اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

فروش کابل برق آرموردار

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیتهای کابل برق زره دارساختار کابل آرمردارفروش کابل آرموردار

فروش کابل آرموردار در این مرکز به همراه ارائه اطلاعات مفید به منظور انتخاب مناسب کابل صورت میگیرد. انواع کابل برق زره دار مورد نظر خود را به آسانی سفارش داده، پیگیری نموده و تحویل بگیرید.

صحبت از فروش کابلهای آرموردار که به میان می آید حتما بیان نکات فنی یا مشخصات کابل هم به همراه دارد. با اطلاع از ویژگیهای یک کابل برق هم بیشترین تطابق با نیاز پروژه ها حاصل میشود و هم امکان مقایسه برای انتخاب بهینه فراهم میگردد.

کابل برق آرموردار

مزیتهای کابل برق زره دار

با به کارگیری یک جزء در کابلهای برق با عنوان آرمر یا زره، استحکام و استواری فیزیکی کابل افزایش مییابد. با توجه به نوع آرمور استفاده شده در کابل برق، قابلیتهای زیر به کابل اضافه میشود :

  1. افزایش مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی خارجی
  2. افزایش استحکام در برابر ضربات
  3. ارتقای پایداری در برابر نیروهای کششی
  4. مقاومت در برابر آسیبهای وارده از سوی جانوران جونده

ساختار کابل آرمردار

آرمور در کابلهای برق، آخرین یا یکی مانده به آخرین لایه تشکیل دهنده کابل خواهد بود. به کارگیری زره مفتولی یا سیمی، آرمور نواری و زره بافته شده سه شکل در آرموردار کردن کابلهای برق است. در ادامه دو نمونه از کدهای مربوط به ساختار اجزای کابل زره دار نشان داده میشود :

  1. Cu/PVC/Bd/SWA/PVC : کابل زره دار 0.6/1 کیلو ولت (فشار ضعیف) با عایق، فیلر و روکشی از جنس پی وی سی و آرمور از مفتولهای فولاد گالوانیزه
  2. Cu/SC/XLPE/SC/SCT/CWS/Bd/AWA/PVC : کابل 12/20 کیلوولت آرموردار با هادی مسی تک رشته، عایق پلی اتیلن کراسلینک شده، آرمور به شکل مفتولهای آلومینیومی و روکش پی وی سی

کابل فشار متوسط آرموردار

فروش کابل آرموردار

برنامه تامین و فروش کابل آرموردار مبتنی بر سفارشهای رسیده از سوی مشتریان با گستره ای بیش از پیش ادامه مییابد. کابلهای زره دار فشار ضعیف و فشار متوسط در سایزهای متنوع قابل عرضه هستند.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

phone icon  کلیک نمایید

 info@namiracables.com

تماس بگیرید