فروش کابل برق 3 در 1.5

در لیست محصولات آماده فروش، کابل برق 3 در 1.5 افشان، مفتولی، شیلد دار، زره دار و با روکش مقاوم در برابر حرارت دیده میشوند. این تنوع، پاسخگوی بیشتر سفارشهای مربوط به کابل 1.5×3 خواهد بود.

کابلهای برق در سایزهای متنوع و با ساختارهای متفاوت برای کاربردهای بسیار گسترده تولید میشوند. در کنار تأمین و فروش نمونه های گوناگون کابل برق، برای این که مشتریان انتخاب بهتر و خرید مطلوبی داشته باشند نیز کارهایی انجام داده ایم.  ارائه اطلاعات فنی و مشاوره های فنی – اقتصادی دو مورد از اَهَم این اقدامات هستند.

کابل برق 3 در 1.5 چگونه کابلیست؟

کابل برق سه رشته

کابل سه در یک و نیم دارای سه هادی یا سه رشته یا سه سیم به سطح مقطع (مساحت) 1.5 میلی متر مربع است. سایز این کابل برق مطابق با سایزبندی استاندارد IEC میباشد که در بسیاری از کشورها همانند ایران رایج است. این نکته درباره همه انواع کابل برق 1.5×3 صادق است و یک وجه مشترک به شمار می آید.

انواع کابل برق 1.5×3

انواع کابل برق سه در یک و نیم را میتوان با توجه به شکل و ساختار (کلاس) هادی، جنس عایق و روکش به کار رفته در آن و وجود لایه های محافظ، دسته بندی نمود. با توجه به همین شاخصه ها، به بیان انواع کابل سه در یک و نیم میپردازیم:

  • کابل برق 1.5*3 افشان PVC
  • برق 1.5×3 مفتولی سبک
  • 1.5×3 مفتولی (خشک) زمینی
  • کابل 1.5*3 شیلد دار
  • سه در یک و نیم زره دار
  • کابل 3 در 1.5 مقاوم در برابر حرارت (سیلیکونی) یا حریق

این شش مورد، انواع متداول کابل برق در سایز 1.5*3 هستند که به وسیله نامیرا کابل به فروش میرسند. همه این کابلها، تولید شده برابر با مفاد استانداردهای مربوطه هستند و کیفیت ساخت آنها تأیید و تضمین میگردد.

فروش کابل برق 3 در 1.5

کابل برق 3 در 1.5 زره دار

در دپارتمان فروش نامیرا کابل تلاشها متمرکز بر آسان سازی فرآیند خرید برای طیفهای مختلف مشتریان است. مثلاً درباره همین کابل برق 3 در 1.5 با توجه به تنوعی که به آن اشاره شد، کاربردها و خریداران متفاوتی نیز دارد. پاسخگویی، پیشنهاد قیمت محصول و عرضه کابل برق نیز مبتنی بر همین تنوع در تقاضاهاست.