وندور لیست کابل برق شرکت توانیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

وندور لیست چیست؟وندورلیست شرکت توانیروندور لیست شرکتهای توزیع برقوندور لیست کابل توانیراصلاح و بهبود وندور لیست کابلخرید کابل مطابق با وندور لیست ها
شرکت توانیر

در این مقاله پیرامون چیستی وندور لیست تایید شده و کاربرد آن صحبت می کنیم و مروری بر وندور لیست کابل توانیر که مورد نیاز شرکتهای بهره بردار و پیمانکار خطوط انتقال و توزیع برق است، خواهیم داشت.

وندور لیست چیست؟

وندور لیست چیست؟

وندور لیست یا به طور کامل Approved Vendor List، یک عبارت به زبان انگلیسی است که برگردان آن به پارسی “فهرست فروشندگان پذیرفته شده” است. به بیان دیگر آنچه که در وندور لیست ها می بینیم، فهرستی از تامین کنندگان و فروشندگان کالا یا کالاهای تعریف شده است که مورد تایید شرکت یا سازمان صادر کننده آن لیست هستند.

وجود این لیست ها به شرکتها و ارگانهای کارفرما کمک می کند با اطمینان بالاتر بر تهیه کالاهای مورد نیاز پروژه هایشان نظارت داشته باشند و فرآیند تامین این تجهیزات با سرعت بیشتری انجام شود. تهیه و به روز نگاه داشتن وندور لیست ها تابع تخصص و آشنایی کامل با کالاها و شرکتهای تولید کننده و تامین کننده است و ارتقاء دقت در تنظیم این فهرست موجب افزایش قابلیت اطمینانش خواهد شد.

شرکتهای گوناگونی نسبت به تهیه وندور لیست مورد تاییدشان اقدام کرده اند که از میان آنها می توان به شرکت نفت، شرکت گاز، شرکت مخابرات، شرکت توانیر و شرکت های توزیع برق اشاره نمود.

وندورلیست شرکت توانیر

وندورلیست شرکت توانیر

برابر با تعریفی که انجام شد، به سرعت متوجه می شویم مفهوم وندورلیست شرکت توانیر، لیستی از تامین کنندگان و فروشندگان تایید شده کالاهای مورد نیاز پروژه های این شرکت و شرکتهای متبوع آن خواهد بود. پیمانکاران و شرکتهای زیر مجموعه توانیر ملزم به انتخاب و خرید محصولات سازگار با این لیست برای پروژه های عمومی برق رسانی هستند.

نظر به گوناگونی محصولاتی که در پروژه های تامین، انتقال و توزیع برق به کار می روند، وندور لیست شرکت توانیر نیز دارای چندین دسته و زیر مجموعه می باشد. تخصص ما در زمینه تامین، تهیه و فروش انواع سیم و کابل است و بر مبنای آن راجع به وندور لیست کابل توانیر بیشتر خواهیم گفت.

شرکت توانیر یک شرکت مادر تخصصی در ایران است که تولید، انتقال و توزیع نیروی برق را مدیریت نموده و بر آن نظارت می کند. شرکت سهامی توانیر، زیر مجموعه وزارت نیرو به شمار می آید.

وندور لیست شرکتهای توزیع برق

توزیع برق هوایی

بعضی از شرکتهای توزیع برق در استانها، افزون بر وندور لیست مورد تایید شرکت توانیر، خود نیز اقدام به تدوین و عرضه فهرست تامین کنندگان یا سازندگان کالا نموده اند. برخی از این لیستها مطابق وندور لیست توانیر است و پاره ای دیگر دارای تفاوت های چشمگیر می باشد. وجود لیستهای متعدد گاهی سبب سردرگمی شرکتهای پیمانکار و کندی فرآیند تهیه کالا و اقلام مورد نیاز آنها می گردد و به نظر می رسد ایجاد فهرست مشترک می تواند تاثیر بهتری داشته باشد.

وندور لیست کابل توانیر

در ادامه لینک فایل آخرین ورژن از وندور لیست شرکت توانیر در حوزه کابل برای دانلود قرار گرفته است. این فهرست شامل گروه محصولات زیر می باشد :

  1. کابل فشار ضعیف
  2. کابل خودنگهدار
  3. هادی هوایی (سیم های هوایی)
  4. هادی هوایی روکش دار

اصلاح و بهبود وندور لیست کابل

بسیاری از فعالان و متخصصین صنعت برق بر این نکته تاکید دارند که شرکتهای کارفرما می توانند از مسیر مشورت با افراد خبره، شیوه ها و فرآیندهای تهیه و تدوین فهرست تامین کنندگان را اصلاح و به روز نمایند. برخی از عیوب وندور لیست های موجود عبارتست از :

  1. از قلم افتادن تعدادی از شرکتهای معتبر تولید کننده کابل برق
  2. ضعف در پایش عملکرد کیفی شرکتهای تولیدی
  3. نبود نامی از شرکتهای تجاری با توانمندی بالا در تامین و تهیه انواع سیم و کابل در وندور لیست ها
  4. تفاوت در لیست های سازندگان کالای شرکتهای زیر مجموعه توانیر و عدم تطابق با آن

خرید کابل مطابق با وندور لیست ها

وندور لیست کابل توانیر

مجموعه نامیرا کابل توانمندی تهیه، پخش و تحویل انواع سیم و کابل را برای کارفرمایان، مجریان و بهره برداران پروژه های تامین انرژی و ارتباطات دارد. مشتریان گرامی با ارائه فهرست محصولات مورد نیاز خود و بیان منطقه جغرافیایی، بدون دردسر قادر به ثبت سفارش انواع کابل برق هستند. سازگاری مارک و برند کابلهای ارائه شده با وندور لیست مدنظر خریداران، توسط نامیرا کابل صورت می گیرد.

برای خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:

phone icon کارشناس فروش: 09120471420

phone icon مرکز پاسخگویی: 02128428140

whatsApp icon پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@namiracables.com

مجموعه نامیرا کابل شما را به انتخاب و خرید بهترین محصولات سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

جست و جو
تماس تلفنی
واتس اپ