فروش کابل برق آرموردار

فروش کابل آرموردار در این مرکز به همراه ارائه اطلاعات مفید به منظور انتخاب مناسب کابل صورت میگیرد. انواع کابل برق زره دار مورد نظر خود را به آسانی سفارش داده، پیگیری نموده و تحویل بگیرید.

سخن از فروش کابلهای آرموردار که به میان می آید، حتماً بیان نکات فنی یا مشخصات کابل نیز به همراه دارد. با اطلاع از ویژگیهای یک کابل برق، هم بیشترین تطابق با نیاز پروژه ها حاصل میشود و هم امکان تحلیل و بررسی برای انتخاب بهینه فراهم میگردد.

کابل برق آرموردار

مزیتهای کابل برق زره دار

با به کارگیری یک جزء در کابلهای برق با عنوان آرمر یا زره، استحکام و استواری مکانیکی کابل افزایش مییابد. با توجه به نوع آرمور استفاده شده در کابل برق، قابلیتهای زیر به کابل اضافه میشود:

  1. افزایش مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی خارجی
  2. افزایش استحکام در برابر ضربات
  3. ارتقای پایداری در برابر نیروهای کششی
  4. مقاومت در برابر آسیبهای وارده از سوی جانوران جونده

ساختار کابل آرمردار

آرمور در کابلهای برق، آخرین یا یکی مانده به آخرین لایه تشکیل دهنده کابل خواهد بود. به کارگیری زره مفتولی یا سیمی، آرمور نواری و زره بافته شده، سه شکل در آرموردار کردن کابلهای برق است. در ادامه، دو نمونه از کدهای مربوط به ساختار اجزای کابل زره دار نشان داده میشود:

  1. Cu/XLPE/Bd/SWA/PVC : کابل زره دار 0.6/1 کیلو ولت (فشار ضعیف) با عایق پلی اتیلن شبکه ای شده، فیلر و روکشی از جنس پی وی سی و آرمور از مفتولهای فولاد گالوانیزه
  2. Cu/SC/XLPE/SC/SCT/CWS/Bd/AWA/PVC : کابل 12/20 کیلوولت آرموردار با هادی مسی تک رشته، عایق پلی اتیلن کراسلینک شده، آرمور به شکل مفتولهای آلومینیومی و روکش پی وی سی

کابل فشار متوسط آرموردار

فروش کابل آرموردار

برنامه تأمین و فروش کابل آرموردار مبتنی بر سفارشهای رسیده از سوی مشتریان با گستره ای بیش از پیش ادامه مییابد. کابلهای زره دار فشار ضعیف و فشار متوسط در سایزهای متنوع قابل عرضه هستند.