فروش کابل برق آرموردار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیتهای کابل برق آرموردارساختار کابل آرموردارفروش کابل آرموردار

فروش کابل آرموردار در این مرکز به همراه ارائه اطلاعات مفید به منظور انتخاب مناسب کابل صورت می گیرد. انواع کابل برق زره دار مورد نظر خود را به آسانی سفارش داده، پیگیری نموده و تحویل بگیرید.
صحبت از فروش کابل های آرموردار که به میان می آید حتما بیان نکات فنی یا مشخصات کابل هم به همراه دارد. با اطلاع از ویژگیهای یک کابل برق هم بیشترین تطابق با نیاز پروژه ها حاصل می شود و هم امکان مقایسه برای انتخاب بهینه فراهم می گردد.

کابل برق آرموردار

مزیتهای کابل برق آرموردار

با به کارگیری یک جزء در کابلهای برق با عنوان آرمور یا زره، استحکام و استواری فیزیکی کابل افزایش می یابد. با توجه به نوع آرمور استفاده شده در کابل برق، قابلیتهای زیر به کابل اضافه می شود :

  1. افزایش مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی خارجی
  2. افزایش استحکام در برابر ضربات
  3. ارتقای پایداری در برابر نیروهای کششی
  4. مقاومت در برابر آسیبهای وارده از سوی جانوران جونده

ساختار کابل آرموردار

آرمور در کابلهای برق، آخرین یا یکی مانده به آخرین لایه تشکیل دهنده کابل خواهد بود. به کارگیری زره مفتولی یا سیمی، آرمور نواری و زره بافته شده سه شکل در آرموردار کردن کابلهای برق است. در ادامه دو نمونه از کدهای مربوط به ساختار اجزای کابل زره دار نشان داده می شود :

  • Cu/PVC/Bd/SWA/PVC : کابل زره دار 0.6/1 کیلو ولت (فشار ضعیف) با عایق، فیلر و روکشی از جنس پی وی سی و آرمور از مفتولهای فولاد گالوانیزه
  • Cu/SC/XLPE/SC/SCT/CWS/Bd/AWA/PVC : کابل 12/20 کیلوولت آرموردار با هادی مسی تک رشته، عایق پلی اتیلن کراسلینک شده، آرمور به شکل مفتولهای آلومینیومی و روکش پی وی سی

کابل فشار متوسط آرموردار

فروش کابل آرموردار

برنامه تامین و فروش کابل آرموردار مبتنی بر سفارشهای رسیده از سوی مشتریان با گستره ای بیش از پیش ادامه می یابد. کابلهای زره دار فشار ضعیف و فشار متوسط در سایزهای متنوع قابل عرضه هستند.

بپرسید و بدانید تا بهترین خرید را تجربه نمایید :

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز تماس: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می کند.
برای ثبت سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید :

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ