اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

وندور لیست کابل برق شرکت توانیر

آنچه در این مقاله می خوانید...

وندور لیست چیست؟وندورلیست شرکت توانیروندور لیست شرکتهای توزیع برقوندور لیست کابل توانیراصلاح و بهبود وندور لیست کابلخرید کابل مطابق با وندور لیست ها

در این مقاله پیرامون چیستی وندور لیست تایید شده و کاربرد آن صحبت میکنیم و مروری بر وندور لیست کابل توانیر که مورد نیاز شرکتهای بهره بردار و پیمانکار خطوط انتقال و توزیع برق است، خواهیم داشت.

وندور لیست چیست؟

وندور لیست چیست؟

وندور لیست یا به طور کامل Approved Vendor List، یک عبارت به زبان انگلیسی است که برگردان آن به پارسی “فهرست فروشندگان پذیرفته شده” است. به بیان دیگر آنچه که در وندور لیست ها میبینیم، فهرستی از تامین کنندگان و فروشندگان کالا یا کالاهای تعریف شده است که مورد تایید شرکت یا سازمان صادر کننده آن لیست هستند.

وجود این لیستها به شرکتها و ارگانهای کارفرما کمک میکند با اطمینان بالاتر بر تهیه کالاهای مورد نیاز پروژه هایشان نظارت داشته باشند و فرآیند تامین این تجهیزات با سرعت بیشتری انجام شود. تهیه و به روز نگاه داشتن وندور لیستها تابع تخصص و آشنایی کامل با کالاها و شرکتهای تولید کننده و تامین کننده است و ارتقاء دقت در تنظیم این فهرست موجب افزایش قابلیت اطمینانش خواهد شد.

شرکتهای گوناگونی نسبت به تهیه وندور لیست مورد تاییدشان اقدام کرده اند که از میان آنها میتوان به شرکت نفت، شرکت گاز، شرکت مخابرات، شرکت توانیر و شرکت های توزیع برق اشاره نمود.

وندورلیست شرکت توانیر

وندورلیست شرکت توانیر

برابر با تعریفی که انجام شد، به سرعت متوجه میشویم مفهوم وندورلیست شرکت توانیر، لیستی از تامین کنندگان و فروشندگان تایید شده کالاهای مورد نیاز پروژه های این شرکت و شرکتهای متبوع آن خواهد بود. پیمانکاران و شرکتهای زیر مجموعه توانیر ملزم به انتخاب و خرید محصولات سازگار با این لیست برای پروژه های عمومی برق رسانی هستند.

نظر به گوناگونی محصولاتی که در پروژه های تامین، انتقال و توزیع برق به کار میروند، وندور لیست شرکت توانیر نیز دارای چندین دسته و زیر مجموعه میباشد. تخصص ما در زمینه تامین، تهیه و فروش انواع سیم و کابل است و بر مبنای آن راجع به وندور لیست کابل توانیر بیشتر خواهیم گفت.

شرکت توانیر یک شرکت مادر تخصصی در ایران است که تولید، انتقال و توزیع نیروی برق را مدیریت نموده و بر آن نظارت میکند. شرکت سهامی توانیر، زیر مجموعه وزارت نیرو به شمار می آید.

وندور لیست شرکتهای توزیع برق

توزیع برق هوایی

بعضی از شرکتهای توزیع برق در استانها، افزون بر وندور لیست مورد تایید شرکت توانیر، خود نیز اقدام به تدوین و عرضه فهرست تامین کنندگان یا سازندگان کالا نموده اند. برخی از این لیستها مطابق وندور لیست توانیر است و پاره ای دیگر دارای تفاوت های چشمگیر میباشد. وجود لیستهای متعدد گاهی سبب سردرگمی شرکتهای پیمانکار و کندی فرآیند تهیه کالا و اقلام مورد نیاز آنها میگردد و به نظر می رسد ایجاد فهرست مشترک می تواند تاثیر بهتری داشته باشد.

وندور لیست کابل توانیر

در ادامه آخرین ورژن از وندور لیست شرکت توانیر را در حوزه کابل مشاهده میفرمایید. این فهرست شامل گروه محصولات زیر میباشد :

  1. کابل فشار ضعیف
  2. کابل خودنگهدار
  3. هادی هوایی (سیم های هوایی)
  4. هادی هوایی روکش دار

اصلاح و بهبود وندور لیست کابل

بسیاری از فعالان و متخصصین صنعت برق بر این نکته تاکید دارند که شرکتهای کارفرما می توانند از مسیر مشورت با افراد خبره، شیوه ها و فرآیندهای تهیه و تدوین فهرست تامین کنندگان را اصلاح و به روز نمایند. برخی از عیوب وندور لیستهای موجود عبارتست از :

  1. از قلم افتادن تعدادی از شرکتهای معتبر تولید کننده کابل برق
  2. وجود برخی تولید کنندگان با محصولات غالبا ضعیف در این لیست
  3. ضعف در پایش عملکرد کیفی محصولات پس از صدور تاییدیه
  4. نبود نامی از شرکتهای تجاری با توانمندی بالا در تامین و تهیه انواع سیم و کابل در وندور لیستها
  5. تفاوت در لیستهای سازندگان کالای شرکتهای زیر مجموعه توانیر و عدم تطابق با آن

خرید کابل مطابق با وندور لیست ها

وندور لیست کابل توانیر

مجموعه نامیرا کابل توانمندی تهیه، پخش و تحویل انواع سیم و کابل را برای کارفرمایان، مجریان و بهره برداران پروژه های تامین انرژی و ارتباطات دارد. مشتریان گرامی با ارائه فهرست محصولات مورد نیاز خود و بیان منطقه جغرافیایی، بدون دردسر قادر به ثبت سفارش انواع کابل برق هستند. سازگاری مارک و برند کابلهای ارائه شده با وندور لیست مدنظر خریداران، توسط نامیرا کابل صورت میگیرد.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید