فروش کابل کراسلینک آلومینیومی 20 کیلو ولت

فروش کابل کراسلینک آلومینیوم در رده ولتاژی 20 کیلو ولت به صورت بدون زره و آرمردار و با تنوع سطح مقطع انجام میشود. برای بهترین انتخاب، ساده ترین راه پیش روی مشتریان است.

همان گونه که مستحضرید، امروزه اکثریت قریب به اتفاق کابلهای 20 کیلو ولت و به طور کلی فشار متوسط، با عایق پلی اتیلن کراسلینک شده تولید میشوند. در اصطلاح رایج میان عرضه کنندگان و مشتریان، این کابلها را به اختصار «کابل کراسلینک» مینامند.

عایق پلی اتیلن کراسلینک شده

کابل کراسلینک آلومینیوم مونوفاز

عایق پلی اتیلن کراسلینک یا همان XLPE، ویژگیهای جالب توجهی دارد که بر پایه همین خصوصیات به ماده عایقی پر طرفدار در صنعت کابلسازی مبدل گشته است. اجازه بدهید به این ویژگیها نگاهی اجمالی داشته باشیم:

 1. عمر مفید بالاتر
 2. ولتاژ شکست بالا؛ 50 کیلو ولت بر میلیمتر در دمای 20 درجه سلسیوس
 3. عاری از هالوژن یا همان هالوژن فری
 4. فاقد گازهای خطرناک در هنگام سوختن
 5. محدوده دمای کاری: 35- تا 90+ درجه سلسیوس

کابل کراسلینک آلومینیوم 20 کیلو ولت زمینی

کابل کراسلینک سه رشته

این کابل با ساختار لایه های گوناگون برای شرایط محیطی و نصب مختلف قابل طراحیست. در اینجا، چند نمونه از کابل کراسلینک 20 کیلو ولت آلومینیومی که در لیست تولید و فروش وجود دارند معرفی میشوند:

 • Al/SC/XLPE/SC/SCT/CWS/PVC :
  کابل آلومینیومی 20 کیلو ولت تک رشته با عایق کراسلینک، روکش PVC و بدون زره
 • Al/SC/XLPE/SC/SCT/CWS/Bd/DTA/PVC :
  کابل 20 KV آلومینیوم مونوفاز با عایق کراس لینک و آرمور نواری آلومینیومی دوبل
 • Al/SC/XLPE/SC/SCT/ICWS/PVC :
  کابل بدون زره آلومینیومی سه رشته با عایق XLPE
 • Al/SC/XLPE/SC/SCT/ICWS/Bd/SWA/PVC :
  کابل سه رشته آلومینیومی 20 کیلو ولت با آرمر سیمی فولادی

ممکن است این کابلها به ترتیب با کدهای زیر نیز معرفی شوند:

 1. NA2XSY
 2. NA2XSYBY
 3. NA2XSEY
 4. NA2XSEYRY

از میان این کابلها، کابل آلومینیوم تک رشته بدون زره (NA2XSY) و کابل تک رشته زره دار با آرمور نواری (NA2XSYBY) از مقدار تقاضا و فروش بیشتری در سایزهایی مانند 70×1، 120×1، 185×1 و 300×1 برخوردارند.

فروش کابل کراسلینک آلومینیومی

مطابق ساختار اجزایی که بیان شد، فروش کابل کراسلینک آلومینیومی زمینی شامل انواع تک رشته و سه رشته، با و بدون آرمر میگردد. این کابلها با سطح مقطع 50 تا 630 میلیمتر مربع تولید میشوند. از طریق ارتباط با واحد فروش میتوانید از قیمت، نحوه خرید، موجودی انبار و زمان تحویل اطلاع یابید. همچنین مشتریان نامیرا کابل از خدمت مشاوره تخصصی انتخاب کابل برخوردار هستند.

در اینجا گفت و گو راجع به کابلهای 20 کیلو ولت آلومینیومی زمینی با عایق کراسلینک بود؛ اما از XLPE در ساخت عایق کابل آلومینیومی خودنگهدار LV و MV و کابلهای زمینی فشار ضعیف آلومینیوم نیز استفاده میگردد.

📞