کابل 0.5×4 افشان مسی

کابل 0.5*4 افشان در دو نوع ساده و شیلد دار ارائه میگردد. برابر با استانداردها، از رسانای مسی در تولید این کابلها استفاده میشود.

در ادامه معرفی و عرضه انواع کابل افشان مسی، نوبت به کابل 4 در 0.5 میرسد. به اتفاق شما مروری بر مشخصات فنی این محصول خواهیم داشت. پس از آن، راهی ساده و مطمئن را برای خرید این کابل به مخاطبین گرامی پیشنهاد خواهیم نمود.

مشخصات کابل 0.5*4 افشان

 • استاندارد تولید:
  INSO (607) 52, CENELEC HD 21.5
 • شناسه کابل:
  H03VV-F, NYLHY
 • تعداد رشته (Core) های کابل: 4
 • سطح مقطع هر رشته: نیم میلیمتر مربع
 • ولتاژ نامی: 300/300 ولت
 • جنس رسانا: مس انیل شده افشان کلاس 5
 • تعداد و قطر رشته های تشکیل دهنده هر رسانا: 0.21×16 (n×mm)
 • بیشینه مقاومت الکتریکی رسانا: 39 اهم/کیلومتر در دمای 20 سانتیگراد
 • جنس عایق: PVC نوع D
 • ضخامت اسمی عایق: 0.5 میلیمتر
 • روکش: پی وی سی نوع ST5
 • ضخامت روکش: 0.6 میلیمتر
 • رنگ روکش: مشکی؛ بر اساس سفارش قابل تولید با رنگهای دیگر مانند سفید یا طوسی
 • میانگین قطر کابل 0.5*4 : 6 میلیمتر
 • وزن تقریبی کل: 55 گرم/متر
 • بسته بندی: کلاف 100 متری یا قرقره بر اساس سفارش

کابل 4 در نیم معرفی شده در دسته کابلهای رابط برای بار مکانیکی سبک تعریف میگردد. این کابل میتواند با رعایت شرایط بهره برداری، در مصارف گوناگونی استفاده شود. تغذیه تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی کم مصرف و کابل فرمان (کنترل) از جمله این مصارف به شمار میروند.

ویژگیهای کابل 4 در 0.5 شیلد دار

کابل کنترل شیلددار

 1. استاندارد تولید:
  INSO 607-7, IEC 60227-7
 2. کد مشخصه کابل:
  NYSLCY or H05VC4V-F
 3. ولتاژ اسمی: 300/500 ولت
 4. سرشت هادی: مس نرم شده افشان کلاس پنج
 5. عایق: PVC/D
 6. ضخامت عایق: 0.6 میلی متر
 7. روکش میانی: نوار پلی استر
 8. شیلد: مس بافته شده با پوشش حدود 85 درصد از سطح کابل
 9. قطر هر یک از سیمهای شیلد: 0.15 میلیمتر
 10. روکش نهایی: PVC/ST5
 11. ضخامت روکش: 0.9 میلی متر
 12. رنگ روکش: طوسی
 13. میانگین قطر نهایی کابل: 9.5 میلی متر
 14. وزن تقریبی: 91 گرم/متر

این کابل به سبب وجود شیلد در ساختارش، میتواند گزینه مناسبی برای محیطهای پر نویز باشد. نویزها یا همان اعوجاجهای منتج از امواج الکترومغناطیسی (EMI)، اثر نامطلوبی بر روی کابلهای کنترل و صحت سیگنالهای عبوری از آنها خواهند داشت. وجود شیلد بافته شده ضمن جلوگیری از این مسئله، انعطاف پذیری کابل افشان را محدود نمیسازد.

کابل چهار در نیم شیلددار، کاربردهایی مانند کابل کنترل و کابل سیستمهای صوتی دارد.

نکات مؤثر بر قیمت کابل 0.5*4

فراسنجها و شاخصه های چندگانه ای در تعیین و پیشنهاد قیمت کابلها نقش ایفا میکنند. در مورد قیمت کابلهای 4 در 0.5 مورد بحث نیز همین موضوع صادق است. اولین نکته تاثیرگذار در قیمت این کابل، نرخ روز مس خواهد بود. بالا و پایین رفتن قیمت مس، اثری مستقیم بر قیمت کابلهای افشان مسی بر جای میگذارد. تغییر قیمت گرانول PVC مورد استفاده در تولید این کابل نیز تأثیری مشابه بر قیمت آن خواهد داشت.

شاخصه دوم، ساختار کابل است. بدیهی است که قیمت کابل شیلد دار 0.5×4 به سبب استفاده بیشتر مس در ساختار آن، گرانتر از کابل چهار در نیم بدون شیلد باشد.

کیفیت ساخت هم نکته بسیار مهمی هم در تعیین قیمت و هم در کیفیت کار کابلهای افشان مسی به شمار میرود. مقدار خرید نیز در قیمت پیشنهاد شده موثر خواهد بود. طبیعی است که یک مشتری با درخواست خرید در متراژ بالا، انتظار داشته باشد پیشنهاد قیمت ارزانتری را از فروشنده و تأمین کننده کابل دریافت نماید.

معیار دیگری که در پیشنهاد قیمت به مشتریان مطرح میشود، تواناییهای عرضه کننده کابل است. معمولاً مجموعه هایی که فروش بیشتر و گسترده تری دارند، قیمتهای مناسبتری را پیشنهاد میدهند. این مراکز سود فعالیت خویش را در فروش بیشتر میدانند؛ بنابراین مقدار سودی که برای هر معامله در نظر میگیرند کمتر است و نتیجه آن کاهش نسبی قیمت برای خریداران یک محصول با شرایط کیفی مشابه خواهد بود.

اطمینان در خرید کابل

کابل 4 رشته افشان استاندارد

تفاوتهای چشمگیر در کیفیت ساخت کابلها باعث شده است نگرانی مشتریان در زمان خرید افزایش یابد. ما در نامیرا کابل برای رفع این نگرانیها اقدامات متعددی را طراحی و اجرا نموده ایم. نتیجه این برنامه، ارائه اطمینان کافی به مشتریان در مورد کابلهای معرفی و عرضه شده است.

شما خریدار محترم کابل 0.5×4 افشان مسی ساده و شیلد دار، از تضمینهای کافی بهره مند خواهید بود تا بدانید که پس از ثبت درخواست خرید، کابلی استاندارد و ممتاز برای شما ارسال خواهد شد. هر دو کابل دارای پروانه کاربرد نشان استاندارد ملی ایران هستند. کد 10 رقمی مربوط به آن که مندرج بر روکش کابلهاست، در زمان ارائه پیشنهاد محصول مورد اشاره قرار میگیرد.