خرید کابل خودنگهدار از مرکز اصلی توزیع

خرید کابل خودنگهدار از مرکز اصلی توزیع و پخش کابل برق سبب میشود مشتریان در زمان خود صرفه جویی، با اطمینان بالا سفارش خود را ثبت و خریدشان را پیگیری کنند.

از پروژه های بزرگ توزیع برق تا تأمین انرژی الکتریسیته یک یا چند واحد مسکونی، کشاورزی، تجاری یا صنعتی، مواردی هستند که متقاضی و مشتری انواع کابل خودنگهدار میباشند. درباره این کابل بیشتر خواهیم گفت تا شما خریدار گرامی با اطلاعات کامل نسبت به انتخاب و خرید کابل مورد نظرتان اقدام بفرمایید.

کابل خودنگهدار به چه کابلی میگویند؟

کابل خودنگهدار دوستدار پرندگان

واژه خودنگهدار به کابلی اطلاق میشود که برای نصب هوایی نیازی به نگهدارنده ای خارج از ساختارش ندارد. کابل خودنگهدار قابلیت نصب بر روی تیرهای برق یا بر روی دیوار را خواهد داشت.

انواع کابل ABC

با چند معیار ولتاژ نامی، تعداد فاز و سایز رشته ها میتوان کابلهای خودنگهدار را دسته بندی نموده و به انواع آن اشاره کرد. بر این اساس انواع کابل خودنگهدار عبارتند از:

  1. فشار ضعیف
  2. فشار متوسط
  3. کابل خودنگهدار تک فاز
  4. کابل خودنگهدار سه فاز
  5. سطح مقطع از 16 تا 120 میلیمتر مربع و بیشتر بر پایه سفارش
  6. تعداد رشته ها: 2، 3 و 4 برای تکفاز فشار ضعیف، 4، 5 و 6 برای سه فاز فشار ضعیف و 4 برای فشار متوسط

فرآیند خرید کابل خودنگهدار

قیمت کابل خودنگهدار

تلاش ما بر این اصل استوار است که خریداران کابل خودنگهدار بدون صرف هزینه جانبی بالا و بدون دردسر بتوانند محصول مدنظرشان را تهیه نمایند. با این هدف، یک فرآیند نسبتاً ساده و سریع را برای خرید این محصول طرح ریزی کرده ایم که از این قرار است:

  1. ثبت درخواست شما
  2. گفت و گوی واحد فروش با شما برای رسیدن به بهترین گزینه
  3. انجام امور مالی و تأیید آن
  4. آماده سازی کابل برای تحویل یا ارسال از انبارها

خرید کابل خودنگهدار