اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

قیمت کابل زره دار فشار متوسط و ضعیف

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا کابل زره دار؟انواع زره در کابل برققیمت کابل زره دار

قیمت کابل زره دار با توجه به فشار ضعیف یا فشار متوسط بودن کابل، سایز کابل و نوع زره به کار رفته در آن تعیین و اعلام می شود. برنامه ما تحویل آسان و به هنگام انواع کابل آرمور دار و پیشنهاد قیمت مناسب به مشتریان است.

چه از نظر ویژگیهای مکانیکی و فیزیکی و چه از دیدگاه قیمت بخواهیم کابلهای برق را دسته بندی کنیم، به سبب تفاوت و تمایز کابلهای زره دار می توانیم دسته و گروهی را با این عنوان معرفی نماییم. در اینجا درباره ساختار کابلهای زره دار صحبت می کنیم و از پارامترهای موثر بر قیمت آنها خواهیم گفت.

چرا کابل زره دار؟

کابل زره دار SWA

برای آن که یک کابل برق به وظیفه خود که همان انتقال ایمن و پایدار جریان الکتریسیته است ادامه دهد، محافظت فیزیکی از آن لازم و ضروری خواهد بود. با توجه به شرایط محل نصب کابل ممکن است روکش آن به تنهایی برای حفاظت مکانیکی کافی باشد و گاه نیاز خواهد بود که کابل را آرموردار یا مسلح نماییم.

انواع زره در کابل برق

انواع کابل آرموردار

روشهای متفاوتی را برای زره دار کردن کابلها می توان به کار بست. در اینجا به سه نوع رایج از زره در کابلهای برق اشاره می شود :

  1. زره مفتولی یا سیمی : که غالبا از جنس فولاد گالوانیزه است (SWA) برای کابل تک رشته یا از مفتول آلومینیومی (AWA) برای کابلهای تک رشته.
  2. زره نواری : در این روش از نوار فولادی (STA) یا آلومینیومی (ATA) به عنوان زره استفاده می شود. زره نواری را بیشتر در کابلهای فشار متوسط می بینیم.
  3. زره بافت : این هم شکل دیگری از زره است که غالبا از جنس فولاد گالوانیزه بوده و در بخش بیرونی کابل قرار می گیرد. این زره را با کد SWB می شناسیم.

قیمت کابل زره دار

کابل زره دار STA

هم اکنون تاثیر پارامترهای مختلف بر قیمت کابل زره دار را مرور خواهیم کرد :

  1. ولتاژ اسمی : کابل فشار متوسط زره دار قیمت بیشتری نسبت به کابل فشار ضعیف در سایز یکسان خواهد داشت.
  2. سایز : کابل آرموردار با سطح مقطع پایین، قیمت کمتری نسبت به کابل با سایز بالاتر دارد.
  3. نوع زره : این که از کدام نوع زره برای مسلح کردن کابل استفاده کنیم، بر قیمت آن هم تاثیر می گذارد.
  4. کمیت سفارش : برای سفارشهای با متراژ بالا غالبا قیمت های کمتری پیشنهاد می شود.
  5. برند و سطح کیفی : برند و سطح کیفی کابلها موجب تمایز در قیمت آنها نیز می گردد.
کابل (های) زره دار مورد نظرتان را در برقراری ارتباطی آسان با واحد فروش اعلام بفرمایید تا ضمن اطلاع از قیمت، سفارش شما ثبت گردد. به دلیل تغییرات و نوسانات قیمت، نرخهای روز به اطلاع مشتریان می رسد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید