بهترین کابل مسی 16×2 افشان و مفتولی

بهترین کابل مسی 16*2 ساخته شده از رسانای خالص مس افشان یا مفتولی (نیمه افشان) برای پروژه های برقرسانی تکفاز در معرض انتخاب شما قرار گرفته است.

معمولا کابلهای اصلی در سیستم های برق تکفاز دو رشته هستند. به گونه ای که یک رشته برای فاز و یک رشته برای نول در نظر گرفته میشود. مثل همین کابل 2 در 16 مسی که در این بخش قرار است پیرامون آن گفت و گو کنیم. کابلی که از دو رشته شانزده میلیمتر مربعی تشکیل یافته است.

کابل افشان 16×2

همانطور که میدانید، بزرگترین مزیت کابلهای افشان انعطاف پذیری یا نرمی آنهاست. بنابراین در هر جایی که به این ویژگی نیاز داشته باشیم به سراغ کابلهای مسی افشان خواهیم رفت. کابل 16*2 افشان مسی نیز میتواند به عنوان کابل رابط الکتروموتورها و ماشین آلات تکفاز، کابل کشی داخل تابلوها، کابل سیار صنعتی و کابل بالابر گرد مطابق با استاندارد INSO (607) 71C به کار رود.

در ساخت این کابل از رسانای مس خالص افشان کلاس 5 با حداکثر مقاومت الکتریکی 1.21 اهم بر کیلومتر در دمای 20 درجه سلسیوس استفاده میشود که متشکل از 128 تار مسی 0.41 میلیمتری خواهد بود. جنس عایق، فیلر و روکش این کابل PVC میباشد. میانگین قطر خارجی کابل 20 میلیمتر است و با کد NYMHY یا H07VV-F شناسایی میشود. این کابل در حالت کار عادی و به طور پیوسته میتواند تا دمای 70+ سانتیگراد را تحمل نماید. حداکثر جریان مجاز این کابل 82 آمپر در هوای 30 درجه است.

کابل 16*2 مفتولی مسی

کابل 16*2 نیمه افشان

کابلهایی که با هادی مفتولی تولید میشوند، برای نصب ثابت مناسب خواهند بود. هر یک از دو رسانای کابل 16×2 مفتولی کلاس 2 از 7 مفتول به هم تابیده (RM) ساخته شده است که بیشینه مقاومت الکتریکی آنها 1.15 Ω/Km در دمای 20 سانتیگراد خواهد بود.

این کابل دارای ساختار Cu/PVC/PVC/PVC است و با شناسه NYY-O معرفی میگردد. ضخامت عایق این کابل 1 میلیمتر، روکش میانی 1 mm و روکش نهایی 1.8 میلیمتر است. میانگین قطر نهایی کابل 19.8 میلی متر و وزن تقریبی آن 705 کیلوگرم بر کیلومتر میباشد. حداکثر دمای مجاز کار عادی این کابل 70+ سانتیگراد است.

کابلهای NYY با ولتاژ نامی 0.6/1 Kv که منطبق بر استانداردهای IEC 60502-1 و INSO 3567-1 تولید میگردند، قابلیت نصب در فضای داخل و بیرون از ساختمان را دارند و میتوان آنها را به طور مستقیم در زیر خاک و داخل ترانشه نصب نمود. بیشینه جریان مجاز این محصول 90 آمپر در هوای 30+ سلسیوس و 115 آمپر در زمین 20+ سلسیوس است.

کابل مفتولی 16×2 مسی با کد NYM یا H05VV-R و ولتاژ اسمی 300/500 ولت، سازگار با استاندارد IEC 60227-4 و INSO 607-4 در گروه کابلهای معمولی نیز تولید میشود که برای کاربریهای سبکتر مناسب خواهد بود و امکان دفن مستقیم آن در زیر خاک وجود ندارد.

قیمت کابل مسی 16*2

همواره پیشنهاد ما این است که قیمت زمان خرید تنها ملاک شما برای خرید یک کابل نباشد. شاخصه های کیفی و توانایی ارائه تضمینهای کافی در این باره از سوی عرضه کننده کابل، نکات مهمتری هستند که میتوانند گواهی بر عملکرد ایمن و بیشتر بودن طول عمر مفید کابلها باشند.

البته پیشنهاد قیمت منصفانه نیز یکی از فراسنجهای مؤثر در خرید خواهد بود. جالب این است که تأمین کنندگان و فروشندگان حرفه ای کابلهای برق میتوانند ضمن ارائه تضمینهای کیفی، قیمتهای مناسبتری نیز پیشنهاد دهند. قیمتهایی که بر پایه نرخ روز مواد اولیه تولید کابل، متراژ خرید و محل تحویل تعیین و به اطلاع متقاضیان محترم میرسند.

خرید کابل 2 در 16

خرید اینترنتی کابل

برای خرید کابل ایده آل پروژه خود و دریافت قیمت آن، کافیست با دپارتمان فروش نامیرا کابل ارتباط بگیرید. در مرحله اول خرید میبایست موارد زیر را مشخص نمایید:

  1. نوع کابل (افشان یا مفتولی)
  2. متراژ مورد نیاز
  3. محل تحویل

مرحله دوم دریافت پیش فاکتور و واریز وجه بوده و در نهایت کابل خریداری شده برایتان ارسال خواهد شد. متقاضیان کابل 2 در 16 مسی معمولا به دنبال کابلی مقاوم با طول عمر بالا هستند. در این راستا، کابلهای استاندارد و ممتاز را برای عرضه مهیا نموده ایم تا اصل رعایت حقوق مشتریان و جلب رضایت آنها انجام پذیرد.