فروش کابل جوش 14

کابل جوش 14 یا همان کابل جوشکاری با سطح مقطع 35*1 میلیمتر مربع، یکی از سایزهای پر فروش این گروه از کابلهاست. در پاسخ به حُسن اعتماد مشتریان، ما هم تلاش میکنیم بهترین محصولات را عرضه نماییم.

یک بخش مهم در سیستم یا دستگاه های جوشکاری با قوس الکتریکی به روش الکترود، کابل جوش است. این کابل وظیفه رساندن ولتاژ به محل جوشکاری جهت ایجاد قوس الکتریکی و فراهم نمودن مسیر عبور و بازگشت جریان را برای ادامه فرآیند جوش بر عهده دارد.

معرفی کابل جوش 14

کابل جوش 14 کابلیست که قطر تقریبی نهایی آن 14 میلی متر میباشد. سطح مقطع هادی این کابل 35 میلیمتر مربع است. به خاطر همین، سایز این کابل را به صورت 35*1 نیز اعلام میکنند. با هم نگاهی می اندازیم به اجزای تشکیل دهنده این کابل.

مشخصات کابل جوشکاری 35*1 با روکش لاستیکی (نسوز)

کابل جوش 35

  1. استاندارد: INSO 1926-6
  2. هادی: مس افشان کلاس 6 شامل 1102 رشته مسی با قطر 0.2 میلیمتر
  3. جدا کننده: نوار پلی استر
  4. ضخامت نامی و جنس روکش: 2 mm از آمیزه لاستیکی SE 4
  5. وزن تقریبی: 410 Kg/Km
  6. حداکثر مقاومت الکتریکی هادی: 0.536 Ω/km در دمای 20+ سانتیگراد
  7. مزیت: هدایت الکتریکی و انعطاف پذیری بالا، استحکام حرارتی مطلوب، مقاوم در برابر کشش، سایش، گرما، سرما

کاربرد کابل جوشکاری نمره 14

کابل جوش 14 یا 35×1 گزینه مناسبی برای اینورترهای جوشکاری 200 تا 300 آمپر است. البته طول کابل و توجه به افت ولتاژ مجاز در انتخاب سایز مناسب کابل جوش موثر هستند. جدول زیر بدین منظور میتواند مفید باشد:

جدول انتخاب کابل جوش

فروش، تحویل و ارسال کابل جوش

بسته بندی های کابل جوش غالباً به شکل کلافهای 50 متریست. همچنین بسته بندی قرقره با طول کابل بالاتر نیز بر اساس سفارش قبلی امکانپذیر خواهد بود.

بر این اساس، سفارشهای مشتریان دسته بندی و آماده تحویل میشوند. فروش انواع کابل جوش به ویژه سایز 14 به شکل سراسری انجام میگردد. تفاوتی ندارد که شما در کدام شهر یا روستا تشریف دارید؛ سفارش شما ارسال خواهد شد.