اطلاعات مفیدی پیرامون آنچه که به دنبال آن هستید در ادامه این متن وجود دارد که شما را به مطالعه آن دعوت میکنیم. از طریق ارتباط با کارشناسان نامیرا کابل میتوانید مشاوره خرید دریافت کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت نمایید.

سیم افشان 0.5 با بهترین قیمت روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سیم افشان 0.5کاربرد سیم انعطاف پذیر 0.5*1قیمت سیم افشان 0.5 و نکاتی پیرامون آن

سیم افشان 0.5 میلیمتر مربع از بهترین تولیدات و با اعمال تخفیف بر قیمت روز، تقدیم مشتریان محترم میشود. سیمهای افشان ارائه شده مطابق با استاندارد ملی و IEC تولید شده اند.

آنالیز سفارشهای رسیده به دپارتمان فروش، در اضافه نمودن یا حذف یک محصول از فهرست سیم و کابلهای قابل عرضه، بسیار مهم است. سطح مقاطع ریز و نازک سیم افشان یکی از آن گروه محصولاتی هستند که در مقایسه با سایزهای بالاتر درخواست کمتری دارند؛ اما از نظر آماری این سفارشها در حدی هستند که در لیست فروش قرار بگیرند. محصولی که در اینجا معرفی میشود از همین گروه به شمار می آید.

سیم افشان 0.5

مشخصات سیم افشان 0.5

  1. هادی : مس انیل شده افشان برابر با استاندارد ملی ISIRI 3084 و استاندارد بین المللی IEC 60228
  2. سطح مقطع هادی : 0.5 میلیمتر مربع
  3. عایق : پی وی سی
  4. رنگ بندی عایق : متنوع
  5. ضخامت اسمی عایق : 0.6 میلی متر
  6. ولتاژ اسمی : 300/500 ولت
  7. کد شناسایی : NYAF یا H05V-K
  8. بیشینه مقاومت الکتریکی : 39 اهم بر کیلومتر در دمای 20 سانتی گراد
  9. وزن تقریبی : 9 گرم بر متر
  10. بسته بندی : کلافهای یکصد متری

کاربرد سیم انعطاف پذیر 0.5*1

سیم افشان با سایز 0.5*1 در سیم کشی داخلی شماری از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تابلوهای کنترل و دیتا، اتومبیلها، سیستمهای امنیتی و کاربردهای مشابه دیگر که غالبا آمپراژ پایینی دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت سیم افشان 0.5 و نکاتی پیرامون آن

قیمت سیم افشان 0.5 مانند دیگر انواع سیم و کابلهای برقی که رسانایی از جنس مس دارند، بیشترین تاثیر را از تغییرات قیمت جهانی و داخلی مفتول مس میپذیرد. از طرفی برند و کیفیت ساخت سیم نیز در قیمت آن موثر است. همچنین جنس عایق به کار رفته در سیم افشان نقشی مهم در تعیین قیمت آن دارد. هنگامی که از بهترین قیمت صحبت میکنیم، مقصود ما پیشنهاد مناسب ترین محصول به مشتریان با قیمت متعادل و منطقی است.

برای خرید آسان سیم و کابل استاندارد، با ما تماس بگیرید :

راه های ارتباطی :

phone icon  09120471420

 info@namiracables.com

تماس بگیرید