خرید اینترنتی کابل جوش

خرید کابل جوش با جنس روکش نسوز، بدون دردسر برای مشتریان امکان پذیر است. از طریق این سایت اینترنتی شما به صورت مستقیم به مرکز فروش کابل متصل شده اید و قادر به انتخاب و خرید آسان محصول مورد نظرتان هستید.

خرید اینترنتی کابل

خرید اینترنتی میتواند دو مفهوم و معنا داشته باشد. یک روش خرید و فروش اینترنتی انواع سیم و کابل انتخاب محصول از لیست درون سایت و سپس پرداخت آنلاین مبلغ و خرید یک یا چند محصول است. روش دوم معرفی محصول به مشتریان از طریق سایت اینترنتی و فراهم نمودن امکان ارتباط آسان برای مشاوره و خرید محصول است. شیوه کار ما بر مبنای روش دوم است.

کابل جوش نسوز چیست؟

محصولی که امروز درباره آن سخن میگوییم، کابل جوش است. این کابلها بیشتر برای استفاده در دستگاههای جوشکاری به روش قوس الکتریکی (الکترود) به کار گرفته میشوند. متریال و آمیزه های گوناگونی را میتوان برای ساخت روکش کابل جوش استفاده نمود. کابلی که به شما معرفی میکنیم، مطابق استاندارد جهانی و ملی از روکش لاستیکی برخوردار است.

این روکش از استحکام حرارتی بیشتری نسب به پی وی سی برخوردار خواهد بود. به همین دلیل کابلهای دارای این روکش به کابل جوشکاری نسوز معروف هستند.

در خرید کابل جوش حتماً به استاندارد بودن آن توجه کنید. متأسفانه محصولات نامرغوب بسیار بیشتر از کابلهای مرغوب در بازار پخش شده است.

مزایای روکش لاستیکی

  1. انعطاف پذیری بالایی دارد؛ بسیار بیشتر از روکش PVC.
  2. استحکام حرارتی آن بیشتر از ترموپلاستیکهایی مانند پی وی سی است.
  3. استحکام کششی آن بهتر از PVC است.
  4. در برابر شرایط سخت محیطی از استقامت مکانیکی مناسبی برخوردار است.

خرید کابل جوش

تفاوت کابل جوشکاری با کابل معمولی

کابل جوش مسی استاندارد در سایزهای 10، 12، 14، 16، 18 و 20 عرضه میشود. سطح مقطع هادی این کابلها به ترتیب 16، 25، 35، 50، 70 و 95 میلی متر مربع و بسته بندی آنها اغلب به شکل کلاف 50 متری است. با توجه به شرایط کار دستگاه جوش، آمپر دستگاه و طول کابل، میتوان سایز مناسب را انتخاب نمود. سفارش خود را به ما بگویید و هرگز نگران کیفیت ساخت کابل نباشید.