خرید کابل خودنگهدار از مرکز اصلی توزیع

خرید کابل خودنگهدار از مرکز اصلی تامین، توزیع و پخش کابل برق سبب میشود مشتریان در زمان خود صرفه جویی، با اطمینان بالا سفارش خود را ثبت و خریدشان را پیگیری کنند.

از پروژه های بزرگ توزیع برق تا تامین انرژی الکتریسیته یک یا چند واحد مسکونی، کشاورزی، تجاری یا صنعتی، مواردی هستند که متقاضی و مشتری انواع کابل خودنگهدار میباشند. امروز درباره این کابل بیشتر صحبت خواهیم کرد تا شما خریدار گرامی با اطلاعات کامل تر نسبت به انتخاب و خرید کابل مورد نظرتان اقدام بفرمایید.

کابل خودنگهدار به چه کابلی می گویند؟

کابل خودنگهدار دوستدار پرندگان

واژه خودنگهدار به کابلی اطلاق میشود که برای نصب هوایی دارای یک مفتول، رشته یا سیم نگهدارنده است که به آن مسنجر هم میگویند. کابل خودنگهدار قابلیت نصب بر روی تیرهای برق یا بر روی دیوار را دارد. شکلهای مختلف نصب بر روی تیر این کابل را با یراق آلات متفاوت در تصویر بالا مشاهده میفرمایید.

انواع کابل ABC

با چند معیار ولتاژ نامی، تعداد فاز و سایز رشته ها میتوان کابلهای خودنگهدار را دسته بندی نموده و به انواع آن اشاره کرد. بر این اساس انواع کابل خودنگهدار عبارتند از:

  1. فشار ضعیف
  2. فشار متوسط
  3. کابل خودنگهدار تک فاز
  4. کابل خودنگهدار سه فاز
  5. سطح مقطع از 16 تا 120 میلیمتر مربع و بیشتر بر پایه سفارش
  6. تعداد رشته ها: 2، 3 و 4 برای تکفاز فشار ضعیف، 4، 5 و 6 برای سه فاز فشار ضعیف و 4 برای فشار متوسط

فرآیند خرید کابل خودنگهدار

قیمت کابل خودنگهدار

تلاش ما بر این اصل استوار است که خریداران کابل خودنگهدار بدون صرف هزینه جانبی بالا و بدون دردسر بتوانند محصول مدنظرشان را تهیه نمایند. با این هدف، یک فرآیند نسبتا ساده و سریع را برای خرید این محصول طرح ریزی کرده ایم که از این قرار است:

  1. ثبت درخواست شما
  2. تماس واحد فروش با شما و صحبت برای رسیدن به بهترین گزینه
  3. انجام امور مالی و تایید آن
  4. آماده سازی کابل برای تحویل یا ارسال از انبار توزیع

خرید کابل خودنگهدار

تماس با ما