فروش کابل 4 زوج مخابراتی

کابل 4 زوج مخابراتی تولید شده با هادیهای تمام مسی و مجهز به شیلد یا فویل آلومینیومی، آماده ارسال برای مشتریان به صورت مستقیم از انبار فروش است. کابل چهار زوج برای استفاده در داخل و خارج ساختمان ارائه میشود.

کابلهای زوجی مسی آشناترین و ساده ترین وسیله برای برقراری خطوط مخابراتی هستند. عملکرد مناسب آنها و سهولت در نصب باعث شده همچنان در مراکز مخابرات، شبکه های ارتباطی و خطوط تلفن داخل ساختمانها از کابلهای مخابراتی مسی استفاده شود.

کابل تلفن 4 زوج

تعداد زوج رشته ها، اولین نکته ایست که در انتخاب و تمایز این محصولات مورد توجه قرار میگیرند. مثل امروز که قصد داریم راجع به کابل 4 زوج مخابراتی با هم گفت و گو کنیم.

اطلاعات فنی کابل 4 زوج مخابراتی

در جدول زیر شماری از اطلاعات فنی کابل های 4 زوج مخابراتی و تلفن را که برگرفته از نمونه محصولات انبار فروش است ملاحظه میفرمایید:

مشخصات کابل 4 زوج مخابراتی

مستحضرید که کد A2Y(St)2Y معرف کابل مخابراتی خارج ساختمانی فویل دار با رنگ روکش مشکی مقاوم در برابر پرتو UV و کد JY(St)Y و J2Y(St)Y نشانگر کابل تلفن داخل ساختمانی شیلددار با روکش طوسی رنگ است.

عموماً نکات زیر در عملکرد بهتر کابلهای مخابراتی نقش ایفا میکنند که در خرید این کابلها باید مورد توجه قرار بگیرند:

  1. تمام مس بودن هادی کابل مخابراتی در هدایت الکتریکی و انتقال بهتر سیگنالها تأثیر بسیار زیادی دارد.
  2. جنس و مرغوبیت عایق و روکش یک پارامتر مهم در عملکرد کابل است و بر طول عمر آن اثر گذار خواهد بود.
  3. وجود فویل آلومینیومی به عنوان شیلد و رشته سیم تخلیه در تماس با آن، تأثیر قابل توجهی بر کاهش آثار نویزها دارد.

کابل 4 زوج مخابراتی مشکی

فروش کابل چهار زوج

کابل چهار زوج معرفی شده با کیفیت ساخت مطلوب در اختیار متقاضیان قرار میگیرد. سایز 0.6*2*4 پر فروشترین رنج از این گروه است. کابل تلفن داخل ساختمانی 4 زوج با طول 300 متر داخل کارتن بسته بندی میگردد. کابل مخابراتی خارج از ساختمان نیز بر روی قرقره قابل عرضه است. برای درخواستهای با متراژ پایینتر، امکان برش و تحویل به صورت کلاف شده نیز وجود خواهد داشت.

📞