7. فعالیت های مربوط به حوزه های بهداشت، درمان، مراقبت پزشکی و داروسازی
 8. مراکز علمی، پژوهشی و تحقیقاتی
 9. زیر ساخت ها و تجهیزات مخابراتی و ارتباطات
 10. فعالیتهای حوزه معادن
 11. پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی

در تصویر زیر فهرست مهم ترین گروه محصولات مرکز فروش نامیرا کابل را مشاهده می فرمایید :

محصولات مرکز فروش نامیرا کابل

چرا از نامیرا کابل خرید کنیم؟

موارد زیر مهم تر دلایل پیشنهاد خرید از نامیرا کابل هستند؛ زیرا نامیرا کابل :

 1. اولین شرکت و مرکز فروش تخصصی سیم و کابل در ایران است که از فضای اینترنت برای دسترسی بهتر و ساده تر مشتریان به انواع محصولات این حوزه استفاده کرده است (از سال 1392).
 2. از تیم متخصص با تحصیلات آکادمیک مرتبط با برق، سابقه طولانی در صنعت برق و آموزش دیده در مهارتهای تجاری بهره مند است که مشتریان به طور مستقیم و تلفنی امکان صحبت با آنها را دارند.
 3. یک فروشگاه اینترنتی نیست؛ بلکه یک مرکز تامین عمده انواع سیم و کابل است که اینترنت یکی ابزارهای مورد استفاده او به منظور نزدیک بودن به مشتریان و مخاطبینش می باشد.
 4. برای محصولات درجه کیفی A عرضه شده اش، تضمین نامه کیفی ارائه می نماید.
 5. در قبال حقوق مصرف کنندگان و خریداران مسئولیت پذیر است.
 6. محصولات عرضه شده اش از تنوع مطلوبی برخوردارند.
 7. ارتباطات گسترده ای با تولید کنندگان و تجار در کشورهای متعدد دارد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید